Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-01-22 16:04:12

Undisturbed

Gość

Podanie - Undisturbed

1) Screen z okna logowaniahttp://imageshack.us/photo/my-images/18 … wania.jpg/

2) Wiek : 18 Lat

3) Staż w grze : Nie pełne 2 lata

4) Staż postacią : 1 rok

5) Informacje o postaci (klasa, gs, spec i offspec, poprzednie gildie)
Troll Shaman Enhancement, 5148 Gear Score. Main spec : Enhancement, Off spec : Restoration. Poprzednia gildia : Valar Morgulis.

6)Informacje o twoich umiejętnościach (achievy, screen'y z dps'em, hps'em)
ToC 10 -  http://imageshack.us/photo/my-images/44 … ogc10.jpg/
ToC 25 -  http://imageshack.us/photo/my-images/84 … toc25.jpg/
Dps ( 3 minuty ) -  http://imageshack.us/photo/my-images/22 … 53828.jpg/

Informacje dotyczące:

1) przeszłego raidowania i osiągnięć :
Osiągnięcia? Nie wiem co należałoby tutaj wkleić. Kiedyś jednym z osiągnięć było ubicie Anuba 10 hc

2)dostępności w grze (dni:godziny):
Od Piątku do Środy, czyli praktycznie codziennie oprócz Czwartku w godzinach od 16 do 22.

3)powodu(ów) chęci dołaczenia do gildii:
Chciałbym raidować z ludźmi, którzy jednak mają tego "skilla" i doświadczenie, którzy chcą raidować a nie olewają wszystko.

4)czy ktoś z guildi może cię polecić:
Niestety z nikim z was się nie znam, lecz bardzo chętnie poznam

 

#2 2012-01-22 18:14:24

Qurcze

Gość

Re: Podanie - Undisturbed

Troche małe doświadczenie na 25hc ...

 

#3 2012-01-22 18:38:58

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie - Undisturbed

Rzeczywiście doświadczenie strasznie słabe.
Nie raidowałeś wcześniej w ogóle 25hc? Biorąc pod uwagę że itemy dla enha obecnie idą na diss/off ubrałbyś się u nas bardzo szybko, ale sam brak doświadczenia martwi mnie.

Offline

 

#4 2012-01-22 18:53:02

Undisturbed

Gość

Re: Podanie - Undisturbed

Owszem, biłem Bestie i Jarka, którego nie ubiliśmy. Sprawa jest tego rodzaju, iż w poprzedniej gildii na raidy typu ToGC 25 chodziły ( o ile mieli dobry humor ) osoby mające poniżej 5k gs. Po prostu nie było realne zrobić więcej bossów z tak marnym Dps. Dlatego tak jak napisałem w podaniu szukam ludzi, którzy jednak mają ten gear, z którymi będę miał możliwość w końcu poraidować ToGC 25

 

#5 2012-01-22 23:14:39

 Donq

Archaic

10530149
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 69
Punktów :   -6 

Re: Podanie - Undisturbed

Nie mamy enh shama obecnie, ubralby sie bardzo szybko, ogarniecie taktyk to tez nie problem, zdecydowanie na tak

Offline

 

#6 2012-01-24 16:42:20

Terro

Gość

Re: Podanie - Undisturbed

Dla mnie ktoś kto nie raidował 25 TotGC W OGOLE (bestie można zabić nawet z plem) jest po prostu altem, ktory nie dostał się na raid razem z mainami ;], ale nie mnie o tym decydować.

 

#7 2012-01-24 17:17:33

Undisturbed

Gość

Re: Podanie - Undisturbed

Racja, być może i tak u was wygląda. Nie do końca rozumiem co miałeś na myśli pisząc o tym alcie, czy być może sugerowałeś, że Szaman jest altem i dlatego nie mam Achivmentów. Sprawa wygląda tak, iż w poprzedniej gildii co niedziele był organizowany ToGC 25, a później ToC 25. Wszystko było by fajnie, gdyby nie to, że ludzie mają to w d*pie czy ubijemy tylko Bestie, czy resztę bossów. Po ubiciu pierwszych bossów wszyscy resztę mieli gdzieś i "robimy norma". Gdy dziwnym cudem doszło do tego, że chociaż spróbujemy tego Jarka to i tak podejście ludzi było okropne. Niektórzy wręcz specjalnie robili na przekór i wipowali tylko po to aby zacząć norma. Skład był tak ogarnięty, że na 5-6 magów żaden nie ściągał stacków, musieli szamani ściągać. Gdy pojawiał się portal - max 6 dpsów go biło, a gdy dotrwaliśmy do wulkanu to już lepiej nie wiedzieć co się działo. Przepraszam, ale naprawdę to, że nie raidowałem resztę bossów z ToGC 25 wynika z tego, że nie miałem z kim tego zrobić i bardzo chciałbym to zmienić

 

#8 2012-01-25 16:03:00

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Undisturbed

co w Ancients cie nie chcieli?

Offline

 

#9 2012-01-25 16:32:57

Undisturbed

Gość

Re: Podanie - Undisturbed

Nie w tym rzecz. Sa tak nie kulturalni, ze nie maja ochoty odpisac na zwykle podanie. Nawet jednego slowa typu "nie", wiec ja podziekuje taka gildie.

 

#10 2012-01-26 22:29:26

Terro

Gość

Re: Podanie - Undisturbed

Leci już czwarty dzień, więc pozwole sobie zamknąć temat i odrzucić podanie.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPrace ziemne kraków Wykopy klej do luster