Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2013-04-08 12:49:10

Lithsong

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Lithsong - lock demo

Witajcie

Nazywam sie Tomek mam 21 lat mieszkam studiuje i pracuje we Wroclawiu. Nie lubie stosowac polskiej ortografii (ą ę) preferuje internetowa tak samo z interpunkcja (nie uzywam , ).  Lubie sluchac muzyki szczegolnie drum and bass. Co do pkt 5 - yyy moge zabitowac na tsie ale dopiero jak kupie nowy micro bo ten czasem przerywa jak mowie. Wow to raczej opcja dodatkowa z ktorej czesto i dlugo korzystam ;] Znam prawie wszystkie taktyki od naxxa po blood queena (po czesci gosie ale nie sprawdzalem na wlasnej skorze)

Do sedna.

Przyszedlem z checia dolaczenia do waszej gildii moim lockiem demo ktorego niedawno dostalem do znajomego zakonczyl gre


1) Nick postaci: Lithsong
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Demo 5355 (do malej przebudowy za duzo hita.. trza upgrade itemu chociazby za eoty zakupic ale to chwilka i po sprawie) / destro pvp
3) Screen z ekranu logowania
4) Link/Screen z setup'em talentów: http://sunwell.pl/armory/character.php? … n=Lithsong
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?:
lock demo kreci cyferki daje bufa daje ssa szafe cukierki bla bla bla
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
-Mainspec staty
- Offspec: pvp
- Link do armory: podany wyzej
7) Całkowity staż w grze: hmm trudno powiedziec ale kilka miesiecy na tym serwie + rok tbc + 2 lata nexusa + nie pamietam ile global
8) Staż postacią: lockiem gralem na nexusie i tu powrocilem do gry teraz
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:w hordzie nic w ally gram rogalem glownie pvp i palkiem pve
10) Screeny z osiągami postaci:
- za duzo tych skrinow tu macie wymaganych ;/ napisze ze tu ta postac ma insanity 10 / 1/5 25 :O (na paladynie 2x insanity) jedyna rzecz ktora bym od was wymagal a raczej prosil to wytlumaczenie taktyki dla rdps (z tego co widze kazda gildia inaczej robi - doswiadczenie z puga kombinacje alpejskie ;/ )
- dps z kukly: 4.5k
**- widze ze nie raidowal tutaj uldu a na palku mam smoczka za 10 i championa
11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): oprocz tego co wyzej icc 10 bez gosi / 25 bez bq prof i gosi (taktyki znam) undying i immortal
12) Dostępności w grze (dni:godziny): caly tydzien z malymi przerwami roznogodzinnymi rozne zmiany
13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: wydajecie sie solidna gildia a takiej mi potrzeba
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: no rejczel nie ^^


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie
4) Posiadanie trudnego charakteru: nie wiem. jestem mily i zajebisty do czasu kiedy ktos mnie wkurwi

IV Komputer i internet:
stary komp daje rade nie wiem co w srodku ma bo to skladak net 20mb


**V Pozostałe postacie:
tylko w ally


Licze na pozytywne rozpatrzenie nieobraze sie jesli zauwazycie bledy w czyms co robie i dzieki temu bede mogl progresowac lepszy dps

Ostatnio edytowany przez Lithsong (2013-04-08 12:52:30)

Offline

 

#2 2013-04-08 12:59:04

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Lithsong - lock demo

a) podanie słabe
b) gear słaby
c) nie potrzebujemy demo locka

sorry ale NIE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransport taksówka wałcz zamek noclegi