Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2011-11-29 19:43:04

Seether

Gość

Seether

1. http://i40.tinypic.com/35b74ao.jpg
2. 27 lat
3. Gram od Vanilii, do cataclysmu gralem na retailu.
4. Na retailu mialem DK alta, unholy dps bez offspeca. Tutaj gram blood tankiem, blood dps jakos od października. Na retailu gralem prot warkiem, od wejscia dual speca fury offspec.
Wiem co robie tym dikejem, znam jego mozliwosci i skille, wiem jak z nich korzystac.
5. ~5.5 gs w tanku (43k hp, 27.5k armoru, 37% dodge, 28.5% parry)
~5k gs w dps ( nie mialem zbyt wiele okazji po dpsowac w ToCu, zaleznie od walki 6-9k, sprzet ciagle ma ciut za malo ARP)
Na sunwellu moja jedyna gildia było Primo Victoria, skad zostalem wykopany po serii zarzutow wystrzelonych w grono oficerskie
6. Nie robilem sobie skrinów z dps, za achievwami niechce mi sie latac, w zasadzie tylko raidy w tej grze mnie interesuja (achievementy raidowe jak najbardziej)

Informacje dotyczace:
1) przeszłego raidowania i osiągnięć
Gram w ta gre od lat, na globalu sporo zawojowalem, czyszczac wiekszosc raidow przed rozmaitymi nerfami
w vanilli wyczyscilem wszystko procz CT w AQ 40 i Naxx.
w tbc wyczyscilem wszystko, ale SWP dopiero w wersji 25 man. W tym timed zul amany, nightbane w czasach kiedy byl trudniejszy od lasta w kara itd, wszystko pod farma.
w wotlk zrobilem po prostu wszystko, wliczajac wszystkie raidowe glory, algalony, heroic icc, rozne realm firsty  itd.
2) dostępności w grze (dni:godziny)
Jestem w stanie dostoswac sie do ogolu, dla mnie wazne jest jedynie konczenie raidow przed 23.
3) powodu(ów) chęci dołaczenia do gildii
ide za Hybryska i Oskarem, znajomymi z PV. Ze swojej strony oferuje Wam ogarnietego tanka czy dps, zalezy co bardziej potrzebne. Na raidy przychodze przygotowany, nie slackuje itd. Czasem przybocic tez mi sie zdarza, a co. Chcialbym raidowac regularnie i w stalych godzinach (czytaj "raid jest na 20? pull o 20 ewentualnie 5 po, nie jak w PV - 20 minut "buffowania" po 1 bossie 20 minut przerwy bo ktos idzie po parowki itd)

 

#2 2011-11-29 20:09:25

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Seether

Za Seethera oddam rękę, nogę, no i jeszcze może drugą nogę.
Dla takich ludzi tutaj gram<33 ;DD

Offline

 

#3 2011-11-30 00:01:46

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Seether

na TAK

jak coś to osobiście ci utnę Hybrysia:D

edit:

jednak na nie:> jeśli chcesz być w gildii żeby być to spoko ale nikt ci nie zagwarantuje raczej main składu 25hc

Offline

 

#4 2011-11-30 13:45:41

Terro

Gość

Re: Seether

Podanie na razie wrzucam na wstrzymanie, z powodow takich ze ostatnio przyjelismy tanka. Raczej bys sie marnowal na standby, a tego wolalbym uniknac. Jezeli masz ochote i czas to czekaj. Nie jestesmy w stanie okreslic ile by to mialo potrwac i czy rozpatrzymy to pozytywnie. Szanse okreslilbym na 50/50, pokaz sie jeszcze w grze. Zagadaj do nas ;p.

Edit:
Zbyt pretensjonalny ton, przykro mi, ale na 27 lat to nie wyglada. Odrzucony, zamkniety. Hybrysia dajesz noge

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPrace ziemne kraków Wykopy klej do luster