Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-10-05 17:43:37

Anandamid

Gość

Anandamid

I. Coś o sobie
1. Imię: Paweł
2. Wiek: 23
3. Wykształcenie: Wyższe, Informatyka i ekonometria
4. Hobby: Melanże, dziewczyny, WoW.
5. W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: hmmm, w sumie wiem coś po trochu z każdej dziedziny ale naprawdę nie wiem w czym mogę się okazać pomocny out-game.
6. Kilka słów o swojej skromnej osobie: Spokojny chłopak pochodzący ze wschodniej Polski (okolice Zamościa). Typ jak ja to nazywam 'sinusoidalnego introwertyka' - normalnie spokojny, chłodny i wyrachowany, ale w sytuacjach gdy zbieram nienależny opieprz wytaczam na dzień dobry najcięższe działa (ale bez przemocy, brzydzę się nią, bo siły używają tylko głupcy gdy nie mogą pokonać argumentów kontrrozmówcy).  Zainteresowania różniste: od teleturniejów (udział w teleturnieju '1 z 10', dla zainteresowanych służę linkiem na yt), przez prog(r)amienie, do katastrof jądrowych (szczególnie Czarnobyl, raptem 300 km w linii prostej).
7. Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie?: Szczerze kilka lat temu odpowiedziałbym tak. W obecnej chwili stwierdzam jednak że "life is beautiful" i korzystam z niego jak mogę.

Postać i gra:
1. Nick postaci: Anandamid
2. Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Mag, Mainspec: Fire+TTW (5515 GS), Elementalist pvp na podbudowie buildu FFB (pvp 5235, pve 5515)
3. Screen z ekranu logowania: Link
4. Talenty : Link
5. Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?: Oczywiście, w obrębie fire/frostfire (na Saurfangu slow na addy się przydaje) z powodu braku gearu pod Arcane
6. Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami: Link
7. Całkowity staż w grze: ~7 lat (od patcha 1.11.0), na Sunwellu od XI 2010.
8. Staż postacią: Mag jest od zawsze moim mainem czyt. ~7 lat.
9. Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:

  • Czarni Bracia - rozpad
  • Nothing Personal/Extreme Aggression - kick z powodu długiego offa z powodów technicznych
  • Burnout - rozpad
  • Tired of Being Awesome - przekształcenie w Vigilance
  • Vigilance - po złożeniu podania do EA po uprzednim nakręceniu mnie na złożenie podania przez jednego z oficerów EA (nie mamy magów, a nagle jest siedmiu...) dostałem karnego kicka (raptem od wczoraj jestem bez gildii), wiem że mogę zniechęcić tym czynem do siebie ludzi ale EA już na dobre mnie nie interesuje - beton tam istniejący jest nie do rozkruszenia

10. Screeny z osiągami postaci:
ToC 25 & 10 Achi (wyglądają identycznie)
Twin Valkyr 10n dps
Anub'arak 25 hc dps
Uldu 25 Achievs
11. Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell: PvE: raczej nic szczególnego, żadnych FK. W PvP 1888 ratu w teamie mag 17/54/0 (arc/fire)+ bala dudu.
12. Dostępności w grze (dni:godziny): dni - bywa bardzo różnie, jak wcześniej powiedziałem kilka lat temu potrafiłem nolife'ic po 8-9 h dziennie, obecnie zależy to od 'harmonogramu' spotkań z kumplami, jednak mogę ustawić tak dzień i tydzień aby w godzinach 18-24 być dostępnym na raid (nie zawsze ale w większości przypadków staram się być obecnym).
13 i 14: Powód/Powody chęci dołączenia do gildii/Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: znajomi (Fardger, Margoz, po części Julla i Embe może i Shikanos jeszcze z Czarnych Braci - to w tej gildii stawiałem pierwsze kroki w PvE na Sunwellu), więcej ludzi sobie nie przypomnę, ogarnięta ekipa zarówno ingame jak i out-game (pytanie nr 5 z działu pierwszego - jeszcze z czymś takim sie nie spotkałem).

OD siebie: Co mogę wnieść do gildii : Jako człowiek i gracz- spokojny, ugodowy, ogarnięty (w grze mechanika nie zmienia się od czasów Vanilii a lata gry bez głosowego kontaktu z resztą gildii/raidu (Vanilla, TBC) wykształciła u mnie instynkt samozachowawczy - 'martwy dps to żopa nie dps', w realnym świecie radze sobie trochę gorzej ale jakoś daje radę), znający na wskroś wszelkiego typu niuanse dotyczące kontentu TBC (4 lata na TBC robią swoje), pracujący nie powiem że ciężko ale za marne grosze.

III. Komunikacja:
1, 2, 3.:  Mikro & output audio + rozbudowana nieśmiałość: Obecne, ale nie lubię udzielać się głosowo (o ile dobrze zrozumiałem znaczenie punktu nr 3).
4. Nie mam trudnego charakteru, czyt. ugodowy jestem, ale jak wspomniałem wyżej w sytuacjach gdy jawna niesprawiedliwość wobec mojej osoby jest uprawiana nie odpuszczam.

IV Komputer i internet:
Za to zostałem zjechany w EA mimo zmiany kompa w tzw. międzyczasie. Cudo techniki na miarę 2012 toto nie jest ale na 25 manach daje radę (~15 fps all time):  Athlon 2700+, GF 7600 GS, 1,5 GB RAM, net via radio (99% zasięgu, anteny widzą się bezpośrednio, 300m odległości) 1Mbit down- i up-load (symetryk).  Niektórym 15 fps może wydać się mało ale przyzwyczaiłem się do gry przy takim czasie reakcji (jakby 7 ms robiło różnicę). Poza tym nie potrzebuję masy addonów - odpowiednio skonfigurowany Power Auras połyka większość timerów i event alertów, za castbara odpowiada Quartz a dps metery spoczywają na innych.

V. Alty (nieco skrócone - bez screenów, na żądanie zjawię się w dowolnym miejscu in-game w celu kontroli)
1.1 Antwoord
1.2 DK, Blood Tank (~5,2 GS, addonu nie używam), Blood dps (~5,1 GS, ~6,5k dps na raidzie 25 man, non Valkyr)
1.3 Do zobaczenia ingame ew. link do forum sunwella (postował arach czyli ja) - Link
1.4 563 defense, ~41k HP unbuffed, +70% overall Avoidance.

2.1 Arachnidea
2.2 Paladin, Holy, ~4.9 GS (alt w trakcie ubierania, 25n/10 hc ready)
2.3 Do zobaczenia ingame.
2.4 2,4k SP, 30% crit, ~560 mana regen, 26k mana pool.

Pozostałe alty to jedynie proffesion huby.

Ostatnio edytowany przez Anandamid (2012-10-05 17:55:08)

 

#2 2012-10-05 22:26:25

Terro

Gość

Re: Anandamid

Zaskakujące... Spełniłeś moje oczekiwania, co do podania. Nie czytałem całego, wystarczyło mi przeczytanie I części, żeby stwierdzić, że jesteś ogarniętą osobą. Nie czytam reszty, mam nadzieję, że mi wybaczysz. Jestem na tak

Edit: Szczerze gratuluje. Uwierz, że mam jebitne wymagania co do podań, a tutaj sam stan wizualny przekonuje do tego, że jest B.dobre. W wolnej chwilii zapraszam na tsa

 

#3 2012-10-05 23:40:18

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Anandamid

Podanie spoko, nie ma co się przywalać do postaci samej w sobie również (mowie zarówno o magu jak i o Tobie). Terro baaaardzo Cię polubił , dlatego zdam się na jego zdanie. Na tak. Zostawię jeszcze temat otwarty żeby ewentualnie członkowie mogli się też wypowiedzieć, ale sądzę (i reszta oficerów się pewnie też zgodzi) że możesz się już zgłaszać po inv'a.


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

#4 2012-10-06 01:22:06

wnuk

Member

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 228

Re: Anandamid

Zgłoś się do mnie o inva w grze.
Każdy inv płatny z góry 1k pp

Offline

 

#5 2012-10-06 16:41:18

Terro

Gość

Re: Anandamid

Zamykam, przyjęty.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl