Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-01-26 22:34:40

Arhtass

Gość

Podanie - Arthass

1) Screen z ekranu logowania http://fooh.pl/obrazek/188739835.jpg
2) Wiek 17
3) Staż w grze 2 lata
4) Staż postacią pol roku
5) Informacje o postaci (klasa, gs, spec i offspec, poprzednie gildie) Loladyn main Retri 5.1 off prot 5.3 Primo Victoria (nieobecnosc, moja przygoda z globalem)
** 6) Informacje o twoich umiejętnościach (achievy, screen'y z dps'em, hps'em)http://fooh.pl/obrazek/2368568338.jpg moj asortyment achivow nie jest zbyt bogaty jedynie insanity z 10
Informacje dotyczace:
1) przeszłego raidowania i osiągnięć Tak jak wspomnialem insanity z 10 25 normal  z 25 hc to 3 pierwsze bossy ;/
2) dostępności w grze (dni:godziny) po szkole w godzinach wieczornych 19 - 23
** 3) powodu(ów) chęci dołaczenia do gildii hmm Jestescie jedna z najlepszych guild na sunwellu i chcialbym dolaczyc do waszego grona (aby moc sie uczyc od najlepszych ;P)
** 4) czy ktoś z guildi może cię polecić Wydaje mi sie ze raczej nie ale moge sie mylic

 

#2 2012-01-27 17:36:17

caastiel

Zbanowany

Re: Podanie - Arthass

Ja jestem na tak ;]

 

#3 2012-01-27 23:30:24

Terro

Gość

Re: Podanie - Arthass

Zdaje się, że Hybrysia była dosyć długo członkiem PV, więc może ona doda coś ciekawszego na Twój temat. Ja byłbym raczej na nie, srednio opłacalne pod kontem gildii jest ubieranie człowieka, który sobie robi "wypady na globa". Ciekawe jest też to, że offspec masz lepiej ubrany niż mainspec, staż postacią też nie jest zbyt długi co zresztą odbija sie na twoim ubiorze. Zobacze co powie Hybrysia, później zedytuje posta

 

#4 2012-01-28 11:04:53

Arhtass

Gość

Re: Podanie - Arthass

Terro napisał:

Zdaje się, że Hybrysia była dosyć długo członkiem PV, więc może ona doda coś ciekawszego na Twój temat. Ja byłbym raczej na nie, srednio opłacalne pod kontem gildii jest ubieranie człowieka, który sobie robi "wypady na globa". Ciekawe jest też to, że offspec masz lepiej ubrany niż mainspec, staż postacią też nie jest zbyt długi co zresztą odbija sie na twoim ubiorze. Zobacze co powie Hybrysia, później zedytuje posta

Mój main jest gorzej ubrany ponieważ w poprzedniej guild kazali mi się zmienić na dps.

 

#5 2012-01-28 12:27:46

wnuk

Member

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 228

Re: Podanie - Arthass

brałbym go

z każdej możliwej ****

Offline

 

#6 2012-01-28 13:00:44

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie - Arthass

Nie dziw się Terro, że offspec ma lepiej ubrany. Ja i Cassim mimo że nawet nie mamy prot speca, często zgarniamy coś pod tanka i to z 25hc ;d co jest absurdem, ale nie ważne.
Rzeczywiście nick kojarzę, ale nie pamiętam żebyś kiedykolwiek wchodził na ts, z raidów też strasznie słabo Cie kojarzę. Jeśli raidowałeś okazjonalnie, to nie dziwie się, że ubrałeś się tak słabo.

Offline

 

#7 2012-01-28 13:59:07

Terro

Gość

Re: Podanie - Arthass

Dobrze, więc jeżeli kazali Ci chodzić w retri tzn, że retri było mało, więc nie wiem czemu jesteś tak słabo ubrany w retri, a jeżeli było za dużo tanków to dalej powinieneś tego "offa" mieć lepiej ubranego O.o.
Anyway niech sie Hybrysia wypowie czy Cię widzi czy nie.
A Hybrysiu dziwie się, że ma offspec lepiej ubrany, bo skoro nie chcieli tanka to po co się tam pchał ?

 

#8 2012-01-28 14:25:56

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie - Arthass

Na 10tkach rzeczywiście tankowałeś często, ale na 25tkach było 3 stałych tanków i na pewno chodziłeś w retri, dlatego powinieneś był się lepiej ubrać. Szczególnie że w pv jest system epgp, więc dla osób które raidują często ubranie się nie jest problemem. Jestem na nie, nie chce ubierać osoby, która będzie olewać raidy, a po jakimś czasie się znudzi zupełnie.

Offline

 

#9 2012-01-28 15:00:28

Arhtass

Gość

Re: Podanie - Arthass

W pv kazali mi się zmienić na retri( startowałem niestety od 0, brak jakiegokolwiek itemu). Wszystko było by ok ale był tam wymóg, że każdy musi mieć all itemy pod swój spec żeby raidować  nawet 25 normal. Zbieranie od 0 itemów zajęło mi trochę czasu (chodząc na rhc i kupując itemy nie da sie szybko ubrać;/) więc dlatego mam tylko takie itemy.

 

#10 2012-01-29 14:09:27

Terro

Gość

Re: Podanie - Arthass

Dobra, przepraszam Cie ogólnie chyba wszyscy zapomnieli o Tobie, ale jestesmy na NIE

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl