Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-12-19 15:02:01

Challenger

Gość

Podanie- Challenger

I Coś o sobie:
(W tej części podania przysługuje całkowita dowolność, nie trzeba bazować na podanym schemacie.)
1) Imię: Marcin
2) Wiek: 19 lat
3) Wykształcenie:  średnie (aktualnie studiuję , na PP)
4) Hobby: Komputery, programowanie, wow, gitara elektryczna, zycie towarzyskie
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: nie pale papierosów.
A tak na poważnie,  nie boje się gadać przez mikrofon, więc można sobie ze mną porozmawiać, nie odzywam się kiedy nie trzeba,  no coz, co tu jeszcze, jestem bezkonfliktowy, raczej spokojny, chyba ze się z czegoś ciesze to usiedzieć nie mogę.
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: jestem sobie, tak oto student, szukam sobie gildii, umiem grac zarówno PVP jak i PVE, umiem grac na nerwach, ale tylko wtedy  kiedy ktoś złośliwie gra na moich (znam się na żartach, ale tych dobrych :d)
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
Nie- wow to jest do cholery wow, to gra, to hobby, ma sprawiać przyjemność i mi sprawia,  pozwala się zrelaksować i cieszyc w wolnym czasie, czasami pozwala się wyzyć, ale to nic osobistego,  lubie pograc czasem rbg.


II Postać i gra:
1) Nick postaci: Challenger
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Hunter MM (5860) PvP /off spec MM PvE  (5550)
3) Screen z ekranu logowania:  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9a … 9fe40.html
4) Link/Screen z setup'em talentów: wstawiam screen z gry, tam sa również moje talenty 
MAIN SPEC  PvP  http://wow-space.info/menu/kalkulator#h … 0302510200
Off SPEC PvE   http://wow-space.info/menu/kalkulator#h … 51|5000002



5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?: hm jako hnter, mogę co najwyżej respecnąć się w BM, jeśli będzie to konieczne, zrobię tak
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):  może nie będzie potrzebny? mam full set pve, pvp również, troche bis  offsetu z ICC , na wyraźną prośbę dodam  brakujące screeny, w tej chwili spieszę się, w razie czego prosze napisac
- Mainspec:  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4c … aa6a8.html
- Offspec:  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e2 … d0001.html
7) Całkowity staż w grze: 6lat
8) Staż postacią: 6 lat
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
Ponieważ było ich wiele, wymienie głowne, które pamiętam: The Immortals <- grałem  tam póki istniała, rozpad (w sumie to może był transfer do innej guild,  Helish legion- chyba był rozpad pod koniec, JiHad – rozpad,  później długo długo nic, i TYTANI, jestem w niej do dzisiaj, być może ostatnim członkiem, nigdyś jedna z czołowych gildii PvE, po długi czasie, mile spędzonym czasie – rozpad. Nadal w niej jestem, online dziennie   jest jakoś 1-2 osób (włącznie ze mną!)
Dla żartu dodam że w opisie był kiedyś wpis: przerwa do ICC, traz jest przerwa do czasów Pandarii!
10) Screeny z osiągami postaci:
- (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18b … 2db61.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83b … bc092.html

togc/10/25 robiłem jakis czas temu juz,  co widać po achivach,  dodam że  zrobiłem, ale t chyba nic wielkiego ICC 10/25 wszystkie 3 bossy aktualnie dostępne.





- (dps'em z kukly z Thunder Bluff'u/raidu, hps'em - najlepiej z valkirii hc/anuba hc - z wklejonym dodatkowo overheal'em)
**- (rozwinięte Achiev'y z Uldu 10/25)
11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami):
12) Dostępności w grze (dni:godziny): codziennie lub prawie codziennie wieczorem
13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: szukam po prostu gildii, chce znowu pograc dobre PvE
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: no nie wiem, znamy się trochę z Krizzem, pewnie się ktoś znajdzie, ale już teraz nie jestem w stanie wymienić  jest w Waszej gildii, po przemyśleniu,  Pendu mnie dobrze zna, widział w sumie większą część mojego "rozwoju" postaciowego, od zera do bohatera


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: ?hm   nie, nie sądze
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie. Odpowiedź uzasadnij.
Jestem po prostu spokojny,  lubie sobie poczytać książki, pograć na gitarze, uśmiechnąć się kiedy widze hejterów na forum, jednym słowem,  jestę grzecznę 
http://www.youtube.com/watch?v=59kDVZs91S0

IV Komputer i internet:
Internet  poza domem to jakies 100 mb/s
W domu 6mb/s
Sprzet wystarczający aby nie lagowało (4bg ram, intel core 2 quad 2.4 GHz, GF 9600gt, win 7 64bit)


Teraz najgorsze, punkt którego wcale nie chciałem pisać, ale musze:
Nie wiem jakiego komunikatora  zwykła używać gildia, nie widze problemu dostosowania się, tylko mój system widzi problem – do sierpnia br  ts3 działał bez zarzutu, teraz się nie łączy, nie jest to wina ani firewalla, antywira czy czegokolwiek, po prostu chyba systemu, znam się trochę  na kompach, próbowałem niemal wszystkiego, a system zmieniałem  niezbyt dawno, więc  nie zanosi się na reinstall/  bądź win 8 install


//edit:  postacie która mam na koncie to low lvl, nie podałem ich, nie widze sensu, stworzone kiedyś, po coś, może kiedyś będą rozwijane, szczerze w to wątpie (chciałbym mieć  kleche disci/holy) do PvE.


dodałem screeny

dodam też że  z powodu rozpadu TYTANÓW   pozostałem hun terem starej klasy,  jestem ogemowany w agi, kiedy to jeszcze agi przewyższało arp/ równało się z nim, nadal uważam ze gemowanie w agi ma sens, ale w tej chwili chyba lepiej wyciągnąć tego hard capa arp i dopiero ogemowac reszte w agi/crit  -- dostosuje sie

//krizz  Cb tylko pytałem o pare wskazówek, bo wtedy to już  wypadłem troszke z obiegu

Ostatnio edytowany przez Challenger (2012-12-20 09:04:07)

 

#2 2012-12-19 17:16:35

Alloha

Gość

Re: Podanie- Challenger

Ekhm daj te ssy to raz, Pendu jest w EA to dwa.

 

#3 2012-12-19 17:22:41

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie- Challenger

znam cie glownie z pvp, z pve tyle ze kiedys ci pomagalem sie ogarnac ;d co do gearu to twojego pve juz dawno nie widzialem wiec tez moglbym rzucic okiem

Offline

 

#4 2012-12-19 17:22:58

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie- Challenger

tak jak ten wyżej napisał, ss proszę

Offline

 

#5 2012-12-20 10:14:33

Terro

Gość

Re: Podanie- Challenger

Ode mnie tylko tyle, że gemowanie w agi nigdy nie było lepsze, byłem chyba jedynym huntem full BiS w soft capie na tym serwie (tj %arp + trinket z odpalanym arp i odpowiednio dopasowany ekwipunek), bo rozumiem, że mówiąc, że gemujesz się w agi, też starałeś się osiągnąć gear do soft capu. Jeżeli chodzi o Max DPS w soft capie można było wyciągnąć zdecydowanie więcej, o jakies 1-2k DPSu więcej od hard capa, ALE jest duża rozbierzność miedzy minimalnym a maxymalnym, ten DPS się waha i na prawdę trzeba się nalatać i postarać, żeby zrobić ten maksymalny, a często sama walka ma zbyt duży wpływ na DPS w soft capie i po prostu nie da się wyciągnąć  tego maksymalnego. Hard cap zdecydowanie ma mniejsza rozbierzność DPSu, więc jest "statystycznie" lepszy, bo jego DPS już nie zależy w takim stopniu od przebiegu walki, czy randomowych odpałek. Hard cap jest po prostu wydajniejszy, czysto praktycznie oczywiście, bo w teori, kiedyś soft wychodził o wiele lepiej, ale jak wiemy w tej grze chodzi o praktykę przede wszystkim.

 

#6 2012-12-20 18:49:00

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie- Challenger

sorry ale za gear za słaby wiec jestem na NIE

Offline

 

#7 2012-12-20 22:34:43

Challengerr

Gość

Re: Podanie- Challenger

ok, dzięki mimo wszystko za poświęcony czas.

 

#8 2012-12-21 12:59:20

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie- Challenger

podanie odrzucone

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl