Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2013-03-16 20:21:03

Fardger2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-16
Posty: 1
Punktów :   

Podanie -Fardger

Witam, z góry przepraszam za tworzenie drugiego konta na forum ; / Z tego poprzedniego nie miałem możliwości utworzenia nowego wątku w dziale podań. Jeśli nie sprawi wam to problemu niezależnie od waszej decyzji skasujcie potem to drugie konto.

I Coś o sobie:

1) Imię: Paweł
2) Wiek: 20
3) Wykształcenie: Student
4) Hobby: Jestem wielkim fanem literatury post apokaliptycznej.
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Nie mam bladego pojęcia, mam trochę tych postaci więc w paru sprawach mogę doradzić.
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Cóż mogę powiedzieć, jestem studentem 1 roku na politechnice w Gliwicach. Mam się raczej za spokojną osobę. Jestem pewny siebie, ale nie porywczy.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij! Nie, nie jest. Mam taką małą ideologię która mówi że do każdej rzeczy trzeba podchodzić z dystansem.


II Postać i gra:
1) Nick postaci: Fardger
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Warrior, Prot 5915, Fury około 5,3-5,4
3) Screen z ekranu logowania:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f8 … 8a226.html

4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec) : http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 1330113321

5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?: Ogolnie to nie mam zastrzerzeń. Problem pojawia się wtedy gdy np. nie ogarniam danego speca [dla przykładu warrior arms, na tą chwilę 10k dpsu wam nie wykręcę.]

6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
- Mainspec: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/772 … 5ab42.html
- Offspec: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c5 … 5f839.html

7) Całkowity staż w grze: szczerze? nie liczyłem tego, ale będzie sporo tych lat.

8) Staż postacią: hmm jakieś 2 lata?

9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Nie chce mi się tu rozpisywać, jeżeli chcecie znać wszytkie musicie zerknąć do poprzedniego podania.
Ostatnia gildia z jaką do czynienia było Last Resort ;] Zrobiłem sobie pół roczną przerwę od gry i zostałem wyrzucony [nie dziwota czemu]

10) Screeny z osiągami postaci:
Zrozumiecie jeżeli nic tu nie wkleję? Z wami robiłem Insanity, uldu 25/10

11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): Tytuł The Undying oraz Starcaller

12) Dostępności w grze (dni:godziny): Cały tydzień, w kilka dni jedynie w godzinach wieczornych

13) Powód/Powody chęci dołączenia do gildii: Chcę wrócić z powrotem do gry w wowa, jedyną sensowną gildią [dla mnie] jesteście Wy. Nie chce was tu brać na litość jak jakiś dzieciuch ale jak mnie nie przyjmiecie to pewnie sobie odpuszczę wowa całkiem ;] Ogólnie to podobało mi się u was. Czasem było małe zamieszanie ale ogólnie nadrabialiście atmosferą.

14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Embe, Julla i wszyscy inni którzy uznali że coś może ze mnie być.


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie. Dla mnie ważna jest hierarchia, sam byłem przez długi czas oficerem / GMem gildii więc wiem że posiadanie trudnego charakteru tylko przeszkadza podczas raidowania.

IV Komputer i internet:
Internet : coś koło 20mb/s
Ram: 8 GB
Procesor: Inter Core i5

V Pozostałe postacie:

Troszkę to skróce:
Lock Affi : 5,4k
DK Frost: 5,5k
Hunter MM: 5,3k
Druid Resto: 5,3k
Mag Fire: 5,3k
Rogue Assa: 5,2k

Offline

 

#2 2013-03-16 21:41:47

 Dorek

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-11-12
Posty: 74
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

a co wiemy na temat icc ? i czy jakas praktyka byla ?
a tanka chyba kojarzę z tym ze chyba nie do konca pewnien jestem czy pozytywnie

Offline

 

#3 2013-03-16 21:47:56

Fardger

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

Jak pisałem, miałem pół roczną przerwę. ICC liznąłem tyle co pierwsze skrzydło. Ale to jest kwestia przeczytania paru artykułów i obejrzenia paru filmików na YT. Nie mam bladego pojęcia jak robicie te bossy, może macie jakieś małe [aczkolwiek znaczące] zmiany co do taktyk, więc "ogar" na nowych bossach zyskam dopiero z czasem.

Offline

 

#4 2013-03-17 00:50:46

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

na tak, wreszcie warrior tank ktory docenia plate gear.

Offline

 

#5 2013-03-17 01:21:04

saleroth

Approved Member

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

czy to nie on nam mimka na 25hm ubil?!

Offline

 

#6 2013-03-17 08:35:40

Dziara

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-12-24
Posty: 179
Punktów :   -4 

Re: Podanie -Fardger

Ja jestem za przyjęciem Fardgera ponownie, ale 1 uwaga: jak robisz dłuższe przerwy to poinformuj nas o tym.
I tak Sale, to Fardger przeżył XD

Offline

 

#7 2013-03-17 11:36:34

Fardger

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

Dziara ;] Zerknij do tematów pożegnań, wtedy jeszcze myślałem że skończę całkiem grać. To Embe mnie namówił na powrót oraz to że w końcu ruszyli dupsko z otwarciem ICC.

Offline

 

#8 2013-03-17 11:50:58

wnuk

Member

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 228

Re: Podanie -Fardger

Jeśli przeżyjesz dłużej niż bene to jestem na TAK

Offline

 

#9 2013-03-17 12:44:06

Dziara

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-12-24
Posty: 179
Punktów :   -4 

Re: Podanie -Fardger

Mea culpa, spojrzałem na "Nieobecności". Tym bardziej; brałbym ;;

Offline

 

#10 2013-03-18 11:21:22

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie -Fardger

wnuk napisał:

Jeśli przeżyjesz dłużej niż bene to jestem na TAK

Pierdol sie

A co do sprawy: To szczerze mowiąc nie wiem. Niby nie poleciałes bardzo w chuj, więc nie ma sie o co przywalać.
Ogólnie jestem na tak, tylko nie chce sytuacji że nie będzie miejsca na 2 skladzie i że nie znasz taktyk przynajmniej w teroii.


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

#11 2013-03-18 12:52:43

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

to że nie było bosów na icc to nie był powód by wystawiać się dupą na cała gildie... tym bardziej że w tamtym czasie progressowaliśmy sobie uldu.

Nie chce być niemiły, ale pamiętam jak nie mogliśmy zrobić pierwszej fazy yogga 10 na której tanktowałeś (chmurki spawnujace nie przemieszczaly sie jeszcze w sposob chaotyczny i nieprzewidywalny).

Osobiście moje odczucie.... wraca icc, więc chcesz wrócić bardzo mi się nie podoba i jest niesprawiedliwe wobec osób które napierdalały przez cały ten czas rajdy i przychodziły na wszystkie rajdy ... ale jeżeli uważasz że ogarniesz wszystko i pokażesz się od tej lepszej strony, jestem w stanie dać szanse i być za ponownym przyjęciem.... tylko nie wal w chuja z kolejnymi absencjami

Offline

 

#12 2013-03-18 18:19:42

Fardger

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

Jak zobaczyłem podgląd posta to, aż się zdziwiłem że tyle wyszło. Z góry przepraszam :<

Benaroth napisał:

Ogólnie jestem na tak, tylko nie chce sytuacji że nie będzie miejsca na 2 skladzie i że nie znasz taktyk przynajmniej w teroii.

Ostatnio byłem altem na raidzie z PLem [teraz to chyba lfg trzeba powiedzieć]. Rotface'a i Festerguta zabiliśmy, coś tam liznęliśmy Valithria Dreamwalker, ale wiem o co w nich chodzi. Czyli na tą chwilę 6 tych najprostszych bossów ogarniam. Nie wiem jak dużo robicie na 2 składzie ale zakładając że wszytko do Sindragosa, więc nie widziałem tylko rady, profesora i tej laseczki co gryzie.
Drugą grupę robicie w poniedziałki o ile się nie mylę wiec na tym ID i tak nie tankowałbym na 25, zatem zostaje mi tylko 10, a na niej chyba byłbym w stanie poćwiczyć to co na ta chwilę na ICC najtrudniejsze w teorii.
Nie wiem jak mogę was jeszcze przekonać. Jakoś trzeba zacząć, jak otwarli nowe bossy nikt raczej nie ogarniał ich w pełni tylko na samej teorii jechali. "Trzeba zobaczyć żeby uwierzyć" z biblii czy coś xd

Tower napisał:

to że nie było bosów na icc to nie był powód by wystawiać się dupą na cała gildie... tym bardziej że w tamtym czasie progressowaliśmy sobie uldu

Odpowiedź na drugi z cytatów jest nieco trudniejsza. Tower... nie byłem jakoś silnie związany z waszą gildią, ponieważ byłem nowy, więc wątpię czy jakkolwiek odczułeś mój brak w gildii, raidów lub na TSie. Drugą sprawą jest to, że nie odszedłem przez to, że na ICC było otwarte tylko pierwsze skrzydło. Na początku zrobiłem sobie 2 tygodniową przerwę, a potem jakoś tak mi się spodobało i uznałem że nadszedł czas na zakończenie historii z wowem. Nie więcej, nie mniej. Nowe bossy były takim bonusem co do mojego powrotu.

Tower napisał:

Osobiście moje odczucie.... wraca icc, więc chcesz wrócić bardzo mi się nie podoba i jest niesprawiedliwe wobec osób które napierdalały przez cały ten czas rajdy i przychodziły na wszystkie rajdy

Tego całkiem nie rozumiem ;] To wy cieszyliście się nowymi bossami, ja teraz tylko słyszę "jak ty możesz tego nie ogarniać". To wy zbieraliście sobie EOFy, farmili itemy i zbierali tokeny. Jeżeli dla ciebie niesprawiedliwe jest to, że wy się ubieraliście a ja stałem w miejscu to chyba powinieneś zrobić sobie przerwę. Ja się nie wpraszam, cały czas to wasza decyzja czy zostanę przyjęty czy nie. Jeżeli uważasz, że osoby które przez to pół roku grały mają pierwszeństwo do miejsca na raidzie, loot czy tego typu rzeczy to napisz że jesteś na nie. Jakby zależało mi tylko na itemach to zamiast składać podanie do was poszedłbym do jakieś lamerskiej gildii która robi [powiedzmy] 8 bossów. Tam bym się ubrał a potem odszedł. Skacząc sobie między gildiami tylko po to aby GSik rósł.

Tower napisał:

pamiętam jak nie mogliśmy zrobić pierwszej fazy yogga 10 na której tanktowałeś

Pamiętam to, jedyna rzecz z jakiej nie byłem dumny będą w waszej gildii. Nawet osoby które były wtedy razem ze mną [z TOBA] razem dziwiły się jak mogłem tak lamić. Nie chcę na nikogo zwalać winy bo to ja tankowałem nie wy, ale po tych 2-3 pierwszych wipe'ach już nawet mi nie pomagaliście. Zanim nawet podbiegłem do środka już biliście i jeszcze bardziej utrudnialiście początkową pierwszą faze. Jak dochodziliśmy do fazy gdy tankowałem addy w środku obok Sary to meele dps lamił wchodzenie w chmurki. Cóż mogę więcej powiedzieć? Wtedy biłem Yogga po raz pierwszy [na 25 stałem tylko w miejscu więc się chyba nie liczy] i mam nadzieje, że ten niefortunny raid nie wpłynie na waszą ocenę.

Offline

 

#13 2013-03-18 18:47:35

 Dorek

Approved Member

Zarejestrowany: 2012-11-12
Posty: 74
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

Ja nie wiem jak dla mnie za duzo jest ale co do tego podania

Offline

 

#14 2013-03-19 17:00:16

julla

Archaic

Zarejestrowany: 2012-04-26
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

Trochę mnie dziwi dyskusja pod tym podaniem, bo wiele osób odchodziło, żegnało się, obiecywało sobie że kończy grać -  a nie mijało niekiedy nawet jedno id i zmieniali swoja decyzję. Wracali  tez czasem ludzie po miesiącu  bez podania często, czasem z podaniem, często na range startową, a niekiedy na tą co mieli wcześniej, tylko że były to osoby bardziej "znane" i nikt nie miał wątpliwości co do ich come backu, także shit happens. Znam tego gościa naprawdę długo i szczerze wątpie, że wraca bo jest icc. Myślę że ktoś z takim długim stażem w grze, jak każdy z nas ma chwile, że chce odpocząć od tego, że najnormalniej w świecie nudzi mu się to, ale potem wraca. Jeżeli chodzi o Fardgera to nie jest tego typu osoba, która zbiera itemy, żeby świecić gsem, bo przecież piksele się tylko liczą - jak dla mnie to fajny gość, a przede wszystkim dobry gracz.

Offline

 

#15 2013-03-19 19:51:51

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Podanie -Fardger

mnie cala dyskusja wystarczajaco przekonala ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl