Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-07-14 20:42:54

Podanie - Extra

Gość

Poadnie - Extra

1) Imię:

Mikołaj

2) Wiek:

Lat 16

3) Wykształcenie:

Skończyłem gimbaze, ide do LO

4) Hobby:

Głównie sporty - piłka nożna,  koszykówka,  muzyka ( murzyński rap )

5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii:

Da się ze mną porozmawiać na bardzo wiele tematów, muzyka, sport, elektronika i wiele wiele innych. Jestem fanem NBA, i amerykanskiego rapu wiec jesli ktos jest w temacie to tym bardziej mysle ze mozna pogadac. Lubie też zabierać zdanie w różnych innych tematach, dyskusja z inteligentnymi ludzmi to jest coś co bardzo sobie cenie.

6) Kilka słów o swojej skromnej osobie:

Staram się nie popadać w konflikty z innymi osobami, jedynie jeśli ktoś działa mi na nerwy poprzez swoje zachowanie to potrafie mu wygarnac. Jestem spokojny, zorganizowany i lubie sobie robić achievy.

7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!

No pewnie, że nie. Wole pograć z ziomami w basket, albo iść gdzieś na osiedle/miasto.

II Postać i gra:

1) Nick postaci:

Extra

2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS:

MM - 5636 GS

3) Screen z ekranu logowania:

http://tinypic.com/view.php?pic=20kvm7s&s=6

4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów:

http://wow-space.info/menu/kalkulator#h … 51|5000002

5) Screen z otwartym oknem postaci  Mainspec oraz Offspec:

http://tinypic.com/view.php?pic=2wfshw2&s=6

6) Staż w grze:

W WoWa gram już z dobre 3 lata, tułałem się po róznych serwerach, moim pierwszym był Hellground, następnie grałem na Nexusie Wotlk. Jakieś 1,5 roku temu zaczałem grać na sunwellu. Wyexpiłem huntera i gram nim konsekwentnie od 1,5 roku. Postać myślę ogarniam bardzo dobrze (mimo, że mam świadomość, że nie robie jakiegoś mega kosmicznego dpsu, to jest on przyzwoity, no i co ważniejsze imo - ogarniam bardzo dobrze taktyki na toca, wiec zrobienie ze mna w skladzie Insanity to żaden problem.)


7) Staż postacią:

Tak jak w punkcie wyżej, postacią gram 1,5 roku, byłem w topowych gildiach sunwella, jednak wodogłowie niektórych ludzi zmusiło mnie do leavu. W niektórych gildiach zaprzestałem gry ze względu na przerwe w wowie około 2 miesiecy.

8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:

The Ancients - Pierwsza moja poważna gildia PvE, odszedłem przez idiotów pokroju Zulaha, Nippona i Bala. Dziwne osoby, mają sie za nie wiadomo jakich kozaków, widocznie chcą sie dowartosciowac w grze. Pomijając już temat ich niewatpliwej ignorancji i instrumentalnego traktowania ludzi jako postaci na raidzie.

Howl Of Terror - Odszedłem w zgodzie, ponieważ najzwyczajniej nie mogłem w tym okresie mojego życia grać w wowa (przerwa około 2-3 miesiące) gdy wróciłem mieli juz pelna obsade hunterow i nie chciałem im robić zamieszania.

Art Of War - Po rozpadzie TA, Slumsattack (onegdaj Slugang) załozyl gildie razem ze swoimi przydupasami dawymi z The Ancients, z ktorymi po rozpadzie owej gildii okradł guild bank i zostawił ludzi na lodzie ( akurat tych całych Nipponów Kanistrów i Zulahow ) to mi nie szkoda, ale kilka osob było w porządku i zachowanie SLU delikatnie mowiac, bylo frajerskie. Zostałem wyrzucony z gildii za własne zadnie, ponieważ napisałem SLU po jego upomnieniu, ze teraz sie odzywa a jak były prawdziwe kłótnie w gildii to siedział cicho z pizdą. No cóż , tak bywa.


9) Screeny z osiągami postaci:

http://tinypic.com/view.php?pic=2wfshw2&s=6

http://tinypic.com/view.php?pic=15i413s&s=6

http://tinypic.com/view.php?pic=o9h8yc&s=6



10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell:

No nie mam chyba żadnych specjalnych osiągnieć, gram dla przyjemności i tyle.

11) Dostępności w grze (dni:godziny):

Mam wakacje, wiec jestem dostepny praktycznie caly czas, z tym, ze jutro czyt. 15 lipca wyjezdzam na tydzien i bede 22 lipca.

12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii:

Liczę wreszcie na normalnych, ogarniajacych ludzi z humorem. Nie żadnych pseudo koksow z przerosnietym ego. Miła atmosfera i ogar to jest to czego aktualnie szukam.

Jesteście obecnie jedną z najlepszych gildii w Hordzie, wiąże się z tym ogar na raidach. Nigdy w Waszej gildii nie byłem, więc nie wiem jaka u Was panuje atmosfera, jednak nie myślcie sobie że chce dojść po to żeby się ubrać. Mam nadzieje, że panuje u Was zajebista atmosfera, macie duże poczucie humoru. To jest u mnie na pierwszym miejscu, nie gram tylko i wyłącznie dla raidów.

13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?

Wyżej wspominałem, jeżeli ktoś grał na serwerze Nexus to prosiłbym o napisanie w temacie.

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak/Nie

Tak

2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak/Nie

I tak i nie, tak dlatego że gadać przez mikro moge, jednak kiedy gadam nieźle szumi, 'pierdzi'. Więc nie wiem czy będzie to dla Was przyjemny dźwięk.

3) Rozbudowana nieśmiałość:

Nie

 

#2 2012-07-14 21:47:48

wnuk

Member

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 228

Re: Poadnie - Extra

Na nie! Białas który marzy zostać czarnuchem

Offline

 

#3 2012-07-14 22:15:38

Qlas

Gość

Re: Poadnie - Extra

Dobra tym razem się rozpiszę.

1) Twoją 1 gildią był Lordwar.
2) Z Ancientsów odszedłeś bo ludzie wyśmiewali Cię z powodu słabego dps w porówaniu do itemów, płaczu i próbie zmiany maina na shamana która okazała się kompletną porażką albowiem nie znałeś nawet swoich skili i totemów... no i z tego co pamiętam odszedłeś w momencie kiedy Ci cisnąłem również zresztą połowa gildii też robiła to ale bez takiego entuzjazmu jak ja xD... Coś ala Houki;]...

Jestem na nie...

Ostatnio edytowany przez Qlas (2012-07-14 22:19:40)

 

#4 2012-07-14 22:25:28

Enzo

Gość

Re: Poadnie - Extra

Jak napisał Qlas również na stanowcze nie , facet totalnie nie ogarnia i nie zna swojej klasy !

Ostatnio edytowany przez Enzo (2012-07-14 22:25:49)

 

#5 2012-07-14 22:27:25

Qlas

Gość

Re: Poadnie - Extra

Facet to będzie z niego hmm kiedyś na razie co najwyżej chłopiec;p

 

#6 2012-07-14 22:30:18

Enzo

Gość

Re: Poadnie - Extra

Fakt do faceta jeszcze mu dosyć brakuje ;;;

 

#7 2012-07-14 23:37:37

Podanie - Extra

Gość

Re: Poadnie - Extra

kazdy sie kiedys uczy, z resta nie rozumiem po co byc w gildii z kims kto dziala Ci na nerwy ; ) musicie miec naprawde slabe poczucie wlasnej wartosci skoro wyzywacie sie na forum na ludziach ktorzy traca swoj cenny czas na pisanie podań do was. troche kultury buraki

 

#8 2012-07-15 01:14:17

Terro

Gość

Re: Poadnie - Extra

Ogólnie to Ty lamisz hunta, a poważnie to guzik mnie obchodzi jak tytułujesz ludzi w swoim domu, ale żeby zaraz buraki? Mama burak, Tata burak, no spoko, każdy ma to co lubi. Nigdy nie widziałem żebyś chociaż raz liznał dps właściwy hunterowi, ja mimo, że lamię hunta, to jakoś jak sie przyglądałem moimi "oczami" to stałeś niżej, nawet będąc lepiej ubranym. Pozdro, odrzucam, zamykam.

 

#9 2012-07-15 08:53:16

Kruszer

Gość

Re: Poadnie - Extra

+ za to że pocisnąłeś slu, ale i tak zachowujesz się jak kretyn Jak ci przeszkadzały w Ancientach osoby jak Zulach czy Nippon to u nas z takim Bardem albo mną byś długo też nie wytrzymał xD

 

#10 2012-07-15 11:23:51

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Poadnie - Extra

Lol

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpes manager kp otoja