Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-12-21 13:54:19

Karganox

Gość

Podanie - Karganox

I Coś o sobie:
1) Imię: Piotr
2) Wiek:18
3) Wykształcenie: Jestem na trzecim roku w technikum.
4) Hobby: Fantastyka, Komputery, Gra na gitarze, Anime/Mangi.
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Bardzo często siedze na tsie i rozmawiam z członkami
gildii nie tylko o wowie.
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Nie jestem skromną osobą i kilka słów nie wysratczy ale spróbuje W wolnym czasie sie ucze lub spędzam czas na szlifowaniu gry na gitarze, dużo czasu spędzam na komputerze z czego około 3/4 tego w Wowie. Jestem osobą chętną do współpracy i z chęcią pomoge w rozbudowie gildi.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij! Nie, wow to tylko sposób na mile
spędzony czas i pomoc w grze innym oraz wspólna rozmowa na tsie i szlifowanie swoich umiejętności.


II Postać i gra:
1) Nick postaci: Karganox
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Warrior  Prot 5927 GS  /Furry 5478 GS
3) Screen z ekranu logowania: http://zapodaj.net/51b948b783f58.jpg.html Nicki Moich Postaci "Banków" są zasłonięte poniewarz nie widze potrzeby ich udostępniania.
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów:
http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 1030113321
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?: O ile ktos mi uzasadni to że muj build jest zły i że należy go zmienic, nie widze problemu
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
http://zapodaj.net/cfcf64aede49f.jpg.html
7) Całkowity staż w grze: W samej grze około 5 lat. Warriorem około 3 lat z czego od blisko pół roku na Sunwellu.
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
Wszystkich nie pamiętam ale z tego co kojarze to napewno byłem W Lordwarze z którego wyszedłem ze względu na Imbatyczny poziom Trolingu, Knight of Darknes które sie rozpadło, Vigilance do którego zostałem przyjęty lecz nie wszedłem bo razem ze znajomymi zakładaliśmy gildie No Pain z której zostałem wyrzucony ze względu na to że 2 oficerów sie zebrało o 3 w nocy i stwierdziło że wymagam od gildi zbyt wysokiego poziomu "Ogaru na raidach"
10) Screeny z osiągami postaci:
http://zapodaj.net/e1fe5391c0f18.jpg.html
11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): Hmm, o ile sie nie myle to nie mam
szczególnych osiągnieć, ale z chęcią bym takie zdobył.
12) Dostępności w grze (dni:godziny): W każdy dzień tygodnia od 17/18 - 23/24, oczywiście podaje godziny w których jestem w 100% ale czesto jestem tez z rana albo puznym wieczorem, zależy od dnia.
13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Przejście do Was będzie dla mnie prawdziwym wyzwaniem, oprócz
tego mam nadzieje dobrze wpasuję się w waszą atmosfere i wkoncu znajde gildie na swoim poziomie a nie takie jak do tej pory.
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Chyba nikt ale nie jestem tego pewien ponieważ sporo osób z Servera Nexus może mnie kojarzyć o ile są takie w gildi.


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie jestem w stanie tego określić, jedni mówią tak inni że nie a prawda jest taka że o ile ktoś mi wyjaśni że sie myle to nie widze powodu żeby sie przy tym upierać lecz o ile ktoś mi bedzie usilnie próbował mi wmówić coś "bo tak !!!" to stoje przy swoim.

*IV Komputer i internet:
PC : 4GB Ram, Inter Core i3, Karta graficzna 512MB (Laptop)
Internet 10Mb/s
**V Pozostałe postacie: Priest Holy 5,4k gs ,jest na screenie, ucze sie nim grac.

***Razem z Jeffafem gramy razem od blisko 4 lat, Przeszliśmy razem przez wiele serverów i gildi więc obaj składamy podania do jednej gildi. Jest jednym z najlepszy Warlocków jakiego widziałem oraz poznałem i moge za niego poręczyć.

Ostatnio edytowany przez Karganox (2012-12-22 00:20:09)

 

#2 2012-12-21 14:33:42

Qlas

Gość

Re: Podanie - Karganox

Talenty raczej ok, bindy? uciekły gdzieś?, ja bym pozmieniał glyphy i gemowanie... reszta is up to Benek

 

#3 2012-12-21 15:33:52

Karganox

Gość

Re: Podanie - Karganox

Bindy mam różne a jezeli chodzi o zbindowane klawisze to cała myszka (8 klawiczy), q, e, r oraz standardowo 1,2,3... itd. Ogemowanie mam dobre ponieważ nie jestem stama botem i wole dostawać dmg po 20k i normalnie generować rage oraz mieć odpałki przy czym mam 45k hp niż dostawać po 30k jak mam 50k hp i nie móc utrzymać ani bossa ani siebie przy życiu. I co do Glyphów, wydaje mi sie że takie są najrozsądniejsze ale chętnie wysłucham wszelakich porad które mogą mi pomóc.

Ostatnio edytowany przez Karganox (2012-12-21 15:47:09)

 

#4 2012-12-21 21:43:31

Terro

Gość

Re: Podanie - Karganox

Wydaję mi się albo źle zrozumiałeś sporą ilość podpunktów w podaniu. Tam gdzie masz dowolność i gdzie wskazane są Twoje uwagi/przemyślenia zostało to wskazane, a tam gdzie masz podać to o co prosimy, to własnie dokładnie tego oczekujemy. Streszczając, wrzuć normalny screen z ekranu logowania i, jeżeli uważasz swój offspec za godny uwagi, zrób screena z dpsem na kukle.

Co do Twojej przygody z gildią No Pain - nie wiem na jakiej pozycji byłeś w tej gildii, ale skoro zostałeś po prostu wyrzucony, wnioskuje, że był to zwykły member (jeżeli tak nie było to mnie popraw) - masz strasznie pretensjonalny charakter i myślę, że ten charakter + nieodpowiednia ranga w gildii i zbyt częste uwagi, nacechowane raczej ironią i sarkazmem, zapewne mogły skłonić ich do tego, co zrobili. Przynajmniej tyle mogę wywnioskować po stylu Twojego podania.

Widzę, że masz duże wymagania i chcesz, żeby ktoś je spełnił, ale sposób w jaki dążysz do tego jest po prostu dziecinny. Wybacz, ale nie jesteś pępkiem świata, więc zrób wszystko ładnie, tak jak wymaga tego nasze podanie i zapomnimy o sprawie .

Na razie jestem na nie.

Edit: Tak ogólnie, jeżeli chcesz żeby ktoś Cię poważnie traktował, to sam traktuj innych tak, jak chciałbyś, aby Ciebie traktowano, niezależnie czy to gra, czy cokolwiek innego - jakieś tam życie podobno jest, ale ja się nie znam.

Edit2: Na prośbę użytkownika dostałem screen do rąk własnych i mam go nieupubliczniać na jego życzenie. Oficerka ma do wglądu na oficerskim, również na prośbę piszącego. Po rozmowie na tsie, zmieniam zdanie, jednak kolega chyba nie jest aż tak nerwowy. Jestem na tak.

 

#5 2012-12-21 22:10:18

Karganox

Gość

Re: Podanie - Karganox

Tak jak mówiłem mój charakter każdy odbiera inaczej, jedni dobrze inni źle, no niestety wyszło na jaw jak zauważyłeś że nie potrafię pisać podań... postaram sie poprawić je tak jak moge i jestem w stanie, lub jak wolisz moge wejść na ts-a i ci to wszystko powiedzieć. Co do No Pain, Byłem Raid Liderem czyli osobą odpowiedzialną za zapisywaniem i zbieraniem ludzi na raidy, ich sprawdzaniem, szykowaniem oraz naborem nowych członków. Od oficera różniło sie to tylko tym że nie mogłem usuwać osób z gildi i nie przykładałem ręki do forum. Tak jak pisałem już podanie zaczynam poprawiać od zaraz. Dziękuje za "Drugą szanse".

 

#6 2012-12-22 15:53:43

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Karganox

byłem na tocu i wydawało się ok, z ts też korzysta wiec też ok
byłbym na tak , jeszcze niech sie Benek aka ''robie presje interuptami" wypowie

Offline

 

#7 2012-12-22 23:32:09

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie - Karganox

Janek napisał:

byłem na tocu i wydawało się ok, z ts też korzysta wiec też ok
byłbym na tak , jeszcze niech sie Benek aka ''robie presje interuptami" wypowie

morda kapciu!

A teraz poważnie. Specc dobry na off tanka ( w dalszych quarterach) bo na main przydałaby sie lekka zmiania. Chcialbym tylko jeszcze wiedziec jakich glyphow uzywasz i jak wygląda Twoj threat generate. Jestem na tak z bardzo prostego powodu: jak nie wytrzymasz miażdżącego sarkazmu i uwag członkow to sam odejdziesz a jak będziesz najzwyklej w swiecie lamil i wczuwał sie w role ( jak to pieknie moj poprzednik nazwal)pępka świata,  to my Cie wywalimy. Uklad idealny!

Przyjety. Wyjdzie w praniu.


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl