Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-09-08 11:20:56

Fardger

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 19
Punktów :   

Podanie - Fardger

I Coś o sobie:
1) Imię:
Paweł
2) Wiek:
19 lat
3) Wykształcenie:
na tą chwilę student ;]
4) Hobby:
Jestem wielkim fanem książek post apokaliptycznych [coś w stylu że wszytko jebło, została tylko garstka ludzi]. Lubię oglądać piłkę ręczną. Kiedyś przez około rok w nią grałem.
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: 
Szczerze to nie wiem co tu napisać. Może mini korki z maty?
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie:
Jestem spokojną i opanowaną osobą. Często również pomocną. Raczej łatwo się ze mną dogadać.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
Wydaje mi się, że nie. Gdy mam wybór wyjść na piwo czy grac w wowa to wybieram to pierwsze ;] Aczkolwiek gdy już powiem, że np. będę na raidzie to się na pewno zjawię


II Postać i gra:
1) Nick postaci:
Fardger
2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS:
5755 [Full BiS, niestety bez backa za insanity z 25hc ; /] W off specu mam prota pvp, zatem gearu i talentów nie będe podawał ;]
3) Screen z ekranu logowania:
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9336aa1a9775.jpg
4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów (mainspec i offspec):
http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 1330113321
5) Screen z otwartym oknem postaci ("C" - ekwipunek postaci) Mainspec oraz Offspec:
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7c287caf2800.jpg
6) Staż w grze:
Nie mam pojęcia ile to jest w latach Zacząłem grac na sunwellu jak naxx był raidem do progressowania. Na oko 2-3 lata
7) Staż postacią:
Moją pierwszą postacią był warlock, z powodów sprzętowych przerzuciłem się na tanka. Warriorem gram mniej więcej od wprowadzenia TOCa.
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
Nie obraźcie się ale grając tu dość długo było ich bardzo dużo i nie wiem czy jest sens podawania wszystkich gildii w których byłem np. 2 lata temu. Podam tylko takie które powinniście znać.

Za czasów Naxxa - Primo Victoria [ta stara ]
Sam odszedłem. Byłem tam oficerem ale z racji iż wielu moich znajomych sobie poszło ja zrobiłem to samo.

Za czasów Uldu - Hellish Legion [ten stary, nie ten chłam który był na sunwellu kilka miesięcy temu], Perfeckt Chaos
Z Hellish Legion zostałem wyrzucony. Powodem było kłamstwo wobec oficerki ^^ Myślę że jak spytacie Jullkę, Embe czy Shikanosa [Teraz to chyba Gopo i nie ma go w LR] to opowiedzą wam ładną historię ;]
Perfeck Chaos - zwykły rozpad gildii

Za czasów TOCa - Perfeckt Chaos, Tired of Being Awesome, Vigilance
PC - jak wyżej
Tired of Being Awesome - Byłem w tej gildii przez ponad rok. Byłem tam oficerem. Nie chcę nikogo tutaj obrażać bo wiem że nie tylko wy to przeczytacie. Ale moim zdaniem byłem jedynym oficerem który cokolwiek robił. Z TOBA wyszedłem jakiś tydzień przed rozpadem.
Vigilance - Niektórzy nie chcą tego nazywać reaktywacją TOBA, ale jak kto woli. Po rozpadzie TOBA poproszono mnie o stworzenie nowej gildii, przez pierwsze dni byłem tam GMem. Potem tylko zwykłym oficerem. Powód, a raczej chęć opuszczenia jest taki iż odechciało mi się być oficerem. Jak napisałem wyżej, ponad rok byłem nim w TOBA. Ogólnie za dużo obowiązków i wyrzeczeń w porównaniu do zwykłego membera.

W Last Resort byłem lockiem kilka dni jak powstawaliście z Perfectly Sane. Byłem chyba ja jednym raidzie po czym wyszedłem. Powodem był słaby sprzęt, nie chciałem dostać kicka przez jakąś bzdurę i wipeowac raid.

9) Screeny z osiągami postaci:
- http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f1a9d66fee1.jpg
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/da317d947e7a.jpg
- (dps'em z kukly z Thunder Bluff'u/raidu, hps'em - najlepiej z valkirii hc/anuba hc - z wklejonym dodatkowo overheal'em)
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami):
Żadnych FK nie zrobiłem, gdyż ni miałem okazji. Jedyne co może byc warte uwagi to title "the Undying" [widac na poprzednich SSach]. Chociaż w eq z TOCa to żaden wyczyn.
11) Dostępności w grze (dni:godziny):
Myślę, że dostępność to cały tydzień w godzinach 19/20 - 24/01. W październiku zacznie się rok akademicki, więc czasem może mi coś wypaść.
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii:
Powodów jest kilka ;] Mam w LR kilku dobrych znajomych z którymi chciałbym grac. Liczy sie dla mnie również progress. Chciałbym zabić Algalona na 25 lub Yogga na 0k, a z waszą gildią wydaje mi się to realne. Nie zapominajmy również o ICC które mają wprowadzić ;]
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?
Wydaje mi się, że Julla, Embe, Margoz [ale on jest nowy więc chyba jego słowo nie ma znaczenia]. Kilka osób pewnie mnie kojarzy, a raczej mojego locka ale czy poleci to już nie wiem

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie

Offline

 

#2 2012-09-08 11:35:05

julla

Archaic

Zarejestrowany: 2012-04-26
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podanie - Fardger

Czuje się zawiedziona Ardziu, że nie wspomniałeś o najlepszejszej guild na świecie czyli Czarnych Braciach. Graliśmy razem z Embe Shikanosem i jeszcze z kilkoma świetnymi ludźmi, w HLu mieliśmy swoją 10, gdzie progresowaliśmy Uldu, bawiliśmy się naxxem i przede wszystkim miło spędzaliśmy czas. Dla mnie ten koleś to kwintesencja ogaru, kultury, spokoju i rzetelności. Chociaż mielibyśmy w guild 100 warów 1000 locków, czy czego tam - to uważam, że ogromnym błędem byłoby odrzucenie tego podania. Ten koleś wniesie do nas więcej niż tylko postać do guild, jestem BARDZO na tak, nawet jakby miał przyjść jednolevelową postacią.
P.S. Fajnie wiedzieć Ardziu po kilku latach, że na imię masz Paweł LOL xD

Offline

 

#3 2012-09-08 12:48:00

Fardger

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie - Fardger

julla napisał:

Dla mnie ten koleś to kwintesencja ogaru, kultury, spokoju i rzetelności.

Hahaha śmiałem się z tego z 10 min xD "Kwintesencja ogaru" hahahaha. No Julluś pojechałaś Ale i tak dziękuje za miłe słowa


julla napisał:

P.S. Fajnie wiedzieć Ardziu po kilku latach, że na imię masz Paweł LOL xD

Myślałem, że wiesz xD Jak byłem z Embe w PC to nie mówił do mnie Ard tylko Paweł :O

Offline

 

#4 2012-09-08 19:22:59

eMBe

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podanie - Fardger

Zgadzam sie z Julką, znam Arda już trochę czasu i wiem że będzie godnie reprezentował gildie. Uważam że powinien zostać przyjęty, nie tylko dlatego że myśli logicznie gdy jest to potrzebne ale głównie dlatego że jest osobą kulturalną z która można porozmawiać. Jestem pewny że przyda nam się taka osoba.

Offline

 

#5 2012-09-08 21:11:41

Eless

Archaic

9256132
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 48
Punktów :   

Re: Podanie - Fardger

ze strony technicznej nie mam  nic do zarzucenia

Offline

 

#6 2012-09-10 07:19:43

Kruszer

Gość

Re: Podanie - Fardger

Brałbym, ale nie pamitam nigdy jak z miejscami dla tanków, więc wieczorem dm znać chyba że ktoś mnie wcześniej oświeci

 

#7 2012-09-10 10:42:55

Fardger

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie - Fardger

Jeśli nie byłoby miejsca dla tanka to bardzo chętnie pogram affi lockiem w mainie ;] Niestety nie mam tam jakiegoś full BIS, jedynie 5,3k GSu.

Offline

 

#8 2012-09-10 13:16:09

Qlas

Gość

Re: Podanie - Fardger

ekhm... to ile jest tych lockow u nas 7 czy 8

 

#9 2012-09-10 19:28:22

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Fardger

dałbym szanse się wykazać ;-) na TAK

Offline

 

#10 2012-09-10 19:33:59

Qlas

Gość

Re: Podanie - Fardger

w zasadzie możecie go brać zawsze się znajdzie jakiś slot etc... jednakże bardziej dla warka niż loka... chyba mi coś świta jako osoba z dawnego pv ale to było dawno... dawno temu;p z czasów kiedy AO z PV raidowało 25tki przed fuzja:P gracz doświadczony lepiej takiego wziąć niż swieżakowi prostować błędy wpojone przez stare gildie;p

 

#11 2012-09-11 08:43:03

Hellu

Gość

Re: Podanie - Fardger

Kolega jeszcze kilka dni temu grał dk (niby mainem) w Priory of Evil, kiedy nadarzyła sie okazja złożył podanie warkiem tutaj, przez co został usunięty za nieuczciwość. Nie mowie że jestem przeciwko trzymaniu alta w innej guildi, o ile wiadomo ktora postać jest mainowa, a ten delikwent najwyraźniej nie moze się zdecydować.

Ostatnio edytowany przez Hellu (2012-09-11 08:43:33)

 

#12 2012-09-11 08:58:34

Qlas

Gość

Re: Podanie - Fardger

Aaaa Ardefainn... nie wylukałem że to on:D człowiek jak najbardziej w porządku (przynajmniej ja tak go zapamiętałem)... a co do postaci w innych gildiach to rzecz powszechna racze;p

 

#13 2012-09-11 10:10:16

Fardger

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie - Fardger

Wybacz Hellu jeżeli w jakiś sposób mój alt w twojej gildii cię uraził. Ale w czasie gdy nim do ciebie dołączyłem TOBA robiła tylko 1 grupe na 25hc, a chodzenie z PLem jest [nazwijmy to] ryzykowne. Wydaje mi się że niczym wam tam nie zawiniłem ;] Itemów również jakoś dużo nie urwałem, 2 chyba. A ponad 2k dkp poszło :<

Ale mniejsza z tym. Nie chcę was jakoś poganiać ale może się zdecydujecie? Już 3 dzień moje podanie wisi. Przez was Kuczi i Margoz się ze mnie śmieją :<

Offline

 

#14 2012-09-11 10:15:51

 Donq

Archaic

10530149
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 69
Punktów :   -6 

Re: Podanie - Fardger

Brałbym nie musielibyście mnie na warku brać na championów na 2 gi skład ;p

Offline

 

#15 2012-09-11 11:25:53

Hellu

Gość

Re: Podanie - Fardger

Nie, to nie jest "moja gildia". Tak, mam uraz, jestem przeciwnikiem takiego zachowania. Nic innego nie mam Ci do zarzucenia, jesteś dobrym i ogarniętym graczem oraz spokojnym "ludziem" wnioskując z rozmów na tsie.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransport Piła taxi wałcz domki letniskowe sobieszewo