Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2013-02-07 21:07:46

Leyunna

Gość

Leyunna

1) Imię:Michał.
2) Wiek: 15.
3) Wykształcenie:Jak to powiem normalne .
4) Hobby: Ssport szczegolnie Siatkowka ,badminton koszykowka.
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: O co poprosicie to pomoge .
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Siema ! Mam na imię Michał mieszkam w małym misteczku Ruciane -Nida gdzieś tam w okolicach Mrągowa.Interesuje sie muzyką jak dupstep z dobrym basem :>.Uprawiam sport takim jak Siatkówka na pozycji rozgrywającego . Lubie też kebab bardzo dobry w naszym mieście : > .
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij! Jak gra ma być wazniejszego od gry tyle do roboty jest : ).


II Postać i gra:
1) Nick postaci:Leyunna
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: demo 5439/off jakieś pvp .
3) Screen z ekranu logowania: http://zapodaj.net/31adae232d10c.jpg.html
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec)  np. http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 5000005200
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?: Demo jest dobre do dps od 35 % bo duzy dps robi bijac z soul fire i jeszcze przemiana , a i odpala się ważny buf dla tych co bija ze spelli gdzieś z koło 400 : ) .
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
- Mainspec- http://zapodaj.net/64006d2f6fa44.jpg.html
- Link do armory: http://sunwell.pl/armory/character.php? … &n=Leyunna
7) Całkowity staż w grze: Z 3 lata z 1 rok na tbc i reszta tutaj .
8) Staż postacią: 2 lata. Z przerwami .
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Takiej gildi nie miałem co raidowała raidy 25 widac ze nie mam achiv z naxx czy uldu i innych ...
10) Screeny z osiągami postaci:
- (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25) Z togc 10 mam 10 mad skill ,25hc 3/5 z pugiem .
- (dps'em z kukly z Thunder Bluff'u/raidu, hps'em - najlepiej z valkirii hc/anuba hc - z wklejonym dodatkowo overheal'em)
**- (rozwinięte Achiev'y z Uldu 10/25) uldu tylko levek . Ale lubię takie raidy jak uldu i chciałbym raidować .
11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): Niewiem czym sie tu pochwalić , Mało mam tych achiv i staram się mieć więcej .
12) Dostępności w grze (dni:godziny): Po szkole z 2 godz i potem staram się przed raidem wbić .
13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Chciałbym dołączyć do gildi ogarniętej w której jest dobra atmosfera i wspólne raidy .
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Nie .


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Troszke .


IV Komputer i internet:
(krótki opis sprzętu, na którym grasz)
Hmm
RAM: 3GB
Procesor : Intel pentium dual CPU E2180 2.00 GHZ. A  grafika anti raedon 9900 hd . Net 7.2 mb .

Mam nadzieje na dobre rozpatrzenie podania ) . Cześć !.

 

#2 2013-02-07 21:13:30

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Leyunna

za słaby gear jak na nasze wymagania raczej , gdzie dps? za małe doświadczenie

na NIE

Offline

 

#3 2013-02-07 21:16:23

Leyunna

Gość

Re: Leyunna

zapomniałem o dps bo mi bugnoł sie i dps niepokazuje, mogł by sie jutro ktos przejsc i zmierzyć : ).

 

#4 2013-02-07 22:51:02

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Leyunna

przeczytalem pierwsze 3 i ostatnie 3 linijki i bledy jezykowe/stylistyka widac kuleje (a moze normalna jak na gimbazjum xd)
normalne wyksztalceine i dobre rozpatrzenie podania

Offline

 

#5 2013-02-08 12:08:02

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Leyunna

to nie nam zalezy na tym bys mogl dostac sie do nas do gildii , tylko Tobie. Obecnie taki gear moze miec kazdy... 3 lata stazu, 2 lata gry na serwerze, brak achievow, brak gearu, brak altow, brak ogaru, deficyty w sferze umiejetnosci skladania zdan.... nie, nie jestes czlowiekiem, ktorego potrzebujemy

słaby gear = minus
słaba prezentacja w podaniu = minus
brak odnośników do punktu 10 = minus

Offline

 

#6 2013-02-08 12:48:10

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Leyunna

podanie odrzucone!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl