Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-01-20 19:36:02

Sarth

Gość

Podanie - Sarth

1. http://imageshack.us/photo/my-images/40 … 71857.jpg/
2. 16
3. 2 lata
4. Ponad pół roku
5. Hpal 5358gs, offspec dps około 4,5k gs, Dangerous Squad
6. http://imageshack.us/g/849/wowscrnshot012012172547.jpg/

1. No więc tak: ToC 10 i 25 norm całe, ToC 10hc insanity, Toc 25hc 3/5, Uldu niestety tylko do Thorima i Hodira, po częsci znam naxx, oprócz tego oczywiście OS i Onka.
2. Zazwyczaj 19-23 ale różnie to bywa, w większość sobót niestety mnie nie ma.
3. No więc od kiedy postanowiłem grać na sunwellu PvE siedziałem przez cały czas w jednej gildii mianowicie Dangerous Squad. Jakiś czas temu przyjemna atmosfera całej gildii runęła, praktycznie cała czołówka odeszła i ludzie trochę zbyt poważnie podchodzili do tej gry. Coraz więcej spin o byle co i już nie było sensu tam siedzieć dłużej, jedyne co mnie trzymało to sentyment, ponieważ byłem tam ponad pół roku i większość osób bardzo dobrze znałem. Ale gdy kłótnia zrobiła się codziennością postanowiłem odejść, a teraz próbuję znaleźć normalną gildię która będzie traktowała grę jako dobrą zabawę. Oprócz tego z tego co widziałem potrzebujecie hpali, a ja myślę, że jestem całkiem niezły w tym co robię.

 

#2 2012-01-20 20:55:26

Kruszer

Gość

Re: Podanie - Sarth

2 holy palki nam na raz złożyły podanie. Nie wiem czy aż tylu potrzebujemy. Ale jeśli bym miał wybierać 1 to Harrisona

 

#3 2012-01-20 23:02:25

Terro

Gość

Re: Podanie - Sarth

Kruchy, ostatnio była mowa o robieniu konkurencji w new one'ach, ale ktoś o niej zapomniała albo go ominęła.

Apropo podania byłbym może i na tak, ale jakoś uderzają we mnie Twoje argumenty.
Szukasz dobrej zabawy? Letnią Gildie polecam, biba all the time, ida na icehowla na 10 i graja w butelke. Twierdzisz, że Twoja "była" gildia podchodziła zbyt poważnie, ale my też jak najbardziej serio podchodzimy do raidów i nie licz na to, że jeżeli coś zwalisz to potraktujemy Cię jak ziomka z podwórka klepiąc po ramieniu i mówiąc "Nie martw się stary, było zajebiście".
Zastanów się, jednak czego szukasz i spróbuj mnie przekonać, bo na razie Ci to nie wyszło.

 

#4 2012-01-20 23:38:01

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie - Sarth

Jeśli chce zabawy to wystarczy zamknąć do na ts z Wnukiem.
Zabawa zabawą, możesz się świetnie bawić w guildi, ale na raidach oczekujemy w miarę poważnego podejścia. Ogólnie byłabym za, przyda się dwóch dobrych healerów na 2 składzie, a szczypta rywalizacji nikomu jeszcze nie zaskodziła.

Offline

 

#5 2012-01-20 23:52:11

Sarth

Gość

Re: Podanie - Sarth

Widzę, że nie za bardzo mnie zrozumieliście. Albo to ja źle napisałem. Podam konkretny przykład. Pisząc zbyt poważnie miałem na myśli np. taką sytuację: Pewnej osoby nie było dosłownie 1 dzień na raidzie z przyczyn osobistych, a na ts już leciały teksty typu ,,Zgarnął kilka itemów to już ma wyjebane i na raidy nie chodzi" ( ta sytuacja nie tyczy się mnie). Poza tym już nie było rozmów na tsie tylko kłótnie. O to mi chodziło, a nie o to, że jak będę z legion flame wpieprzał się pod jarka to i tak usłyszę ,, nic się nie stało".

 

#6 2012-01-21 00:01:28

Azz

Gość

Re: Podanie - Sarth

Fail, zly link, usuncie gorny post.

http://lordwar.myforum.pl/viewtopic.php?f=28&t=1126

 

#7 2012-01-21 00:35:03

Kruszer

Gość

Re: Podanie - Sarth

O nie, napial podanie do lordwaru!!!11 Rozumiem do nas i do jakichś Immortali czy innych, ale LORDWARU??!?! xd

 

#8 2012-01-21 00:42:49

Terro

Gość

Re: Podanie - Sarth

Patrz go kur** jeszcze skopiował wszystko jak leci ! Nie wiem, nie wiem. Zastanów sie kolego, gdzie Ty chcesz dołączyć ;p. Byli byśmy raczej na tak

 

#9 2012-01-21 11:35:58

Sarth

Gość

Re: Podanie - Sarth

Kruwa ludzie, przeczytajcie co ja tam napisałem w moim ostatnim poście! Zrezygnowałem z tamtej gildii, w momencie gdy mnie zjechali za ułożenie skilli na pasku...

 

#10 2012-01-21 15:05:17

Terro

Gość

Re: Podanie - Sarth

Misiek ale Ty sie nie rzucaj , to teraz nas przekonaj. Dlaczego Ty, dlaczego tu ?

 

#11 2012-01-21 20:20:14

Sarth

Gość

Re: Podanie - Sarth

Dlaczego ja? - Ponieważ jestem nieźle ubrany, ogarniam taktyki i dobrze hilam
Dlaczego tu? - Ponieważ z tego co widziałem to macie oznaczone, że wam potrzebne hile
A wracając do Lordwaru... Ja bardzo dziękuję za gildię w której przy podaniu zostałem zjechany za ułożenie skilli na pasku...

 

#12 2012-01-21 21:50:45

Qlas

Gość

Re: Podanie - Sarth

Sarth napisał:

Dlaczego ja? - Ponieważ jestem nieźle ubrany, ogarniam taktyki i dobrze hilam

z tym to bym polemizował... 5,3xx gs... dla hpala to nie za dużo skoro on dostaje co tylko chce większość itów hpale maja za darmo a ich itki traktuje się jako swoisty garbage

 

#13 2012-01-21 22:41:05

Sarth

Gość

Re: Podanie - Sarth

Tu mogę się z tobą zgodzić, ale tylko w kwestii setu... Oczywiście jak poleci klata pod hpala to będę najprawdopodobniej jedynym chętnym na nią, ale jeśli chodzi o offset to wcale nie przyszło mi go zdobyć tak łatwo.

 

#14 2012-01-21 23:05:35

Terro

Gość

Re: Podanie - Sarth

napisz ingame, chcę Cię zobaczyć

 

#15 2012-01-21 23:18:47

Qlas

Gość

Re: Podanie - Sarth

Ja tam widzę znikomy problem tylko z biżuterią w końcu przy ogólnie stosowanych systemach lootu dkp... wydajesz prawie nic na główne ity, wiec masz zaoszczędzone na resztę rzeczy czyli zazwyczaj biżuterie o którą może walczyć każdy caster czyli i tak hpal zgarnia wszystko co chce;p

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl