Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-04-14 00:48:26

Artemida

Gość

Podanie - Artemida

Coś o sobie:

1) Imię: Michalina
2) Wiek: 28
3) Wykształcenie: Wyższe Magisterskie (UAM w Poznaniu:0
4) Hobby: główna i najważniejsze to chill na słońcu przy muzyce , muzyka ( od Jamala przez house z trance do SOAD, KORN, Limp Bizkit), motoryzacja (Mitsubishi Lancer Evo GTX Blue Ocean Emotion - my LOVE >),kiedyś jeszcze granie na pianinie ale obecnie brak czasu na to, no i czywiścię WoW
5) W jaki sposób prócz gry możesz być użyteczny dla gildii

Postać i gra:
1) Nick: Artemida
2) Klasa, Mainspec - Paladyn Holy 5574GS i Offspec - Holy PVP 5452GS
3) Screen setup'u talentów z użyciem kalkulatora (mainspec i offspec) http://imageshack.us/f/822/statyn.jpg/
4) Screen z ekranu logowania http://imageshack.us/f/820/logowaniei.jpg/
5) Screen z otwartym oknem postaci ("C" - ekwipunek postaci) http://imageshack.us/f/844/ekwipunek.jpg/
6) Staż w grze: od 4-5 lat
7) Staż postacią: 138 dni
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód (powody) ich opuszczenia (wydalenia z nich)
a) Silent Campaign - odeszłam bo moją niewiedzą nie nadążałam za Mechem i koksami w tamtych czasach
b) Hellish Legion - hmmm.......... odeszłam bo miałam dość
c)HOPE - rozpadło się
d)Silent Campaign - zniesiono grę PVE na rzecz PVP
e)Immortals - odeszłam z prywatnych powodów i żałuje, że tak wyszło
9) Screeny z osiągami postaci:
http://imageshack.us/f/210/toc10.jpg/ ToC 10
http://imageshack.us/f/141/toc25p.jpg/ ToC 25
Niestety nie posiadam SS z healu z toc
10) Dodatkowe osiągnięcia: 5785 Achievments Points , oraz tytuł Rival z ostatniego sezonu za 3v3
11) Dostępności w grze (dni:godziny) Raczej dostosowuję się do potrzeb gildijnych
12) Powód(Powody) chęci dołaczenia do gildii: Szukam doświadczonej gildi na poziomie i stałej, która ma szanse przetrwać próbę czasu
13) Czy ktoś z guildi może cię polecić? Pewnie tak są osoby które mnie znają Kurukini, Caastiel, Jajcor, Yanou i inni ale też pewnie są osoby które nie przepadają ( chyba przez areny ). Ja nie czuję urazy

 

#2 2012-04-14 14:58:31

caastiel

Zbanowany

Re: Podanie - Artemida

Brać brać póki gorąca, polecam ;]

 

#3 2012-04-14 15:13:05

Terro

Gość

Re: Podanie - Artemida

Artemida napisał:

13) Czy ktoś z guildi może cię polecić? Pewnie tak są osoby które mnie znają Kurukini, Caastiel, Jajcor, Yanou i inni ale też pewnie są osoby które nie przepadają ( chyba przez areny ). Ja nie czuję urazy

Jajcor nie jest pełnoprawnym członkiem gildii, jest tutaj w celach towarzyskich, taki mały VIP, więc jego rekomendacja mnie nie interesuje, oczywiście no offence Jajcor ;d.
Tu mi pewna osoba mówi, że nie używasz mikrofonu.
"Czego wymagamy?
Sprawnie działającego TeamSpeak'a 3;
Słuchawek oraz mikrofonu, którego TRZEBA używać;"

Kuru jest nowa, aaaa Yanou... lami !
Jeżeli da się załatwić i używać mikrofonu (oczywiście będąc na sluchawkach, bo u nas za przegłos kastrujemy/wycinamy jajniki, niepotrzebne skreślić) to jestem jak najbardziej na tak. Odrazu uprzedzam pytanie czy koniecznie ten mikrofon, tak koniecznie. Ułatwia to prowadzenie raidów, dzięki czemu też i rozgrywka jest milsza, bo nie ma nieporozumień. Poza tym zawsze przy pomocy mikrofonu można się lepiej poznać, a chyba nie chodzi tylko o wciskanie klawiszy i zakładanie nowych pikseli na skupisko pikseli o swoim nicku, prawda?
Powiedzmy, że to ta milsza część mojej wypowiedzi, czas na taką troche bardziej "czepiającą się".

Artemida napisał:

e)Immortals - odeszłam z prywatnych powodów i żałuje, że tak wyszło

Jeżeli tak bardzo żałujesz to może lepiej rozważyć powrót, niż później się męczyć. Mieliśmy już tutaj kilku członków, którzy pod wpływem impulsu zrezygnowali ze swojej gildii i dołączyli do nas, ale później, jednak wracali do tej, z której wyszli. Oczywiście o większości nie da się złego słowa powiedzieć, bo nie wykorzystali naszej gildii, że tak to ujmę . Tak czy siak wprowadza to niepotrzebne zamieszanie, którego wolimy unikać.

Dobra to chyba tyle ode mnie, jak odpowiesz mi co jesteś w stanie zrobić w sprawie tego mikrofonu to wtedy zedytuję posta z odpowiedzią na podanie.

 

#4 2012-04-14 15:52:32

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie - Artemida

Ciasteczkowy Casstiel poleca! +

Build jest w porządku, chociaż można się zastanowić nad talentami w retri, ale to już kwestia indywidualna. Co do samego gearu - chest i legi są setowe, czy z Valkyri i Jarka? To pierwsze pytanie. Gear jest ogólnie ok, chociaż niektóre itemy są troszeczkę nie przemyślane i dobierane pod gs. Chodzi mi tutaj o neck, ring z hitem i pasek. Lepiej spiszę się tutaj Cry of the Valkyr, Ring chociażby za eot i pasek z 10hc. Ale akurat te itemy nie tak ciężko zdobyć więc sądze, że z tym nie powinno być problemu. Martwi mnie ilość twojego haste, ale przy wymianie tych itemów powinno być o wiele lepiej.

I tak samo jak Terro, czekam wpierw na odpowiedz odnośnie Immortali.

Offline

 

#5 2012-04-14 16:12:58

Terro

Gość

Re: Podanie - Artemida

I mikrofonu ! Przypominam, że mamy to w wymogach !

 

#6 2012-04-14 16:47:36

Odp.

Gość

Re: Podanie - Artemida

Dear Terro

Co do mikro! Niestety mam już trochę wiekowy laptop ale firmowy gdzie gniazdo na mikro mi nie działa i zawiesza mi lapka. A specjalnie nie będę kupować nowego laptopa do mikra . Moja praca podlega częstych wyjazdów więc jestem użależniona od niego. Pewnie kiedyś się dorobię nowego laptopa ale na chwilę obecną korzystać muszę z tego.

Jeśli mogę dodać jedynie, moja rola pełni funkcję Heala więc mikro mi aż tak potrzebne nie jest. Bo bez mikro potrafię rate 2K nabić i Ciastka boostować

Co do gildi Immortals! Odeszłam z żalem bo bardzo polubiłam  osoby w tej gildi a nie należę do osób, które wykorzystują inne gildie do celów własnych jeśli to sugerujecie. Po prostu nadszedł czas na mnie. A Immortals i tak mile wspominam

Dear Hybrysia

Co do gearu to! Spodnie mam od pana Jarka z hc jedynie chest z profki. Ringu niemam z hitem tylko za eov 1 ring i 2 od pana Jarka z hc . Jedynie pasem mam pod mail . Ale sugestie co do itemów są mile widziane. Chest z twinsów mi nie dropnoł . A neck nie jest pod gs. Fakt faktem masz rację, że Cry of the Val'kry mi dropnie z hc ale miałam pecha .

