Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-12-08 22:58:19

Swidi

Gość

Swidi

Kolejne nuuudne podanko tak jak chcieliście.
 
1) Imię: Patryk
2) Wiek: 22
3) Wykształcenie:
4) Hobby: ksiązki - fantastyka
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Pomoc w grze jeżeli dam rade
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: W wowa gram zdecydowanie za długo tylko po to aby sie wyluzować pogadać na ts z ludziskami, ew zabić jakoś czas.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Nie. Pamiętajmy że wow jest tylko i wyłącznie głupią grą niczym więcej. Dla mnie jest opcją aby się odprężyć.


II Postać i gra:
1) Nick postaci: Swidi
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Shaman resto 5,7k/enh 5,4k
3) Screen z ekranu logowania:
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec)  http://wow-space.info/menu/kalkulator#s … 1122331251
http://wow-space.info/menu/kalkulator#s … 131231051|
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?: Zmienić sie oczywiście trzeba tak jak będzie to potrzebne.
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami
http://www.fotosik.pl/u/swidi1990/zdjecia/1
7) Całkowity staż w grze: 6 lat
8) Staż postacią: shamem 5 lat
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Nie pamiętam.
10) Screeny z osiągami postaci:http://www.fotosik.pl/u/swidi1990/zdjecia/1
11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami):
12) Dostępności w grze (dni:godziny): Ruletka. Pracuje na 3 zmiany, 1 zmiana to po 19-20, 2 po 23 do 2-3 a nocka kolo 15 do 20 ale różnie.
13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Byłem tu, zobaczyłem, dobrze mi bylo!
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?:


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Tak
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie- siebie samego cięzko jest ocenić ale nie mam problemu aby się z kimkolwiek dogadać, chyba że on nie chce.

IV Komputer i internet: Niestety lapek ale 3gb ram, karta 1gb proc 2x 2,7gb
Posiadam także palka, locka i dk ale niski gs i gram nimi od święta.

Ostatnio edytowany przez swidi1990 (2012-12-09 01:44:37)

 

#2 2012-12-08 23:16:51

Yokato

Gość

Re: Swidi

Napisz podanie wg wzoru, bo wątpie, żeby oficerka miała zamiar tak napisane podanie rozpatrywać.

 

#3 2012-12-09 00:00:55

Terro

Gość

Re: Swidi

Rzuce tekstem rodem z jakiegoś gansterskiego filmu: Kim Ty ku*** jesteś? Jeżeli nazywałeś się Swidi, to chyba za dużo o swojej osobie myślisz, żeby sądzić, że jesteś kimś na tyle dużym, żeby rozpatrzeć jakkolwiek Twoje "podanie". Jeżeli byłeś jednym z tak zwanych "przewalaczy", czyli dzisiaj są, jutro ich nie ma, a pojutrze kto inny zajmuje ich miejsce, to nie licz na to, że ktoś Cię pamięta. Ja z chęcią poczytam "nudny wzór podania" i popatrze, jak pocisz swoje rączki nad nim.

 

#4 2012-12-09 00:43:43

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Swidi

ej ziomek! masz wzór podania zapoznaj się z nim i napisz

Offline

 

#5 2012-12-09 09:30:50

Terro

Gość

Re: Swidi

Podanie kiepsko napisane, spodziewałem się czegoś więcej, ale dobra. Mówisz ciągle, że tu byłeś, a ja dalej Cię nie pamiętam, a Ty dalej nie robisz nic, żeby mi przypomnieć. Dziwna sprawa, byłeś, a punkt 14. cz. II stoi pusty

 

#6 2012-12-09 10:52:51

 theixi

Tyrant

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 65
Punktów :   

Re: Swidi

Generalnie build jest dobry , co do eq to dziwi mnie mała ilość haste jak na twoje itemy , gemujesz sp czy coś ?
Dodatkowo trochę pachnie altem i to takim zapomnianym bo nie widzę zbyt wielu itemów za eof (chyba tylko back a może nawet i to nie)a icc i rhc jednak już trochę czasu mamy.

Offline

 

#7 2012-12-09 11:13:20

Terro

Gość

Re: Swidi

Dobra, bo się nie doproszę, więc kieruję prośbę wprost: mogłbyś sprecyzować CZAS, w jakim tutaj byłeś i czy w ogóle istnieje ktoś, kto Cię pamięta?

 

#8 2012-12-09 11:46:47

 theixi

Tyrant

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 65
Punktów :   

Re: Swidi

Obejrzałem twoje armory i generalnie eq jest dobre poza paroma itemami ( spodnie zamienić na leather z anuba a tarcze, back i neck to pewnie sam wiesz) dodatkowo nie opłaca się zbierać 4/4 t9 zwłaszcza mając braki w haste + brakuje ci 1 profki.

I na sam koniec powrócę do sprawy  itemów z icc nie masz żadnych przedmiotów za eof co jest bardzo dziwne jak na maina bo przez ten czas było wiele okazji na zebranie eof, a co jak co ale 4/4 t 10 daje niesamowitego boosta + back za eof też dają .
Ponadto brak 1 profki wygląda strasznie altowo.
Niestety armory nie pokazuje gemów i enchantow wiec nie mogę tego ocenić.
Dlatego proszę cie wypisz mi jakie masz enchanty na hełmie, butach,naramiennikach oraz sposób w jaki się gemujesz.

Offline

 

#9 2012-12-09 13:14:14

Swidi

Gość

Re: Swidi

to jest postac ktora dostalem bo swoja oddalem. a kiedy? w granicach marzec - kwiecien nie pamietam dokladnie. gemy haste, enchy zmieniac bede. Generalnie zrobie sie pod haste bardziej i poswiece troche mp5 na rzecz crit rat. Musze popracowac nad postacia to wiem ale nie jest to wielki problem. Pamidmtajcie ze ciezko jest cokolwiek zrobic z pl-em wiec chcem od guild zaczac. Eof? Dopiero wrocilem do wow zrobic mi sie udalo tylko te 3 bossy z norm 10 i rhc bo biegalem healac znajomym hc itd, itp. zanim ogarne itemki po swojemu musi minac czas to wiadome a z pl to zajmie za duzo o ile sie uda. profka bedzie herb. do tego pomecze fish i cook do max ale to powoli sie zrobi. Pisze z telefonu wiec moze war grysc interpunkcja i stylistyka.

 

#10 2012-12-09 13:20:12

Terro

Gość

Re: Swidi

swidi1990 napisał:

w granicach marzec - kwiecien

Super! Nie wiem co mam z tego wyciągnąć, ale SUPER!
A teraz repost:
Dobra, bo się nie doproszę, więc kieruję prośbę wprost: mogłbyś sprecyzować CZAS (od-do, chyba, że tak mamy traktować to Twoje marzec-kwiecień :O), w jakim tutaj byłeś i czy w ogóle istnieje ktoś, kto Cię pamięta?.

Na razie jedyną rzeczą przemawiającą za Tobą jest, ponoć fakt, że tu byłeś. Dyskusji na ten temat unikasz bardzo zwinnie, więc albo rozwiń, albo jestem po prostu na nie.

W gearze są potworne braki. Doświadczenie też jest lewe - ja też mogę napisać, że gram 10 lat w wowa, ale tutaj tylko 4 lata, a wcześniej na globalu. Osiągi, biorąc pod uwagę, że tak jak mówisz - postać dostałeś, nie są Twoje.

Stąd, jak sam widzisz, ponawiam prośbę:
rozwiń odpowiedni wątek

Edit: no i może jeszcze plus za to, że nie musieliśmy prowadzić jałowej dyskusji na temat pisania normalnego podania, tylko po prostu to zrobiłeś.

 

#11 2012-12-09 15:22:28

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Swidi

Swidi...Swidi....Swidi....coś kojarzę no i jeśli dobrze zrozumiałem to skoro dostałeś postać to raczej to dawca grał u Nas a nie Ty. Więc argument pada ( poprawcie mnie jeśli się mylę).

Terro napisał:

.
W gearze są potworne braki. Doświadczenie też jest lewe - ja też mogę napisać, że gram 10 lat w wowa, ale tutaj tylko 4 lata, a wcześniej na globalu. Osiągi, biorąc pod uwagę, że tak jak mówisz - postać dostałeś, nie są Twoje.

W tym miejscu pada wszystko. O czym więcej gadać?


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

#12 2012-12-09 15:26:51

Terro

Gość

Re: Swidi

Mógł dostać random shamana i go rename'nąć, stąd chce wiedzieć kim on jest i czy jest w ogóle tutaj ktoś, kto go pamięta i może potwierdzić.

 

#13 2012-12-09 18:11:01

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Swidi

Ja kojarze nick, ale jak przez mgłe. Nie jestem nawet w stanie powiedzieć czy moje skojarzenia pochodza z gildii, dlatego:
test wielokrotkego wyboru
a) nie wykazałeś się niczym (nawet negatywnie) żeby Cię pamietać
b) nie byłeś w gildii w ogóle
c) byłeś w niej nieznacząco krótko
d) wszystkie wyżej wymienione


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

#14 2012-12-09 19:45:25

Krasher

Gość

Re: Swidi

Sklerotyki - viewtopic.php?id=140 (nie moge calego linka dac bo blokuje)
Był na 2 czy 3 raidach i wyszedł od tak.

 

#15 2012-12-09 19:49:25

Swidi

Gość

Re: Swidi

a mam! znalazlem podanidm stare jakos 21 luty do mysle kwiecien. z ludu pamietam Hybrysie, undiego i szamsiela szamkow. programer dk chyba, i panlocka, iza/izuela jakos tak. ponadto terro co zmienia data? gralem poprzednio tez shamkiem i uwierzcie mi ze na moje umietnosci nikt narzekac nie bedzie. i krusher pamiec masz naprawde... na togc 25 nie raz bylem i sie troche ubralem z wami. dkp mialem na tyle aby moc sie dobrze potargowac wiec nie wymyslaj sobie bajek. i naprawde ciekawi mnie to jak mozesz spamietac dziesiatki graczy z guild i na ilu instach/ raidach byli. Badz co badz podziwiam Cie za to.

Ostatnio edytowany przez swidi1990 (2012-12-09 22:38:41)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpes manager kp otoja