Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-09-22 13:03:48

Voujin

Gość

Podanie - Voujin

I Coś o sobie:
1) Imię: Michał
2) Wiek: 17 lat
3) Wykształcenie: nie mogę napisać, że średnie bo jestem w trakcie nauki w liceum, aczkolwiek nie widzę przeszkód, żeby je skończyć
4) Hobby: Parę ładnych lat trenuję już Kung-FU pandę i mogę powiedzieć, że świetnie się z tym czuję. Oprócz tego standardowo jakiś kosz czy gała z kumplami. Znaczków nie zbieram
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Jak wcześniej już wspomniałem, trenuję, więc doskonale odnajdę się w roli płatnego ochroniarza;D
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Z natury jestem troszkę leniwy, dlatego ciężko mi się na przykład zabrać za sumienną i monotonną farmę achievów, aczkolwiek co w grupie (mam na myśli np. raidy) to się nie tyczy:P Oprócz tego dużo słucham muzyki, głównie ciężkich, ponurych psychodeli, ale adoruje także np. rapcore. W wolnym czasie lubię pograć w wowa, ale to chyba oczywiste, skoro składam tu podanie;D (Aczkolwiek wszystko z umiarem)
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij! Jest pewną formą rozrywki, czy też spędzania wolnego czasu (chociaż cholernie szybko go pożera). Jedni z dużą częstotliwością zapijają się w trupa, inni grają w wowa, a jeszcze inni szukają w życiu złotego środka. Odpowiadając bezpośrednio na pytanie: NIE


II Postać i gra:
1) Nick postaci: Voujin
2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS: Rogal Combat 5652 GS, możliwy również respec na assa, ale nie ukrywam, że wolałbym pozostać w combacie, szczególnie, że milowymi krokami zbliża się ICC
3) Screen z ekranu logowania:
- http://zapodaj.net/cf477e6c7fa22.jpg.html
4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów (mainspec i offspec):
- http://wow335.gamestool.net/roguet.php? … 0000000000
5) Screen z otwartym oknem postaci Mainspec oraz Offspec:
- http://zapodaj.net/2f8b04ee57775.jpg.html
6) Staż w grze: Trochę już tego będzie, ciężko mi dokładnie określić, ale zaczynałem się w to bawić jak na globcu było jeszcze TBC i zbliżał się WoTLK
7) Staż postacią: Tym rogalem będzie już gdzieś rok, może trochę mniej, wcześniej grałem też rogalem na TBC, ale to pvp
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
1. ToBA - Tired of Being Awesome -> właściwie moja pierwsza poważna gildia (jakiś popierdułek "byle by było" chyba nie muszę wymieniać, bo nawet nie pamiętam nazw). Z tą gildią osiągnąłem właściwie większość tego, co mogę teraz sobą reprezentować na sunwellu (mam nadzieję, że jest to zrozumiałe, co napisałem; wybaczcie ale mój mózg jest trochę poplątany) Świetna przygoda, poznałem dużo fajnych ludzi, no ale wszystko się kiedyś kończy. Co się stało z tą gildią, to wiecie
2. Vigilance -> Można nazwać to kontynuacją ToBA. Gildia która powstała zaraz po upadku poprzedniczki, aczkolwiek (jak dla mnie) to już nie było to samo. Po tym krótkim/długim czasie zdecydowałem się, że nie ma co grać przeciwko sobie i teraz składam podanie tutaj, aby znowu troszeczkę przynołlajfić (liczę, że dacie mi szansę)
9) Screeny z osiągami postaci:
- http://zapodaj.net/5e04e14886679.jpg.html <- DPS over z raidu
- http://zapodaj.net/f1dcff59e21b7.jpg.html <- insanity 25
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami):
Jakimiś super świetnymi osiągnięciami na sunwellu nie mogę się pochwalić, jako że postać jest stosunkowo młoda, a i nie było z kim tego osiągać. Mogę jedynie wkleić SS z The Descent Into Madness na 10;; żeby jakoś potwierdzić że taktyki na uldu znam (tylko mały problem z yoggiem/mimkiem HM)
- http://zapodaj.net/31cacadda5905.jpg.html
11) Dostępności w grze (dni:godziny): Określę to jako 4/3. Już tłumaczę. Mianowicie sprawa wygląda tak, że 3 dni w tygodniu mam treningi (jak wspominałem wyżej). Jest to Poniedziałek, Czwartek i chwilowo Wtorek, co zmieni się na Środę, i w te dni nie jestem w stanie raidować. W pozostałe jestem zazwyczaj dostępny (poza sytuacjami losowymi)
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Jednym z powodów jest na pewno chęć poraidowania na wysokim poziomie. Nie będę pisał o miłej atmosferze, bo to znajdę tylko w gildiach pokroju Letniej, ale ważne żeby było z kim pogadać na tsie/gildii, zagrać jakieś BG, czy takie tam. Oprócz tego są tam 3 osoby, z którymi sporo przerajdowałem, miło by było z nimi znowu pociupciać
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić? Myślę, że śmiało mogę się nazwać jako człowiek Margoza, Fardgera i Kucziego, chyba się tego nie wyprą:P


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: WoW bez gchatu/TSa? NOPE! IMPOZIBLE

 

#2 2012-09-22 13:14:17

Thadien

Tyrant

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 150
Punktów :   

Re: Podanie - Voujin

nie obrazimy się jak dasz dps z kukły albo jakiegoś konkretnego bosa
btw kojarzę skądś ten nick, nie wiem tylko skąd ;/

na tak.

Offline

 

#3 2012-09-22 13:16:50

Voujin

Gość

Re: Podanie - Voujin

Okejo oto i jest ss z anuba na 25, całkiem swieży:
- http://zapodaj.net/c22a6ab3ebd1b.jpg.html

 

#4 2012-09-22 13:19:36

Thadien

Tyrant

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 150
Punktów :   

Re: Podanie - Voujin

no to teraz oficerka niech da głos

Offline

 

#5 2012-09-22 13:22:56

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Voujin

ile % arp masz?

Offline

 

#6 2012-09-22 13:24:38

Voujin

Gość

Re: Podanie - Voujin

Pasywnie 85, jak odpali się executioner to 92. Więcej ciężko wycisnąć na ToCu (tylko head z onki mi jeszcze podbije arpa)

 

#7 2012-09-22 13:44:40

Fardger

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie - Voujin

Ogólnie bardzo polecam Voujina ;] Jak byliśmy razem w TOBA i Vigiliance, nigdy nie sprawiał problemów, zawsze zjawiał się na raidy ogólnie warty swojego GSu.

Offline

 

#8 2012-09-22 14:02:31

wnuk

Member

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 228

Re: Podanie - Voujin

brałbym go przez cała noc

Offline

 

#9 2012-09-22 15:04:12

 Donq

Archaic

10530149
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 69
Punktów :   -6 

Re: Podanie - Voujin

Na tak

Offline

 

#10 2012-09-22 15:26:12

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Voujin

raczej TAK

Offline

 

#11 2012-09-22 16:33:35

Nostredame

Gość

Re: Podanie - Voujin

ma podobny nick do warriora w ally co mnie lał w PVP 2s, boje się ...

 

#12 2012-09-22 16:43:12

Voujin

Gość

Re: Podanie - Voujin

Hmm, w sumie podejrzane, ale muszę zaprzeczyć:P Nigdy w życiu nie grałem i chyba nie będę grał warkiem:D Bez urazy dla warriorów, ale to nie mój styl bycia definitywnie;D

 

#13 2012-09-22 16:45:51

Kuczi

Gość

Re: Podanie - Voujin

Bardzo spoko i wylajtowany ziomek. Polecam

 

#14 2012-09-22 16:48:26

Qlas

Gość

Re: Podanie - Voujin

Ja tam go pamiętam z forum za rozumowanie z poziomu dna mułu....

 

#15 2012-09-22 17:43:49

Terro

Gość

Re: Podanie - Voujin

To trochę zabawne, że osoby, które gadały na naszą gildię "fajne" rzeczy, w tym i na oficerke, składają do nas podania ^^. Nie będę na to patrzył, ale kolegę pamiętam z tego, co Qlas nadmienił (nie wiem czy dobrze pamiętam).
Szkoda, że nie próbowałeś ubrać sie pod softcapa, zwłaszcza, że trinket jest już bardziej dostępny. Nie wiem, jak softcap się odbija na naszym rogalowym combacie.
Przyjęty na okres próbny, zamykam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransport Piła taxi wałcz domki letniskowe sobieszewo