Co do itemów postaram się wymienić

 

#7 2012-04-14 16:54:00

odp2

Gość

Re: Podanie - Artemida

Btw. Dear Terro

Niestety nie mam pojęcia kto u was jaką pełni funkcję jak w przypadku Jajcorka Czy to on jest woźnym, służbą porządkową czy Celebrytem u was (bez urazy JJ, czekam na premade:P). Podałam go bo widziałam, że jest w waszej gildi thats all

 

#8 2012-04-14 17:28:04

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie - Artemida

Co do mikrofonu. W starym laptopie miałam ten sam problem, wejście do mikrofonu się spieprzyło i nawet kilkukrotne naprawy w serwisie nic nie pomogły. W sklepach komputerowych dostępne są przejściówki do mikrofonu, np. na usb. Zazwyczaj mają wbudowaną kartę dzwiękową. W sklepie w którym kupowałam przejsciówki były w cenie 30-120 zł. Od ceny zależy jakość dzwięku, ale ja używałam najtańszej i wszystko pięknie działało.
Co do Immortali. Masz dobre wspomnienia, i to jest fajne, tylko czy nie zatęsknisz za byłą guildią?

Offline

 

#9 2012-04-14 17:50:31

caastiel

Zbanowany

Re: Podanie - Artemida

Nie tęsknij nie tęsknij, Ja tu jestem Arti ;** helooooo ;] Wiem, że za mną się stęskniłaś a nie za Immo ^^

 

#10 2012-04-14 17:52:36

Artemida

Gość

Re: Podanie - Artemida

Dear Hybrysia

Gildia to ludzie i nie muszę być z nimi w jednej gildi by rozmawiać pozatym nie jestem osobą, która wchodzi bierze i ucieka

 

#11 2012-04-14 17:53:54

Artemida

Gość

Re: Podanie - Artemida

OMG Ciastek Jak oni wytrzymują z tobą w gildi >

 

#12 2012-04-14 17:58:52

Muuman

Gość

Re: Podanie - Artemida

Arti lami XD, na nie bo znam typa

 

#13 2012-04-14 18:00:34

Artemida

Gość

Re: Podanie - Artemida

Ehhhh Muuman powiedział, co pada na 2 hity na bg.

 

#14 2012-04-14 18:18:56

 BaRDEK

Główny Administrator

1602796
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 135
Punktów :   

Re: Podanie - Artemida

Mhm Bede jak najbardziej na tak jesli tylko zobaczysz czy sposob Hybrysi na mikroifon zadziala . Wbrew temu co myslisz Healer musi czasem wiecej mowic niz tank, ale tego z czasem sie pewnie nauczysz. W dodatku jestem paladynem i mozliwosc mowienia jest po prostu PRZYMUSOWA na anubie 25hc.

Pozdrawiam


You are the best? Here I am

Offline

 

#15 2012-04-14 18:43:28

Kurukini

Gość

Re: Podanie - Artemida

Ja nie mam tak naprawdę nic do powiedzenia, ale od siebie mogę dodać że znamy się z Arti jeszcze z czasów starego SC. Mogę potwierdzić że jest osobą, która angażuje się w życie gildii i nie zmienia ich jak rękawiczek. Biorąc pod uwagę ostatni przyrost ilości "Vip'ów", myśle, że palladyn holi byłby bardzo pomocny.

Muman weź pod uwagę to, że raidowałeś ostatnio z Arti 3 lata temu, niektórzy ludzie się zmieniają, zmieniają się ich umiejętności i podejście do niektórych rzeczy.

Dobrze było by dać jej możliwość wykazania się tym bardziej, że często liczba heali na drugi skład bywa czasami niewystarczająca.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl