Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-12-29 10:29:51

Elainfeaine

Member

Zarejestrowany: 2012-12-29
Posty: 4
Punktów :   

Podanie - Elainfeaine

I Coś o sobie:
1) Imię:
Mowi sie do mnie El, Elain, Lu. A imie nie jest nikomu niezbedne w sieci.
2) Wiek:
20 lat
3) Wykształcenie:
policealne (?)
4) Hobby:
fotografia, rysunek, chyba wszystko zwiazane ze sztuka; gra na pianinie
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii:
moge Wam zagrac marsz zalobny jak cos zwipujemy oraz inne pierdoly na pianinie, moge kazdego rozweselic, bo taka ze mnie lamaga do tego jestem swietnym sluchaczem i moge duzo poradzic (nie zawsze dobrze )
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie:
Co tu duzo mowic.. Jestem osoba wredna, czasem bezczelna, ale to tylko jesli mam racje. Potrafie sie przyznac do wlasnych bledow i do tego, ze nie mam w czyms racji. Jestem osoba konsekwentna, punktualna i na pewno duzo gadam Do tego czasem sobie poklne, ale to chyba kazdemu sie zdarza. Nie mam zamiaru tego ukrywac. Ale nie jest tez to jakies nagminne.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
Emm.. Nie. Moim zyciem jest rysunek. Do tego czasem dochodzi praca i wow. Uzasadnic.. Wazniejsi w wowie sa dla mnie ludzie, z ktorymi gram, niz sama gra. Szybko odnajduje sie w nowym towarzystwie oraz szybko do ow przywiazuje. Gra to tylko pixele, nie ma sensu by one wyplenialy cale moje zycie.

II Postać i gra:
1) Nick postaci:
Elainfeaine. Elaine + Feainne. Czyli Piekne + Slonce w mowie elfow Sapkowskiego. Mam slabosc do fantasy Nick jest w 100% zlozony przeze mnie, przez co jest unikalny i nigdzie nie znajdziecie nikogo innego o takim!
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS:
Assi 5,8 ; Combat poki co niewarto nawet patrzec ile gs, bo nie mam kompletu itemow; nie bylo pytania odnosnie profek, wiec napisze je dodajac cos od siebie, Jewelcrafting 450, Engineering 450, Cooking 450, Fishing 350, First Aid 450.
Co mam napisac.. Rogalem gram. Nigdy nie lubilam casterow. Healowanie mi sie znudzilo, a tanczyc nie bardzo umiem, choc staram sie jak moge swoim altem, ale to na pobocznym planie. Rogal jest dla mnie postacia w wowie calkiem wyciata ze scenariusza, inna, moze nieco dziwna. Dlatego najlepiej sie w niej czuje.
3) Screen z ekranu logowania:
http://imageshack.us/photo/my-images/267/elain.png/
4) Link/Screen z setup'em talentów:
http://wow-space.info/menu/kalkulator#r … 050010|202
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?:
Jesli ktos potrzebuje zmian to czemu nie. Jednak jesli bedzie to uzgodnione z reszta osob grajacych ta sama klasa. Nikt nie chce wyjsc na glupka, ktoremu cos wcisnieto (if you know what i mean)
6) Screen statystyk:
- Mainspec: http://imageshack.us/photo/my-images/825/elain2.png/
Tak, tak. Mam dziwne dziwne cos. Wszystko pobindowane mam pod Naga, tylko to mi potrzebne pod klawiatura. Lubie duza przestrzen xD
7) Całkowity staż w grze:
ponad 5 lat.. Az wstyd. Najpierw sunwell przez chyba miesiac, potem niecaly rok na sangrealu, powrot na sunwell na chyba 2-3 miesiace?, global przez niecale 2 lata, nexus rok i powrot tutaj od.. 3-4 miesiecy.
8) Staż postacią:
80 dni, 10 godzin, 34 minuty i 14 sekund w tej chwili (nie afcze w banku w dala. Postac ma lacznie 4 lata, jednak mialam mala przerwe w grze)
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
Przed No Pain byla to Core of Venegance, jednak napisal do znajomego, ktory jest GMem aby mnie usunal, z racji ze nie bedzie mnie ponad 2 miesiace i reszta oficerki by sie przyczepila ;], a wczesniej wczesniej bylo to Brothers in Arms z 3 lata temu. Gildia sie rozpadla co bylo powodem opuszczenia serweru. A z No Pain wywalono mnie za wyrazenie opini i jednym z oficerow, z ktorym nie dalo sie rozmawiac, ktory utrzymywal twardo swoja wersje. Nie bylo to jednak wydalenie po rozmowie calej oficerki, tylko jednego Pana, ktory zrobil to samemu, nie majac do tego najmniejszego prawa. Oczywiscie zaproponowal mi powrot po jakims czasem, dajac czas obydwom stronom do przemyslenia, jednak skoro tak latwo przyszlo mu kogos wywalic z gildii dotarlo do mnie ze nie ma sensu w niej dluzej siedziec.
10) Screeny z osiągami postaci:
- (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25)
http://imageshack.us/photo/my-images/201/elain3.png/ ; co do Uldu, az wstyd nie mam ani grama achiva :X; a na 10 Uldu sa to takie, ze az zal zasypywac screenami Imageshacka
DPS:
- (dps'em z kukly z Thunder Bluff'u/raidu, hps'em - najlepiej z valkirii hc/anuba hc - z wklejonym dodatkowo overheal'em)
http://imageshack.us/photo/my-images/688/dpsrt.png/ ostatni boss icc 25. Bilo sie addy, a tak by bylo ponad 10 k. Tak wiem  wiem lamie Ale btw wklejone z inna rozdzielczoscia, bo to na 2 kompie bylo.
11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell:
Tytul Bloodsail Admiral, http://imageshack.us/photo/my-images/688/el4t.png/ cos tam z PVP.
12) Dostępności w grze (dni:godziny):
Flexible hours, z racji ze pracuje jak mi grafik rozpisza. Jednak jesli najwazniejsze raidy maja wybrane dni, dogadam sie w pracy aby to te dni miec wolne o ile nie bedzie to piatek ani sobota, bo te dni odpadaja niestety z mojej strony z racji zawodu w jakim pracuje.
13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii:
Bede tu szczera. Nie liczy sie gildia jako gildia, jako napis nad nickiem. A ludzie z jakimi sie gra i spedza czas. Do Waszej gildii podania zlozyly bliskie mi osoby z poprzedniej gildii, najlepsi kumple, z ktorymi godziny sie spedzalo na TS. Sa jedynym powodem, dla ktorego chce mi sie jeszcze siedziec na tym serwerze.  Gildia nie ma do tego zlej opini, progres takze, ludzie wydaja sie.. normalni? Wiec dlaczego mialabym nie znalezc wiecej osob, z ktorymi bedzie sie dobrze spedzac czas
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?:
Jesli to nie moja fatamorgana, ze w gildii jest Jeff i Karganox i jesli to nie fatamorgana ze dobrze nam sie razem gralo to moze i mnie poleca


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Moze na poczatku
4) Posiadanie trudnego charakteru:
Srednio. Odpowiedź uzasadnij.
Nienawidze, ale to NIENAWIDZE gdy ktos upiera sie przy swoim zdaniu, odrzucajac wszelkie argumenty i trzymajac sie go jak kiecki matki. Wtedy zaczynam podnosic glos. Nie lubie tez jak sie komus cos milion razy powtarza, a ten ktos po prostu to ignoruje, badz robi na zlosc zupelnie na odwrot. Tez podnosze glos. No i focham sie jak ktos powie ze jestem grubasem. Ale to tak na 5 minut i tylko na Jeffa :3

IV Komputer i internet:
Intel(R)Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30 GHz
8 GB ramu
Internet Sky najlepszy jaki maja w ofercie, ale nie wiem jaki...
Jesli potrzeba Wam czegos wiecej, to napiszcie gdzie mam to znalezc, bo sie na tym nie znam a to przepisane mam z wlasciwosci xD Czasem gram tez na malym rylu laptopie, niby 4 GB ramu i jakas normalna karta graficzna, gra plynnie itd tylko na ts slychac jakby ow laptop probowal odpalic ukryty silnik statku kosmicznego.

Pozostałe postacie:

Mam jakies alty, ale nie zalezy mi na dolaczeniu nimi gdziekolwiek. Egzystuja sobie po prostu na koncie nic nie robiac. Czasem zrobie nimi daily zeby miec wiecej matsow na rybke dla raidu

Moj offtop, czyli "lubie duzo gadac".

Mozliwe, ze mam slaby dps jak na taki Gear. Moze i nie ogarniam. Moze nie potrzebujecie rogali w gildii. Ale zawsze przyda sie ta dodatkowa osoba na TS, ktora bedzie Was doprowadzac do bolu brzucha ze smiechu czy bedzie gadac jakies glupoty a Wam z tego powodu bedzie weselej. Jestem tu, bo zobaczylam podania moich znajomych z ktorymi spedzilam ostatnie miesiace swojej gry i ktorzy wiele dla mnie znacza. Bez LUDZI, z ktorymi lubi sie grac, sama gra nie ma sensu. I sa to osoby, dla ktorych warto zostac, by powciskac te pare klawiszy i spedzic z nimi czas. Wiem ze przyjmujac kogos do gildii liczycie na ogar, na progres swoich postaci, swojej gildii. Ale dajcie mi ta przyjemnosci scigania sie z Jeffikiem w dpsie, ani mizernego probowania przebicia Karganoxowi aggra, bo jak mnie juz bedzie szlag trafial przy kolejnych nieudanych probach rysowania moich bazgrol nie bede miala co ze soba zrobic, a moj kot juz od tygodnia, gdy nie gram czuje sie przeze mnie zaglaskany i futro mu marnieje :3 Ale to oczywista, jesli cala nasza trojca zostanie przyjeta. Z gory dziekuje, zycze milego czytania moich bazgrol i przepraszam za brak polskich znakow ORAZ za wszelkie literowki, ale mam wszystko podkreslone na czerwono, nie tylko to, co nie posiada polskich znakow, ale i to z literowkami, a czytanie tego trzeci raz naprawde zajmie mi kolejne pol godziny. Tak wiec przepraszam raz jeszcze, dziekuje za skorzystanie z oferty i przeczytanie moich wypocin oraz zycze milego dnia!

Ale to tylko moj offtop. xD

Ostatnio edytowany przez Elainfeaine (2012-12-29 11:25:59)

Offline

 

#2 2012-12-29 10:41:58

 Jarlex

Administrator Techniczny

Skąd: Wrota Baldura
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 81
Punktów :   -3 

Re: Podanie - Elainfeaine

Co to za grubas?


Always look on the bright side of life !

Offline

 

#3 2012-12-29 11:12:50

Alloha

Gość

Re: Podanie - Elainfeaine

DBW w assa ? xD
WFS wydaje mi sie bardziej odpowiedni do tego specu.
Rogali w gildi jest aż 2.

Co do samego podania, zbierałem się  czytałem to na 2 razy.
Nie wiem jak reszcie ale mi się podanie podoba. Długie i rozbudowane.
Ttlko mnie zastanawia 1 rzecz. Skoro byłeś w BiA to zapewne powinieneś znać sporo ludzi z LR bo jak mniemam BiA to dawny przodek niektórych ludzi od nas (sam tam nie byłem).

Osobiście byłym na tak.

 

#4 2012-12-29 11:21:35

Elainfeaine

Member

Zarejestrowany: 2012-12-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie - Elainfeaine

Alloha, lepszy powinien byc dla mnie DC. DC ktory mam w bagu. DBW mam zalozone nie ze wzgledu na arp (wiem, ze jest mi calkiem zbedne pod assi) jednak odpalki sa o wiele lepsze, bo to nie tylko 1200 ap, ale i haste sie odpala. Proby dowiedzenia sie z pla, jako ze gildii nie mam DLACZEGO na kukle z DBW dps mam wiekszy niz z DC nie odniosly zadnego skutku. Probuje wszelkimi sposobami dowiedziec sie dlaczego tak sie dzieje, skoro nie jest to item dla mnie. Nie byl on zninjowany tylko brany na offspeca jeszcze w gildii, a zalozony z czystej ciekawosci. Jednak okazal sie lepszy. Bedzie to dla mnie radosc, gdy dowiem sie DLACZEGO okazal sie lepszy

Co do BIA. Bylo sie wtedy niedoswiadczonym graczem zakladajacym byle co, no i malo osob pamietam. Byly to czasy sezonu Deadly na serwerze. Persony typu Brizz, Forneuss, Mattey, Nicejoke, Theixi, Terro o ile to Terrorizer (chyba hunt?) i sporo innych, tylko nickow niebardzo pamietam, ale zapewne jak sie przypomna, to ich skojarze ;]

Ostatnio edytowany przez Elainfeaine (2012-12-29 11:45:55)

Offline

 

#5 2012-12-29 12:00:17

Enzo

Gość

Re: Podanie - Elainfeaine

Podanie bardzo mi się podoba jak stwierdził aloha długie rozbudowane zawiera co potrzeba i aż nadto.
Co do samej postaci hmm nie podoba mi się to dbw no ale uzasadniłeś dlaczego je nosisz wiec można to w pewnym sensie przeboleć .
Za to dagger ten z icc bynajmniej w moim odczuciu nie jest jakiś super pro lepszy był by ten z toca
Co do samego buldu nie jest zły jeśli sie w nim dobrze czujesz czemu by nie każdy robi go pod siebie.
Sądzę skoro ja od dziś robię się w combat strikte to mógł by się przydać kolejny trochę zwariowany rogal asa
Jak najbardziej na tak.

 

#6 2012-12-29 12:12:04

Elainfeaine

Member

Zarejestrowany: 2012-12-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie - Elainfeaine

Przepraszam ze tak kazdemu odpisuje
Z toca mam ale z 10 drugi dagger, jako ze jestem najwiekszym pechowcem swiata i z 25 (nawet normal) nie dropnal mi z hastem tylko pod arp, a takiego nie cem.. Temu tez nosze ten. Ale nie czuje sie przez to pro uber

Offline

 

#7 2012-12-29 12:21:00

Thadien

Tyrant

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 150
Punktów :   

Re: Podanie - Elainfeaine

Ojj przydałby się rogal ojj tak ;p

Offline

 

#8 2012-12-29 15:24:10

Karganox

Gość

Re: Podanie - Elainfeaine

Siem.
Wiem że jakoś za specjalnie nie mam nic do gadania ale jak najbardziej bo osoba jest bardzo ogarnieta, zna swoja klase w 99%, jest komunikatywna i naprawde wie jak sie gra. Mógł bym dodać że tak samo jak ja i Jeffafa byliśmy w jednej gildi i jesteśmy mniej wiecej na równym poziomie. Osobiście bardzo chętnie bym chciał ją zobaczyć w naszych szeregach.

PS. Robi wyjebane cyferki !!!!

Ostatnio edytowany przez Karganox (2012-12-29 15:25:50)

 

#9 2012-12-29 15:56:59

Alloha

Gość

Re: Podanie - Elainfeaine

Rotfl, dopiero teraz zauważyłem że jesteś dziewczyną.
Nie podałaś imienia i nie zwróciłem uwagi.

Co do naszej normalności, oj się zdziwisz :0

Ostatnio edytowany przez Alloha (2012-12-29 16:03:50)

 

#10 2012-12-29 16:04:43

Terro

Gość

Re: Podanie - Elainfeaine

Podanie okej, troche przesoliłaś tą zupę, tj. za dużo w miejscach, których dużo nie trzeba było, ale lepiej więcej niż mniej.

DBW może nie jest najlepszym wyborem dla Rogala Assa, ale jest na pewno lepsze od DC. Szukasz odpowiedzi? Proste, ap/haste daje Ci większy burst niż agi. Nie trzeba być mistrzem klasy, żeby to wiedzieć :S. Wystarczy wziąć kalkulator i policzyć, ale to nie ważne akurat.

Ja jestem na tak, nie mam zastrzeżeń jakiś większych. Gear jest ogólnie troche do zmiany, ale to rogal, szybko się ubierze.

Moje pytanie jeszcze tylko, będziesz chciała próbować sił w combacie, jak zbierzesz gear?

 

#11 2012-12-29 16:14:53

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Elainfeaine

krótko i na temat: TAK

Offline

 

#12 2012-12-29 16:17:48

Terro

Gość

Re: Podanie - Elainfeaine

Sam jesteś krótko i na temat! HOHO

 

#13 2012-12-29 16:21:09

 BaRDEK

Główny Administrator

1602796
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 135
Punktów :   

Re: Podanie - Elainfeaine

Ja niestety musze sie lekko przyjebac ;p. Jako jedna z tych osob co najwiecej gadam podczas raidow - a przynajmniej czasem tak jest xD. wiem ze mozesz miec troche problemow. Zwlaszcza ze sama napisalas ze nie lubisz gdy ktos sie upiera przy swoim zdaniu - ja na ten przyklad nie uznaje kompromisu ;p. Druga sprawa, jeden za wszsytkich wszyscy za jednego jest ok i cenie Twoja szczerosc. Ale niestety wiem tez ze taka sytuacja bedzie prowadzila do tego ze nawet jesli ktos nie spelni naszych oczekiwan bedziemy mieli problemy usunac go z gildi bo przeciez wraz z nim odejda 2osoby?. Dbw na assa mnie nie interesuje wkoncu jestes rogalem wciskajac 1 przycisk i tak robisz 80% dpsu har har. A powod dlaczego dbw>dc jest chyba dosc prosty. i haste i ap i cryt dadza Ci wiecej niz 510agi przy odpalce ;x, tak przynajmniej mi sie wydaje!. Piszesz ze nie obchodza Ci pixele i gra a chodzi Ci tylko o osoby - jednoczesnie zachowujesz maksymalny dystans i anonimowosc piszac ze imie nie jest Ci niezbedne w sieci . Jestesmy tez jedna z gildi progressowych wiec podejscie ze cyferki podczas raidu nie maja znaczenia tez mnie zniecheca bo badz co badz jesli ktos pisze do nas podanie to nawet nie mysle o tym ze moze nie ogarniac podczas raidow ;p.  Wsumie na ta chwile tylko tyle mam do powiedzienia bo spaicy jestem . Pozostane bez glosu Choc widze ze wiekszosc tak czy siak jest na tak.

Pozdrawiam


You are the best? Here I am

Offline

 

#14 2012-12-29 23:02:43

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie - Elainfeaine

BaRDEK napisał:

jestes rogalem wciskajac 1 przycisk i tak robisz 80% dpsu har har.

odezwal sie czlowiek o rotacji od gargulca do gargulca harhar

co do podania neutral

Offline

 

#15 2012-12-30 10:29:23

Terro

Gość

Re: Podanie - Elainfeaine

Dobra myślę, że po prostu zobaczymy w praktyce, ale tak, jak Bardek napisał, niestety cyferki muszą być. To głównie będzie decydowało o Twoim zostaniu lub też nie, oczywiście aktywność, zachowanie itp. również, ale to zdecydowanie najbardziej.

Przyjęta, zamykam.

Elainfeaine napisał:

ludzie wydaja sie.. normalni?

Challenge accepted!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl