Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-05-22 19:03:05

Tacata

Gość

Podanie suue

I Coś o sobie:
(W tej części podania przysługuje całkowita dowolność, nie trzeba bazować na podanym schemacie.)
1) Imię: Daniel
2) Wiek: 19
3) Wykształcenie: Gimnazjalne, ciagle ucze sie w technikum
4) Hobby: Pilka nozna przede wszystkim, piwo ze znajomymi, dobry film oraz anime.
5) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Punktualny , zawsze przygotowany , lubiacy dlugie nocne pogawedki.
6) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Nie, gram dla zabicia czasu.


II Postać i gra:
1) Nick postaci: Suue
2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS: Shadow Priest, 5689gs main spec prawie BiS.
3) Screen z ekranu logowania: http://i47.tinypic.com/aadwdt.png
4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów (mainspec i offspec): http://wow-space.info/menu/kalkulator#p … 3152301351
5) Screen z otwartym oknem postaci ("C" - ekwipunek postaci) Mainspec oraz Offspec: http://i50.tinypic.com/mh3tzm.jpg
6) Staż w grze: Od tbc, kilka lat ^^
7) Staż postacią: 3 lata
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: EA - byly officer, odszedlem z powodu nie przyjaznych dla mnie godzin raidowania.
9) Screeny z osiągami postaci:
- http://i46.tinypic.com/23rloue.jpg
- http://i46.tinypic.com/160bhjl.jpg  - lock rzucal coe od jakis ostatnich 100k dmg done, po prostu nie moglem znalesc momentu wolnej kukly a na kulke 80 lvl DP tickuje po 2 dmg , co uniemozliwa pomiar dpsu. A to jest jedyna kukla hc
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): Fk EoE, Relentless Gladiator zeszlego sezonu i zapewne przyszlego.
11) Dostępności w grze (dni:godziny): Rozmawialem z waszym czlonkiem gildi, i odpowiada mi wasze raidowanie czyli nd i pon o 20.
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Chec przygotowania sie do ICC, zabicie nudy.
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić? nikt

III Komunikacja:
Posiadam teamspeak, sluchawki, mikrofon i wszystko inne co potrzebne by bylo ^^

IV Alty - > brakuje mi tu takiego punktu wiec pozwole sobie dodac.
Posiadam w gotowosci ubranego prot/holy/ret paladyna jego gear to full bis prot/5,5+ holy/5,5+- ret, nie pamietam.
A takze maga 5,4+gs spec arcane.

 

#2 2012-05-22 19:51:15

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie suue

Nawet nie będę pytać czemu aplikujesz altem.

Na nie.

Offline

 

#3 2012-05-22 20:21:23

Tacata

Gość

Re: Podanie suue

Priestem chce grac jako mainem,a jak widac po 4 punkcie paladyna mojego bylego maina takze chcialbym umiescic w gildi.

 

#4 2012-05-22 20:31:44

Qlas

Gość

Re: Podanie suue

Jeżeli zamierzasz przyjść tu postaciami ktorymi grasz a nie że będziesz miał tu maina, a siedział na niby alcie w innej gildii to jestem na tak ;]

 

#5 2012-05-22 20:42:33

Terro

Gość

Re: Podanie suue

Zabawiłem się w agenta Maaa....rgarynę i ogólnie sporo treści, którą tu próbujesz sprzedać, mija się z prawdą, więc ja będę na nie z powodu kilku mało przychylnych głosów. Możesz próbować mnie przekonać ;p

 

#6 2012-05-22 21:38:40

Tacata

Gość

Re: Podanie suue

powiedz co jest nie prawda a ja sproboje to sprostowac, bo poki co nie rozumiem w ktorym punkcie moglem mowic nie prawde.

@qlas
tak jak mowilem, screen z postaciami jest, wymienilem ktore ubrane sa i gotowe do raidowania, wiec nie mam jak "schowac alta"

 

#7 2012-05-22 22:07:10

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie suue

Hm... to może ja zacznę.

Nick Tacata - cokolwiek znaczy, jest użyty po to aby całe ea nie zdarzyło zhejtować Twojego podania?

Tacata napisał:

6) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Nie, gram dla zabicia czasu.

To całkiem sporo czasu musisz zabijać, bo prawdziwy z Ciebie no life;)

Tacata napisał:

EA - byly officer, odszedlem z powodu nie przyjaznych dla mnie godzin raidowania.

Znam zupełnie inną wersję. Nawet jeśli to byłaby prawda... w ea byłeś od samego początku powstania guildi, prowadziłeś ją, a nagle od chodzisz bo nie pasują ci godziny raidowe? Mhm...

Pomijając powyższe. Bardzo cenie sobie ludzi szczerych i prawdziwych, na których można polegać, nie cierpię zakłamania i dwulicowości. A na tym polu leżysz.

Offline

 

#8 2012-05-22 22:42:26

Tacata

Gość

Re: Podanie suue

nick tacata to moj nick z serwera AT, spodobal mi sie, zreszta w podaniu jest napisany moj prawdziwy nick.
po drugie wyszedlem z ea, nie pasowaly mi raidy w czwartki piatki, mam wtedy terminy zajete i czesto robilem raid na szybko i sie urywalem , zrobilo sie cieplej doszlo mi wiecej terminow wynajmu orlika a nie chcialem wybiegac z domu i spozniac sie na swoje mecze. wybralem zycie > wow , to zle?

 

#9 2012-05-22 23:03:38

xx

Gość

Re: Podanie suue

Pozostane anonimem,osobiście słyszałem,że dlatego wyszedłes z ea bo cię jakiś oficer nazwał "dzieciakiem",nie wiem o co dokladnie poszło,ale jak można się domyślić wdałeś się w jakieś sprzeczki...

 

#10 2012-05-22 23:08:59

Tacata

Gość

Re: Podanie suue

to nie byl powod mojego wyjscia, wyszedlem kilka dni po tym zdarzeniu. osobiscie uznaje to jako ich tlumaczenie mojego wyjscia, dodam tez ze bylem po prostu zmeczony oficerowaniem.

 

#11 2012-05-23 00:04:27

Kruszer

Gość

Re: Podanie suue

Ma 2 preje, czyli swój chłop, biore z miejsca!

 

#12 2012-05-24 18:03:57

Terro

Gość

Re: Podanie suue

W imieniu administracji gildii przepraszam Cię za to, że to tak długo trwa, ale sam zrozum, że Twoja osoba budzi sporo wątpliwości, nawet wewnętrznych dla, przynajmniej większości, oficerów. Myślę, że dzisiaj zamkniemy sprawę, spodziewaj się odpowiedzi ;p.

Edit:
Odrzucam, zamykam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl