Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2013-01-18 21:24:24

seiyu

Member

Zarejestrowany: 2013-01-17
Posty: 12
Punktów :   

Podanie - Sejuuuu

I Coś o sobie:

1)Imię: Klaudiusz   
2) Wiek: 19 latek
3) Wykształcenie: Technik Informatyk(Klasa maturalna^^)
4) Hobby: Manga i Anime, Muzyka
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Jeżeli moja wiedza na to pozwoli chętnie pomogę w kwestiach związanych z moim zawodem
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Poznamy się bliżej jak będziemy razem machać topurem ^^
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij! Ofcorse NOT, zawsze RL ponad WoW, gram dla zabicia czasu i rozrywki.


II Postać i gra:


1) Nick postaci: Seiyu
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS MS - Bloodziu Tank 5957, OFF – do niedawna miałem na offie Frost build(zrobiony gł. Pod ToGC na championów,anuba, ale i też na inne raidy gdzie trzeba tankowac miliony addów;;; ) pod tanka o podobnym GS co main(inne bronie), aktualnie zrobiłem sobie Frost dps i zbieram sobie gear(tak wiem, dziwne, przez cała grę byłem raczej pochłonięty tankowaniem, co za tym idzie nie interesował mnie totalnie dk jako dps, jednak ostatnio zmieniłem zdanie, najwyższy czas cos zmienić ^^.
3) Screen z ekranu logowania Nie ma takiej potrzeby, wszystko co zawiera moje konto zostało przedstawione w podaniu.
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec) http://wow-space.info/menu/kalkulator#d … 02|0052200
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?
Jestem przywiązany do swojego buildu, więc raczej niechętnie go zmienię, jeżeli miał bym to uczynić najpierw poproszę konkretny powód i wyjaśnienie dlaczego akurat taki.
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
- Mainspec: http://oi47.tinypic.com/2jag8w1.jpg
- Offspec:  no yet.
- Link do armory: http://sunwell.pl/armory/character.php? … is&n=Seiyu
7) Całkowity staż w grze: ok. 1,5 roku na TBC(HG), 2,5 roku na sunwellu.
8) Staż postacią: 2,5 roku Dkejem, zawsze dla mnie na pierwszym miejscu, i tak już zostanie ^^.
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Jedyne które są warte wspomnienia to ukochany;3 Lordwar, powód odejścia raczej dla wszystkich jasny, całkiem niedawno Immortal, gildia się rozpadła i została rozwiązana.
10) Screeny z osiągami postaci:
- (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25)
10 - http://oi48.tinypic.com/29ncxut.jpg
25 - http://oi48.tinypic.com/a9ws9h.jpg

11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami)
Niema czym się chwalić, jestem skromny;;;;;;
12) Dostępności w grze (dni:godziny) Przez cały tydzień po 16, wieczorami 19-23(z moją obecnością jest teraz różnie, jak wcześniej wspomniałem matura i egzamin zawodowy tuż tuż, mimo to raczej będę się zjawiał na ustalonych raidach)
13) Powód/Powody chęci dołączenia do gildii: Aaaa oczywiście nowi ludzie, nowe znajomości, smutno tak grać samemu, raidy z pl to nie to samo co z gildia, no i mam tam moich trzech druhów z lordwaru ;3, tego czwartego nie liczę bo chyba się nie lubimy ;;;;
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić? Banzaju, Krizz i Piootrek z małym siurkiem ;;;


III Komunikacja


1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak i Nie(nie zawsze mogę gawędzić)
3) Rozbudowana nieśmiałość: Raczej nie ;;
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie. Odpowiedź uzasadnij.

Definitywnie jestem spokojny i opanowany, niestety jak pewnie wielu nie lubię chamstwa i prostactwa, nie toleruje ludzi którzy uważają siebie za „supermanów” a innych za śmieci, mam szacunek dla tego kto na niego zasłuży i okaże go również mnie, jestem otwarty na krytykę ale wszystko w swoich granicach. Zazwyczaj miły do bólu ale mam również swoją ciemna stronę mocy(to chyba po lordwarze;;;; ).

IV Komputer i internet:[b]

MSI GX640, Netia 6mb, sprzęt jak i internet pozwalają  mi na cuda ;;;

V Pozostałe postacie:

Krótko powiem o moich altach, Są nimi:
Hpal 5.6
Łorior Fury  5.6
Feral Tank 5.6
Poznacie ich bliżej jak będziemy razem współpracować.


To tyle od mojej osoby, jeżeli są jakieś pytania zapraszam na /w ingame lub tutaj na forum.

Ostatnio edytowany przez seiyu (2013-01-18 21:29:49)

Offline

 

#2 2013-01-18 21:40:26

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie - Sejuuuu

no ja polecam, chyba najbardziej ogarniety tank z lordwaru, no i super osoba

Offline

 

#3 2013-01-18 21:48:11

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Sejuuuu

blood dk, to o czym ostatnio myślałem , podanie ok

jeszcze z krizzem pogadam , ale wstępnie na tak

Piootrek z małym siurkiem nie ma nic do gadania !!

Offline

 

#4 2013-01-18 21:49:51

Piootrek

Member

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 49
Punktów :   

Re: Podanie - Sejuuuu

Sejuu, Sejmi, Sejmicki.
Łoooo, brać, ja bym brał.

eee... przeczytałem teraz "Piootrek z małym siurkiem".
Ale i tak bym brał, nie ma opcji żeby nie.
No bo jak można nie brać super człowieka.
Jakby nie był super, to ok. No ale jest.
I co teraz? Super człowiek, super podanie, ale siusiak dalej mały.
Czemu miałoby go to dyskwalifikować, niektórzy preferują mniejsze rozmiary (co nie Krizz?).
Podsumowując 3x na tak, wliczając w to płacz Małgorzaty Foremniak i chórek małych dziewczynek we tle.

Offline

 

#5 2013-01-18 23:21:55

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Podanie - Sejuuuu

ten 4 z którym się nie lubisz, to oczywiście ja.

Seiyu powiem krótko. Nie podoba mi się to co zrobiłeś w HoT... dobrze pamietam jak to było... reaktywacja Lordwar... miałeś dkp, które chciałeś do końca wydać , pomijając fakt że i tak otrzymałeś kilka przedmiotów za free... strzeliles focha, ze nie otrzymałeś broni i wyszedles. Wiesz dobrze, ze ja za Ciebie dupe nadstawiałem. Ale pomijajac fakt, nie jesteśmy teraz w hot, tylko LR ...

Dwie sprawy... przerwy które musisz mieć.... jeżeli nadal jest taka potrzeba, z góry przedstaw na czym problem polega.

Druga sprawa, jeżeli się prosi o screen- uszanuj nas i wrzuc ten jebany screen...

Ja osobiscie bez zdania...
Ale jeżeli jaja z afk podczas rajdów (w LR rajdy sa od 20, nie od 19) znow beda mialy sie powtarzac, oraz jakis zajebisty powod by reaktywowac polegla gildie i bedziesz znow mial wyjebane na ludzi z ktorymi aktualnie rajdujesz, jestem na NIE


edit.
czy my sie lubimy... mozesz ocenic czy Ty mnie lubisz, nie powinienes oceniac czy ja Cie lubie... to juz moja osobista sprawa... a jezeli piszesz , ze sie nie lubimy przedstawiasz swoj stosunek do mnie po czesci . A jezeli jestes ciekaw czy ja Cie lubie... tak, lubie...

Ostatnio edytowany przez Tower (2013-01-18 23:26:01)

Offline

 

#6 2013-01-19 00:10:25

seiyu

Member

Zarejestrowany: 2013-01-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie - Sejuuuu

Przykro mi że od razu wyciągnąłeś nieodpowiednie wnioski z mojego cytatu "tego czwartego nie liczę bo chyba się nie lubimy...", osoba o której myślałem to Nostre, którego jak już mniemam nie ma w LR, nie Ty, to dlaczego opuściłem HoT bardzo dobrze wiesz, jeżeli LW by ponownie powstał z miejsca bym wyszedł, by ponownie spędzać czas z ludźmi których naprawdę lubiłem, byłem zbyt krótko w HoT aby tak samo o nich myśleć, miłe potraktowanie pana oficera pomogło mi podjąć decyzje, zachowałeś się tak samo jak on, nie lubię jak jestem ignorowany..., nie było żadnych jaj z afkiem, skąd taki pomysł? te 2-3 min zw podczas raidu to jakiś problem? na koniec odpowiem na Twoje wnioski na temat "lubienia", nic do Ciebie nie mam, nic się nie zmieniło, nadal lubię Twoją osobę i tak już pozostanie...

Ostatnio edytowany przez seiyu (2013-01-19 00:37:44)

Offline

 

#7 2013-01-19 07:17:37

wnuk

Member

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 228

Re: Podanie - Sejuuuu

Jeśli przyjmiecie typa to miejcie na uwadze, żeby nie robić jakiegoś kółeczka lw w gildii

Offline

 

#8 2013-01-19 10:20:55

Dziara

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-12-24
Posty: 179
Punktów :   -4 

Re: Podanie - Sejuuuu

Tak jak Janku napisał, wstępnie tak. Przyda się taki dobry tank, żeby alty nie musiały na 2 grupie siedzieć

Offline

 

#9 2013-01-19 11:09:02

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie - Sejuuuu

seiyu napisał:

3) Screen z ekranu logowania Nie ma takiej potrzeby, wszystko co zawiera moje konto zostało przedstawione w podaniu.

Poza tym chujowo wypełnionym punktem o których powodach wymagania widać nie bardzo masz pojęcie, to postarałeś sie z podaniem i napisałeś je bardzo czytelnie.
Nie wiem dokładniejaka była sytuacja o której pisał Tower ale mam mniemam ze takie cos nie bedzie miało mejsca u Nas.
Również mam nadzieję że nie utworzy się "kółko wzajemniej adoracji" wsród Ciebie, Banzaja, Krizza i Piotrka z malym siuskiem(przyjelo sie juz imo;p) ale zagadasz też czasem z Nami. pl0x!
Jestem na tak bo ja jako papierowy tank musze znaleść jakis replace co by isc w furry ku uciesze innych ;d
Przyjęty zamykam.


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspodnie przewozy prace ziemne kraków