Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-03-20 22:11:50

Wacuaf

Gość

Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

Coś o sobie:

1) Imie: Kryzsiek
2) wiek: 19
3) Wykrztalcenie: zawodowe - elektromechanik pojazdow samochodowych
4) Hobby: silownia, i wszystko co z tym zwiazane, samochody, GOKARDY !!
5) W jaki sposób prócz gry możesz być użyteczny dla gildii : hmmmm podobno umiem zmobilizowac raid do wiekrzego dps-u pozatym nie wiem, poznacie to zobaczycie.

Postać i gra:
1) Nick: Wacuaf
2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS :Warrior Prot 5137GS offspec - Fury GS-u nie pamietam
3) Screen setup'u talentów z użyciem kalkulatora (mainspec i offspec)  np. http://wow-space.info/menu/kalkulator
(trzeba przestawić na patch 3.3.3) nie chce mi sie robic ale standard to co dziala bez vigila ew moge sie w kwzdej chwili przerobic (2 buildy prot)
4) Screen z ekranu logowania: nie chce mi sie robic
5) Screen z otwartym oknem postaci ("C" - ekwipunek postaci) Mainspec oraz Offspec : nie chce mi sie robic, sami sprawdzicie
6) Staż w grze : ojjjj od 1/3 TBC nie pamietam ile to juz lat.
7) Staż postacią : taki sam jak staz w grze z malymi przerwami na szamana, druida, warlocka, DK i kapke hunta
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód (powody) ich opuszczenia (wydalenia z nich) : troche ich bylo niestety nazw nie pamietam, zazwyczaj sam wychodzilem z powodu wkurzajacych mnie ludzi i braku ogaru na raidach, wyrzucano mnie jedynie za zbyt dlugi offline bez uprzedzenia
9) Screeny z osiągami postaci (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25, dps'em z kukly "Bossowej" z Thunder Bluff'u/raidu, hps'em - najlepiej z vlakirii hc/anuba hc - z wklejonym dodatkowo overheal'em) : nie chce mi sie robic
10) Dodatkowe osiągnięcia : 1 miejsce w konkursie matematycznym w 4 klasie podstawowki.
11) Dostępności w grze (dni:godziny) : kiedy trzeba to bede, prucz piatku, czasem soboty i niedzieli ale ogolnie tydzien moge byc luzno o kazdej porze dnia i nocy jesli bedzie taka potrzeba
12) Powód(Powody) chęci dołaczenia do gildii : grzesiu tu gra i powiedzial zebym napisal podanie a tak na powaznie to mialem troche przerwy i chetnie pogralbym bym znow w wowa a slyszalem ze jestescie niezli wiec ... mozna poraidowac
13) Czy ktoś z guildi może cię polecić? : hmmmmmm no zam tam 2 osoby a moze i wiecej, nie wiem kto tam siedzi u was ale tak na szybko to Krusher i grzesiu (asternot czy jakos tak)

sorki za literowki, podanie pisane na bardzo szybko, i czasami mi sie klawa zacina przez co bedzie brakowalo kilku literek w kilku slowach

 

#2 2012-03-20 22:42:11

Qlas

Gość

Re: Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

Ma wyjebke na linki... podanie tez naje***ena kolanie... NIE

 

#3 2012-03-20 22:44:20

Wacuaf

Gość

Re: Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

przez wyjebke na linki mowisz nie ?? a podanie na szybko bo ledwo wszedlem i kazali mi pisac. pozatym jestes z tego samego miasta co ja i jak jeszcze na zatorzu mieszkasz to moze byc smiesznie

 

#4 2012-03-20 22:48:42

Qlas

Gość

Re: Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

na mlecznym;p

 

#5 2012-03-20 22:54:58

Wacuaf

Gość

Re: Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

lol nawet nie ogarniam gdzie to jest

 

#6 2012-03-20 23:57:33

 BaRDEK

Główny Administrator

1602796
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 135
Punktów :   

Re: Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

Rozbawilo mnie to Twoje podanie nie ma co . "nie chce mi sie tlumaczyc" tobie dlaczego nie. Ale ze kultura tego wymaga to Ci odpowiem bo wsumie co mi lezy! Od czego zaczac? Moze od tego ze jestes leniwy i w dodatku klamiesz . Poleciales z Perfectly sane i to wcale nie przez to ze byles za dlugo offline!. Nie chce Ci sie robic screenow? Kolego nie wiem czy sobie zdajesz sprawe ale to MY ustalamy co ma Ci sie chciec w podaniu a co nie. Jesli Ci sie nie podoba to mozesz pisac do letniej gildi tam nie wymagaja praktycznie nic ;] Ale bardzo chetnie poczekam na wypowiedz osob ktore moga Cie polecic! Nie zamkne tematu cobys mogl sie jeszcze obronic.... Chyba mam za miekkie serce ;/


Pozdrawiam!


You are the best? Here I am

Offline

 

#7 2012-03-21 00:34:14

 Donq

Archaic

10530149
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 69
Punktów :   -6 

Re: Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

Chyba se jaja robisz xD

Offline

 

#8 2012-03-21 14:14:25

Wacuaf

Gość

Re: Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

"to MY ustalamy co ma Ci sie chciec" haha wystarczy napisac "nie". "Poleciales z Perfectly sane i to wcale nie przez to ze byles za dlugo offline!" nawet nie pamietalem ze tam bylem ale bylem, za co polecialem ?? nie pamietam, mozesz mi przypomniec. "Nie zamkne tematu cobys mogl sie jeszcze obronic...." eee ?? a co tu sie bronic ?? to tylko gra... nie chcecie mnie ?? no to nie, proste. plakac nie bede. mysle ze temat jest do usuniecia bo nawet jakbyscie mnie przyjeli to nie bylbym mile widziany wiec sam rezygnuje.

 

#9 2012-03-21 15:28:41

Terro

Gość

Re: Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

Slusznie i tak bys sie nie dostal, polecam sobie przypomniec najpierw why poleciales .
Odrzucam, zamykam.
Jezeli dupe masz rownie duza co tupet to ci wspolczuje.

 

#10 2012-03-21 17:02:01

Kruszer

Gość

Re: Podanie, Warrior Prot. Wacuaf

WACU PAMIĘTAJ ŻE ZAWSZE BĘDĘ MIAŁ CIĘ W SERCU!!!
A to że te lamki cię nie chcą to już niestety pech, nieogarniają Prawdziwego grania w WoWa i kozaczą! Dabyl Blasta forever!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpes manager kp otoja