Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-06-26 22:52:05

Mordeliuss

Gość

Mordeliuss- Podanie

I Coś o sobie:
1) Imię: Dawid
2) Wiek: 22
3) Wykształcenie: Srednie ( Studia w toku)
4) Hobby: Informatyka, motoryzacja
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Jak ktos ma jakis problem zawsze można pogadać, zdanie osoby 3 jest najbardziej obiektywnym ze zdań ?
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Nie bede sie niczym przechwalal bo nie ma czym, nie jestem konfliktowy ani nic z tych rzeczy.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Nie ! W wowa lubie grac lubie progressowac spinac sie na raidach ale napewno nie jest ważniejszy niz zycie

II Postać i gra:
1) Nick postaci: Mordeliuss
2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS: Resto 5570/ Tank 5316
3) Screen z ekranu logowania:
http://imageshack.us/photo/my-images/59 … 33255.jpg/
4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów (mainspec i offspec)
Resto: http://wow-space.info/menu/kalkulator#d … 1050313051
5) Screen z otwartym oknem postaci ("C" - ekwipunek postaci) Mainspec oraz Offspec:
http://imageshack.us/photo/my-images/82 … 23130.jpg/
6) Staż w grze: Na Sunwellu jakies 3 lata na globie 1,5 roku.
7) Staż postacią: To w sumie moja pierwsza postać jaką grałem i gram na sunwellu.
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
Underground - nie lubie jak mi ktos tlumaczy jak mam leczyc, robiąc cos po mojemu zawsze najpierw to przemysle i przelicze.
Wszystkie poprzednie rozpadaly sie z powodu braku progressu. Z Lordwaru zostalem wyrzucony za przerwe w grze.
9) Screeny z osiągami postaci:
- (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25)
Insanity 10: http://imageshack.us/photo/my-images/82 … 24504.jpg/
Insanity 25: http://imageshack.us/photo/my-images/60 … 24457.jpg/
Co do linka z healingiem to jestem zrobiony pod AOE. Niestety nie posiadam screena ale najwiecje zrobilem na walkirach 25 hc 11.5 k hps.
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami):
Chyba nie mam czegos wspaniałego co mogloby mnie wyróżniać tutaj:P
11) Dostępności w grze (dni:godziny): Pn-Czwartek od 12-15, 21-01:00   Piąt-Sobota 23-02:00 Niedziela- zazwyczaj jestem caly dzien
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Szukam dobrej gildii z normalna atmosfera bez bezsensownej napinki na kogos + sensowny progress.
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?
Niestety nikt nie zna mnie tak dobrze zeby mnie polecic

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Rozmowa to normalna rzecz nie ma sie czego wstydzić, pozatym lubie siedziec na tsie nie koniecznie podczas raidu

 

#2 2012-06-26 23:01:37

Mordeliuss

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

I Coś o sobie:
1) Imię: Dawid
2) Wiek: 22
3) Wykształcenie: Srednie ( Studia w toku)
4) Hobby: Informatyka, motoryzacja
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Jak ktos ma jakis problem zawsze można pogadać, zdanie osoby 3 jest najbardziej obiektywnym ze zdań ?
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Nie bede sie niczym przechwalal bo nie ma czym, nie jestem konfliktowy ani nic z tych rzeczy.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Nie ! W wowa lubie grac lubie progressowac spinac sie na raidach ale napewno nie jest ważniejszy niz zycie



Pisałem troche nie po kolei i niestety za szybko kliknałem send Cos o mnie: Mam na imie Dawid, mieszkam w Radomiu, zajmuje sie programowaniem aplikacji pod Androida badz Iphona:P Spedzam przy wowie wiekszosc wolnych chwil gdy nie ma dla mnie czasu moja dziewczyna Aktualnie ukonczylem 2 rok studiów informatycznych w radomiu niestety bez specjalizacji nadal gdyz moje miasto nie pojmuje tego ze ludzie czasem chca ksztalcic sie z konkretnej dziedziny;/ Licze ze nikt sie nie przyczepi o nie uzywanie polskich znakow

 

#3 2012-06-26 23:18:54

Alloha

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Pozwole sobie wtracic dwa słówka.
Bardzo mile kolegę wspominam jeszcze z czasów destination i potem lordwaru, nie tylko jako dobrego heala a także jako miła i rozmowna osobę

 

#4 2012-06-26 23:40:35

azunder

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

od nas wylazl za nieogar, polazl do pv i szybko go wywalili jak widac, dzisiaj sprawdzam fora i prosze:
http://www.core-of-vengence.ugu.pl/view … f=10&t=315
teraz tutaj... widze nie jestescie pierwszym wyborem. no ale na swoj sposob leczy ok, moze go czegos nauczycie i sie spradzi.

pzdr

 

#5 2012-06-26 23:51:36

Alloha

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Jak nie widzisz to do cov pisał z alta 4,8k także po co nam to?
A o pv nie mówmy, rok toca a insanity u nich wita równie czesto co mikołaj z prezentami.

Ostatnio edytowany przez Alloha (2012-06-26 23:52:21)

 

#6 2012-06-27 00:08:10

Mordeliuss

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Po 1. Aroha jak to Ty to nie wylecialem za nieogar tylko sam wyszedlem bo irytuje mnie jak ktos mnie uczy co mam robic. Fakt zlamilem raz debuffa na walkiriach i o to malo nie obrzuciliscie blotem mi rodziny lol... NIe polecam gry ze spinaczami. Szkoda bo milo sie zapowiadalo. Pozatym lecze dziwnie tak jak mi sie podoba nikt nie pada wiec w czym problem? Za kazdym razem na bossie gdzie powinienem mialem 1 lub 2 healing done wiec ja nie widze problemu w sobie
Szkoda raz zlamilem pierwszy raz mi nie wyszlo cos niestety. Zawsze bylem na raidzie bylo wszystko ok. Ale tego ze po mnie postapilo tak samo 4 czy 5 osob w nastepnych probach to juz niewazne ? lol... Chore podejscie spinac sie tylko na 50/50 a jak jest 49/50 to juz olewka..
Tak a z PV wylecialem za podanie alta do CoV lol..
Nie reklamuje sie jako zajebistego heala. Umiem i wiem co robie tyle na ten temat.

 

#7 2012-06-27 00:34:20

pssst

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Alloha napisał:

Jak nie widzisz to do cov pisał z alta 4,8k także po co nam to?
A o pv nie mówmy, rok toca a insanity u nich wita równie czesto co mikołaj z prezentami.

A altem gra kroliczek wielkanocny, czy ta sama osoba? So sad.. - jestescie jego 3-im wyborem, w pierwszej kolejnosci uderzyl do PV, a pozniej marnym altem do CoV probowal. Pssst.. piecze tylek, co? Do Was sklada DuDu, bo niczym innym nie ma szans, bo jestescie jego ostatnia deska ratunku. Widac wolal inne Gildie niz Pr0eloKoxy z LR, a to moze zabolec

 

#8 2012-06-27 00:45:52

Alloha

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Post wyżej tylko utwierdza mnie w tym że jesteśmy zajebisci. Podpisz się swoim nickiem, a może boisz że zostaniesz tu zrownany z ziemią? Kruchy czycha więc uważaj.

Btw kogoś tu bardzo zadek boli skoro oburza się że ktoś swoim mainem wybrał nas, so sad.
To że ktoś od was odszedł / został wywalony za jedno przewinienie nie oznacza odrazu, że możecie wybijać tu z buciorami i robic chlew, od nas nikt nie spamuje na forach innych gildii gdy tylko ktoś odejdzie. Ups, jesteśmy na tyle proelokox zajebisci że nikt nie odchodzi, so sad.

Ostatnio edytowany przez Alloha (2012-06-27 00:46:40)

 

#9 2012-06-27 00:52:56

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Mordeliuss- Podanie

Aroha załóż sobie po prostu u nas konto na forum, bo tak często hejtujesz tutaj ludzi że ci się przyda:)

"3. Resto gs 4850
4. Alty : Mordeliuss gs 5570 resto / 5316 feral tank"

Mnie to rozwaliło

Niby nie potrzebujemy druida i niby jesteś mało ambitny skoro sam z własnej woli raidowałeś w pv'ce, ale to twoja sprawa. Pozostanę neutralna, bo mi to rybka :d

Edit. Ej, ale jeśli nie lubisz spin to źle trafiłeś może lepiej wrócić do progresowania insanity wraz z mikołajem?

Offline

 

#10 2012-06-27 01:00:16

Mordeliuss

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Nie przeszkadza mi spinanie sie na walce, przeszkadza mi chlew i chamskie zachowanie jezeli ktos niechcacy "zlamil". Irytuja mnie teksty typu lamiszzz tfojaaaa stara tez lamiiiiii itp... taką delikatną piaskownica zalatuje..

 

#11 2012-06-27 01:01:29

Mordeliuss

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Btw. Alloha ze mna raidowal w Desti i LW i wie ze nie zdarzaja mi sie takie faile. Pozatym raz na ruski rok kazdemu sie moze zdarzyc.

 

#12 2012-06-27 01:07:43

Mordeliuss

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Btw 2. Jezeli to Aroha pisal poprzednie posty, to sami widzicie jaka ma napinke:) Zycze Ci drogi kolego zeby z gildii wyszli wszyscy Ci ktorych irytujesz takim trollowaniem i dissowaniem ludzi. Niewielu was wtedy zostanie

 

#13 2012-06-27 09:23:56

Migotka

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Za duzo jakis krętactw osobiscie jestem na nie...Wole pewniejsza osobe

 

#14 2012-06-27 11:06:13

Kruszer

Gość

Re: Mordeliuss- Podanie

Ok, robi się burdel więc kilka rzeczy na poczatek:
'Kolegom' z low-gildii dziękujemy za wasze mądre słowa, na pewno ich nie weźmiemy pod uwagę. A jak chcecie udawać że należycie do dobrej gildii, to chociaż podpisujcie się swoimi nickami plebsy. Jak nie to gtfo
Jak Aloha go pamięta grającego druidem to raczej jego main, mam w d gdzie składa podania altami. A PV to lamy, więc co nas obchodzi czemu wyszedł z tamtąd? Tak samo mnie to mało obchodzi, jak to, kto był w Letniej Gildii
btw, co to jest aroha?

Co do samego podania jest jeden problem:
"Pn-Czwartek od 12-15, 21-01:00  " raidować będziesz na 2gim składzie, czyli w poniedziałek o 20, co nie pasuje do twoich godzin kiedy grasz.

 

#15 2012-06-27 12:13:48

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Mordeliuss- Podanie

Kraken napisał:

Ok, robi się burdel więc kilka rzeczy na poczatek:
'Kolegom' z low-gildii dziękujemy za wasze mądre słowa, na pewno ich nie weźmiemy pod uwagę. A jak chcecie udawać że należycie do dobrej gildii, to chociaż podpisujcie się swoimi nickami plebsy. Jak nie to gtfo
Jak Aloha go pamięta grającego druidem to raczej jego main, mam w d gdzie składa podania altami. A PV to lamy, więc co nas obchodzi czemu wyszedł z tamtąd? Tak samo mnie to mało obchodzi, jak to, kto był w Letniej Gildii
btw, co to jest aroha?

Co do samego podania jest jeden problem:
"Pn-Czwartek od 12-15, 21-01:00  " raidować będziesz na 2gim składzie, czyli w poniedziałek o 20, co nie pasuje do twoich godzin kiedy grasz.

Lubię placki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl