Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-11-10 14:44:17

Yokato

Gość

Podanie:Yokato

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Yokato (2012-11-10 20:08:56)

 

#2 2012-11-10 15:18:30

Terro

Gość

Re: Podanie:Yokato

Musze się przywalić, bo aż mnie razi. Podstawy pisowni tekstów na komputerze (zdaje się, że uczą tego na informatyce w podstawówce, a że program nie zmienia sie aż do szkoły wyższej, a często nawet w niej nie, to powinieneś to wiedzieć) po znakach funkcyjnych/interpunkcyjnych naciskamy tak zwaną SPACJĘ np.  ",(odstęp)blablabla". Wpływa to cholernie na nawet sam wygląd takiego papierka... W przyszłości zapewne będziesz składał CV, więc Ci się to przyda. Tekst się zlewa i po prostu rzygać się chce, jak sie to czyta :S

Dalej, pisać 5,7k to Ty możesz komuś z pla, kto zbiera sobie tam coś. Inna sprawa gdybyś pisząc 5,7k zaniżył swój GS, ale Ty go zawyżyłeś, co jest po prostu mylące. Pisanie w podaniu złych/fałszywych informacji nie jest zdecydowanie drogą do sukcesu.

Kolejna rzecz, która mi tu się średnio widzi. Wyjść z gildii, bo jej administracja nie posluchała Ciebię (rozumiem, że byłeś zwykłym memberem)? Czysta dziecinada. Tutaj odrazu mogę Ci powiedzieć, że przed Tobą byłby tłum ludzi, których zdanie było by ważniejsze, chociażby ze względu na ich staż w tej gildii.

Na koniec - pisząc podania i inne formy formalnych wypowiedzi, w których zwracasz się bezpośrednio do odbiorcy, to piszesz te zwroty wielką literą. Was, Ty, Tobie, Ciebie i jakie tam sobie jeszcze wymyślisz.

Ja jestem na nie. Nie wiem, jak reszta, ale ja Ci wolę dać czas na naukę do tej matury .
Powodzenia.

 

#3 2012-11-10 15:25:55

Thadien

Tyrant

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 150
Punktów :   

Re: Podanie:Yokato

To samo, co napisał Tero - jeśli z poprzedniej gildii wyszedłeś, bo oficerka nie chciała przyjąć Twoich propozycji, to mogłeś sobie darować podanie tutaj xd

Offline

 

#4 2012-11-10 17:43:52

wnuk

Member

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 228

Re: Podanie:Yokato

Myślę, że terro ujął to idealnie.

Lecz co do matury się nie zgodzę z tobą. Wcale się nie trzeba uczyć do matury, żeby zdać ją dobrze teraz. Wystarczy podstawowa wiedza, żeby zdać dobrze podstawe i ciut się pouczyć do rozszerzonej i dodać do tego inne używki w miedzyczasie

Offline

 

#5 2012-11-10 19:51:09

Yokato

Gość

Re: Podanie:Yokato

Co do odejścia mojego z Harvester of Sorrow, to była dosyć dziwna sytuacja,
cała oficerka nic nie robiła, a ja zajmowałem się tam sprawami takimi jak gm
np: rekrutacja nowych członków, ustalanie godzin rajdowych itd. Byłem tam
zwykłym memberem, ale traktowany przez wszystkich jak oficer. Oczywiście
nie mam zamiaru pełnić u Was takiej funkcji, wykluczam taką opcję, co do
podania to postarałem się poprawić rzeczy, które uważacie za nie tak, co do
gsu zaokrągliłem je zgodnie z zasadą matematyczną. Nie wiem dlaczego Terro
uważasz to za kłamstwo.W podaniu starałem się zadbać o interpunkcje itd, może
mi to nie wyszło, bo jestem zdecydowanie lepszy z przedmiotami ścisłymi. Jeśli
chodzi o mature to jak napisałem w podaniu mam wystarczająco dużo czasu,
żeby na nią się przygotować.

Ostatnio edytowany przez Yokato (2012-11-10 22:55:34)

 

#6 2012-11-10 21:33:11

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie:Yokato

ja pamietam ze byles kiedys w lw i miales zlewcze podejscie do raidow, trzeba bylo specjalnie zapraszac, az w koncu sam wyszedles i poszedles chujwiegdzie

Offline

 

#7 2012-11-11 00:16:17

Hellu

Gość

Re: Podanie:Yokato

Powiem tak, kolega ze słomianym zapałem, przychodzi do gildii, stara się coś robić, po czym wychodzi. Nie mam głosu decyzyjnego, wiec ode mnie tylko: NIE POLECAM.

 

#8 2012-11-11 10:16:41

Terro

Gość

Re: Podanie:Yokato

Yokato napisał:

W podaniu starałem się zadbać o interpunkcje itd, może
mi to nie wyszło, bo jestem zdecydowanie lepszy z przedmiotami ścisłymi.

Przeczytaj jeszcze raz o co mi chodzi...
Co do GSu, nie wiem, gdzie wdłg Ciebie powiedziałem, że źle zaokrągliłeś. Ja powiedziałem, że takie wartości możesz sobie na PLu podawać, a bądź, co bądź podwyższyłeś jego obecny stan, zaokrąglając, jak najbardziej prawidłowo. Stąd moje pytanie - po co? Musiałem to tylko weryfikować, na przyszlość - podaje się pełna liczbę.

 

#9 2012-11-11 11:32:08

Yokato

Gość

Re: Podanie:Yokato

krizz napisał:

ja pamietam ze byles kiedys w lw i miales zlewcze podejscie do raidow, trzeba bylo specjalnie zapraszac, az w koncu sam wyszedles i poszedles chujwiegdzie

Tak byłem kiedyś w lw, ale to była bardzo krótka wizyta, ja miałem zlewcze podejście do rajdów??
dziwne, bo z tego co pamiętam byłem u Was na początku Waszej reaktywacji i uczestniczyłem
chętnie w każdym rajdzie jaki organizowaliście. Odszedłem od was tylko dlatego ,że dostałem
namówiony to tego przez pewną dziewczynę. Hellu może kiedyś tak było że gdzie nie przychodziłem
do miałem słomiany zapał coś robić po czym wychodziłem z gildii, teraz z tym definitywnie skończyłem.
Mam jedno pytanie dlaczego nikt nic nie napiszę co sądzi o moim doborze itemów itd, tylko cały czas się
trzepia rzeczy, które może i są istotne, ale napewno nie są one najważniejsze. Co do mojego podanego
gsu, poprawiłem wczoraj podany gs tak jak chciałem Terro, pozatym dziękuje Ci za wszystkie błędy
jakie wyłapałeś w moim podaniu.

 

#10 2012-11-11 11:41:45

Terro

Gość

Re: Podanie:Yokato

Zdecydowanie te rzeczy, o które się czepiamy są najważniejsze, a Twoim zadaniem jest ich wytłumaczenie. Więc proszę, abyś dalej odpowiadał na pytania, bez zbędnych komentarzy. To my ustalamy, co jest ważne, a co nie

 

#11 2012-11-11 11:45:03

Yokato

Gość

Re: Podanie:Yokato

Terro napisał:

Zdecydowanie te rzeczy, o które się czepiamy są najważniejsze, a Twoim zadaniem jest ich wytłumaczenie. Więc proszę, abyś dalej odpowiadał na pytania, bez zbędnych komentarzy. To my ustalamy, co jest ważne, a co nie

Dobrze, ale myśle że, poprawiłem wszystkie rzeczy, które wg Ciebie były nie tak.
Jak macie jakieś wątpliwości postaram się je wyjaśnić.

 

#12 2012-11-11 12:07:27

Thadien

Tyrant

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 150
Punktów :   

Re: Podanie:Yokato

Yokato napisał:

Mam jedno pytanie dlaczego nikt nic nie napiszę co sądzi o moim doborze itemów itd, tylko cały czas się
trzepia rzeczy, które może i są istotne, ale napewno nie są one najważniejsze.

Skoro według Ciebie postać w grze jest ważniejszym czynnikiem wyboru do gildii, niż osoba, która nią kieruje, to ja nie mam więcej pytań.

A CZEPIAĆ będziemy się wszystkiego, ale to w swoim czasie - jeśli taki w Twoim przypadku nastąpi..

Offline

 

#13 2012-11-11 12:16:58

Yokato

Gość

Re: Podanie:Yokato

Wiem to była moja głupota na te czasy, teraz już takich rzeczy nie robię.
Kieruję się teraz tylko swoim zdaniem nie patrze na innych jeśli chodzi o to
do jakiej gildii chcę dołączyć, nie mam nic do tego, żeby ktoś czepiał się
moich błędów itd. Jestem na to gotowy.

 

#14 2012-11-11 12:40:27

Alloha

Gość

Re: Podanie:Yokato

A ja trochę inaczej.
Gość odpowiada na kolejne posty szybko, z czego wnioskuje, że mu zależy.
Mimo kilku wpadek z interpunkcja / ortografią dałbym takiemu szansę. Gildia i tak nic nie traci na tym, aby wziąć takiego na okres próby, a jeśli jest tak jak pisze, czyli zmienił swoje podejście to, a nóż / widelec będą z niego ludzie.

 

#15 2012-11-12 00:47:18

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie:Yokato

czytając wypowiedzi powyżej mam mieszane uczucia, ale pomijając błędy stylistyczne itp myślę że można dać szanse, zawsze można się szybko pożegnać Od siebie dodam że jeśli nie spełnisz naszych wymagań to tak się własnie stanie , dałbym inva na okres próbny

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/jestem-jarek-i-akceptuje-ta-gre-pl-ffffff

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspodnie przewozy prace ziemne kraków