Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-01-22 14:06:59

Podanie HolyMaster

Gość

Podanie

Witam,


Postać i gra:
1) Screen z ekranu logowania:

http://imageshack.us/photo/my-images/82 … 30921.jpg/

2) Wiek:

Mam 16 lat, wiem młody jestem ale dosyć dojrzały jak na ten wiek.

3) Staż w grze:

Hmm, troche to już będzie. Swoja kariere zacząłem na serwerze Andeeria, na patchu 2.4.0 albo wcześniej, już dobrze nie pamiętam. Grałem tam Priestem Holy i wbiłem 70lvl, niestety z tego powodu ze był tam niski online przeniosłem się na serwer Hellground. Na nim najpierw wyexpiłem Priesta 70lvl, potem  Huntera, rogala i na koniec Palka, którym po wyexpieniu ciągle grałem. Moim specem było Holy, wbiłem tam 4/5 T5 i S2. Czytałem dużo na wowspace o wotlku, bardzo mnie zaciekawił, więc postanowiłem zobaczyć jaki jest ten dodatek. Zacząłem gre na serwerze BW, ale jakoś mi sie nie spodobał, więc poszedłem na Nexusa. Na tym serwerze wyexpiłem Huntera 80lvl, którego wymieniłem na palka i nim grałem dosyć długo, niestety ktoś mi konto ukradł :< Miałem krotka przerwie w WoWie, potem wyexpłlem Locka którym grałem bardzo długo i go wymieniłem na  Palka. Grałem nim do końca swojej 'kariery' na nexusie. 

4) Staż postacią:

Gram tym Palkiem około pół roku. Jeżeli chodzi o palyed to ponad 20d.

5)  Informacje o postaci (klasa, gs, spec i offspec, poprzednie gildie)

Blood Elf Paladyn, ponad 5,2k gs PvE, main spec Holy i offspec Prot, mam jeszcze eq pod Retri ale priorytetem jest Hole, więc będę tylko healował.
Moja poprzednia gildia to Valar Morgulis.

** 6) Informacje o twoich umiejętnościach (achievy, screen'y z dps'em, hps'em):

No cóż, myśle że dobrze ogarniamy Holy Palka, zazwyczaj byłem w top3 heal done, czasem ciężko pobić takiego druta resto czy też shama, jeżeli ogarnia bardzo dobrze to nie ma szans.
Niestety screenów z żadnym healem nie mam, niedawno czyściłem folder ze screenami :< Ale i tak ich wiele nie było, największy hps bodajże 8,6k na Sapphironie 25.

Informacje dotyczace:

1) przeszłego raidowania i osiągnięć:

Osiągnięć specjalnie dużych nie mam, ale znam taktyki w praktyce na all raidówki, na togca 25 też, na Uldu nie do końca pamiętam, ale to chyba nie jest problemem. Teoretycznie nie znam

2) dostępności w grze (dni:godziny):

Tak po godzinie 16 moge być właściwie od 16 do 22-23.

** 3) powodu(ów) chęci dołaczenia do gildii:

Szukam gildii z porządnym progressem, ale także takiej w której będzie z kim pogadać, progress nie jest dla mnie najważniejszy. Myśle, że rozumiecie o co chodzi.

** 4) czy ktoś z guildi może cię polecić:

Myśle, że raczej nie.




Mam na imie Wojtek, 16 lat no i mieszkam niedaleko Kielc. Interesuje się głównie Sportami(piłka ręczna, nożna, siatka, koszykówka, ping pong). Poza tym interesuje się komputerami.

 

#2 2012-01-22 14:09:58

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie

ładnie napisane podanie ale jak z taktykami na toca itp?

Offline

 

#3 2012-01-22 14:15:48

HolyMaster

Gość

Re: Podanie

Podanie HolyMaster napisał:

Osiągnięć specjalnie dużych nie mam, ale znam taktyki w praktyce na all raidówki, na togca 25 też, na Uldu nie do końca pamiętam, ale to chyba nie jest problemem. Teoretycznie nie znam

Taktyki praktycznie znam, wiem co mam robić itd. Tylko na Uldu nie znam za dobrze taktyki.

 

#4 2012-01-22 21:26:24

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie

Odezwij się ingame.

Odrzucam.

Ostatnio edytowany przez Hybrysia (2012-01-22 22:58:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl