Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-06-12 00:28:51

Podanie Silku

Gość

Rekrutacja do gildi Last Resort

I Coś o sobie:

1) Imię: Sebastian
2) Wiek: 17
3) Wykształcenie: 1kl Technikum Mechanicznego w Warszawie [FSO]
4) Hobby: Sport ( piłka ręczna, koszykówka)
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: tu niestety nie wiem co mogę powiedzieć, ale mam nadzieje ze jakoś to będzie i jesteśmy ludźmi wiemy co lubimy czego nie co nam przeszkadza, lecz na słowa "być użytecznym" nie mam myśli żeby odpowiedzieć
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: jestem bardzo rozmowna osoba, lubię pogadać napić się czasami w weekend, nie jestem osoba która nie dotrzymuje słowa, jestem ułożonym nastolatkiem który lubi się spotykać ze znajomymi, mam dziewczynę już ponad 2,5 roku która nie lubi jak gram ale toleruje to i ja tez szanuje jej zdanie, jestem pracowity jak na 17 lat jak pisałem to już znalazłem sobie prace która nie koliduje mi ze szkolą ;D ale sam fakt ze jestem już z dziewczyna tyle czasu i ze pracuje sam na swoje wydatki, można uznać za argument mojej dojrzałości
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!: Nie stanowczo. Wow zabija mi czas jak jestem w domu lubię sobie pograć albo inne takie sprawy   i wow jest moja jedyna gra w która gram

II Postać i gra:
1) Nick postaci: Silku
2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS: pal holy (5363) off prot (ok. 4900)
3) Screen z ekranu logowania: http://zapodaj.net/6b1a08e206e30.jpg.html
4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów (mainspec i offspec) [MAIN]http://wow-space.info/menu/kalkulator#paladin|0|330|50350151020013053100515221|20|052300500030 [OFF] http://wow-space.info/menu/kalkulator#p … 2321|50000
5) Screen z otwartym oknem postaci ("C" - ekwipunek postaci) Mainspec oraz Offspec: http://zapodaj.net/5c889a5e50593.jpg.html
6) Staż w grze: to będzie już pewnie z 4-5 lat
7) Staż postacią: również sporo ok 1,5-2 lat
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: postać z Kastenaru, TYTANI rozpad, From the Ashen chce zobaczyć i ubić anuba na 25 hc a oni mi tego nie podarują
9) Screeny z osiągami postaci: http://zapodaj.net/c4d02973cd30a.jpg.html   http://zapodaj.net/4507f930aea67.jpg.html
- (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25)
- (dps'em z kukly z Thunder Bluff'u/raidu, hps'em - najlepiej z valkirii hc/anuba hc - z wklejonym dodatkowo overheal'em)
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): tu muszę przeprosić bo nie mam wyjątkowych achiv-ów
11) Dostępności w grze (dni:godziny): wieczorkami zależnie od pogody (sferia, bezprzewodowy internet) jak pada deszcz to nie daje rady z MS
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: jesteście gilda która ma ustalony progres czego nie dostałem w poprzednich, chęć raidowania i bez tak zwanych "spin"   myślę ze w jakiś sposób wam pomogę i umilę spędzony czas po szkole i pracy:D 
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić? : nie chce się powoływać i nie wiem czy polecić mnie możne ale znam Donq i Gacekk a gildie i link do stronki podal mi Nei

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Tak lecz nie powiem o sobie ze jestem nieśmiały

PS. prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania pozdrawiam wszystkich D

 

#2 2012-06-12 00:57:29

Podanie Silku

Gość

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

P.S
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: tu niestety nie wiem co mogę powiedzieć, ale mam nadzieje ze jakoś to będzie i jesteśmy ludźmi wiemy co lubimy czego nie co nam przeszkadza, lecz na słowa "być użytecznym" nie mam myśli żeby odpowiedzieć

Hmmm... może nie wszytko jeszcze stracone, ale myślę że ze mną rozmowy będą przyjemniejsze może nie tylko w grze przez TS, ale również może kiedyś w naszym świecie, chyba każdy w gildi lubi się zabawić pojechać na jakąś impreza i takie tak liczę na to ze uda nam się zgadać i jak wspominałem zabawić się albo jak ktoś nie lubi to spotkać towarzysko

 

#3 2012-06-12 10:17:54

 BaRDEK

Główny Administrator

1602796
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 135
Punktów :   

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

Ok. Podanie się miło mi czytało... A to już coś! ALE:
1 sprawa. "Chęć raidowania bez spin" - Nie wiem skąd masz info, że raidy u nas są "bez spin" ale musieli Cię okłamać .
2 sprawa. Masz sporo obowiązków - praca dziewczyna a nawet szkoła, skąd pewność, że od nowego roku szkolnego po prostu nie wyrobisz z czasem na to by raidować z nami? To dość odległe plany ale gdy wyjdzie icc, raidy nie będą trwały tak jak teraz 40min, tylko prawdopodobnie wrócimy do 3godz raidowych - myślisz że znajdziesz czas na MINIMUM 2dni po 3h?
3 sprawa. Boże albo Ty jesteś ubrany pod GS albo masz jakąś dziwną teorie na temat palka holy o której nie mam pojęcia ^^. 5.3k gsu i tylko 318haste? Ja w offspecu na alcie mam 782.
No i w sumie to by było na tyle co do mojego przypierdzielania się . Jeśli mnie przekonasz odpowiedziami będę na tak - teraz pozostaje bez głosu .

No i offtopowo " 7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!: Nie stanowczo. Wow zabija mi czas jak jestem w domu lubię sobie pograć albo inne takie sprawy   i wow jest moja jedyna gra w która gram"
TAK BYĆ NIE MOŻE?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!


You are the best? Here I am

Offline

 

#4 2012-06-12 10:42:48

Podanie Silku

Gość

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

1. To nie znam waszej gildi tak powiedziałem, gdyż porostu takiego czegoś oczekuje ale jak będą "spiny" to nic nie będzie RL powinien się odzywać na raidzie ja nie będę kolidował z tym

2. Tak apropo raidow i mowa o ICC to nie wiem w jakich godzinach raidujecie ale uważam i z praktyki wiem ze gildie raiduja wieczorami i nocy mam czas, jestem rozsądny i dotrzymuje słowa, a do raidow i innych postaram się dostosować, to jak mówiłem czas na wowa znajdę

3. Jestem ubrany pod inta dopiero jestem w trakcie przebierania się pod HASTE, mam tez nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, gdyż liczę na jakieś wskazówki jak robię coś się moim hpalem

No i offtopowo " 7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!: Nie stanowczo. Wow zabija mi czas jak jestem w domu lubię sobie pograć albo inne takie sprawy   i wow jest moja jedyna gra w która gram"
TAK BYĆ NIE MOŻE?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!

Czemu nie może ? Myślę ze jakoś Wowa z życiem towarzyskim da rade pogodzić, ja jestem tego zdania:P

 

#5 2012-06-12 11:05:54

 BaRDEK

Główny Administrator

1602796
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 135
Punktów :   

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

1. Gm gildi last resort jest masakrycznym świrem - ragemanem którego nie da się lubić, o tym się prawdopodobnie niedługo przekonasz .
2. Tak wiem. Każdy mówi ze znajdzie wieczorami czas. Pózniej jednak jest problem . Raidy odbywają się póki co niedziela pon. Ale to jest toc i wystarczy godzinka i po krzyku. Natomiast na icc prawdopodobnie przejdziemy na troszeczkę inny system co oznacza 2dni po 3h (w tym też może być i weekend jeśli progress będzie tego wymagać) i co wtedy?.
3. Int nie int nawet z 10 da się ubrać dobrze pod haste, i wcale to nie przeszkadza w zdobywaniu inta .

4. To miał być raczej żarcik i przytyk do naszego no-liferskiego tollowskiego stylu gry ^^


You are the best? Here I am

Offline

 

#6 2012-06-12 13:38:37

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

Pod int ubiera się osoba, która jest świeżo 80-tką i sama nie wie z czym to się je.
Doświadczenie nie oszałamia, ale prawda jest taka, że żeby ubrać na POZIOMIE holy pala akurat wystarczają 3-4 pierwsze bossy. Trinkety są okej, oba ringi do kitu (z norma jest boe, więc minimum wysiłku i mógłbyś go kupić), pasek, buty do wymiany.
Haste, haste, haste. Z taką ilością haste jaką masz teraz na raidzie będziesz bezużyteczny.
Build ujdzie, ale nie rozumiem po co ci talenty w Sanctity of Battle zamiast dać w Divinity.

Offline

 

#7 2012-06-12 13:53:32

Terro

Gość

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

BaRDEK napisał:

naszego no-liferskiego tollowskiego stylu gry ^^

No chyba Ty!

Ogólnie zostawiając otwartą rekrutacje dla palków holy, celowałem w ludzi ubranych full z 10hc + 3/5 25hc - Tobie brakuje do tego od cholery.
Haste masz mało i gdyby nie fakt, że tankowie obecnie są poubierani tak, że mogliby prawie całe ICC HC wytankować, to raczej średnio byś sobie radził z healem. Doświadczenie, jeżeli chodzi o progress w achievie, można nabyć większy celując w miare dobry skład na plu. Co do buildu, to mam to samo pytanie co Hybrysia, po kiego Ci Sanctity of Battle?

 

#8 2012-06-12 13:57:13

Podanie Silku

Gość

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

Rozumiem teraz ze brakuje mi tylko innego gearu bardziej pod haste i ogarnięcia perfekcyjnie swojej postaci. Z tego co czytam to tylko tu znalazłem największy problem, ale myślę ze w najbliższym czasie powinno się to zmienić oczywiście na lepsze.

A co do godzin raidowania [ICC] mowa o 3-4 dniowych raidach to jestem wam to w stanie zapewnić w 95%

 

#9 2012-06-12 14:00:15

Podanie Silku

Gość

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

A nie zauwazylem co do bildu robilem go sam i przyjmuje wszystkie propozycje o jego zmianie i jak narazie to zmieniam Sanctity of Battle 3 pkt daje w Divinity 5/5

 

#10 2012-06-12 14:35:01

Alloha

Gość

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

Zajebiste bindy =p btw jak ty leczysz ? Nie widzę ikony healbota vuhdo ani nic innego.
Tak jak wyżej ogarnij ten haste.

Ostatnio edytowany przez Alloha (2012-06-12 14:36:41)

 

#11 2012-06-12 14:42:51

Podanie Silku

Gość

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

Uzywam VuhDo tam mam wszytkie bindy ;D a co do HASTE i do ubierania z togc 10 to poprostu nie fart chodze co tydzien i zadko kiedy cos leci pod palka holy:|

 

#12 2012-06-12 17:04:22

Podanie Silku

Gość

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

Link po wysluchaniu waszych zdan ;D   http://zapodaj.net/e20a9d8358294.jpg.html

jak narazie Tylko Tyle chialem

 

#13 2012-06-12 17:09:02

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

610 haste! Fak je, jest postęp.

Offline

 

#14 2012-06-12 17:47:07

 BaRDEK

Główny Administrator

1602796
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 135
Punktów :   

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

Dużo lepiej. A jeszcze co do talentów 2 z Improved judgment wyjebać i dać w Improved blessing of might. Bo imo 2sec cd mniej na jud jest Ci o kant penisa a może być zawsze sytuacja, że będziesz jedyną osobą zdolną do rzucenia boma


You are the best? Here I am

Offline

 

#15 2012-06-12 19:47:56

Podanie Silku

Gość

Re: Rekrutacja do gildi Last Resort

Hybrysia ciesze się ze doceniasz moje starania, oznacza to ze jest docenione co robię żeby się dostać do Last Resort

BaREDK z judgmentem myślę ze da rade zmienić jak ma być taka sytuacja jakaś tam racja jest z tym BoM-em

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransport Piła taxi wałcz domki letniskowe sobieszewo