Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2013-04-10 01:58:38

wylerielyn

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-10
Posty: 1
Punktów :   

Wylerielyn

I Coś o sobie:

1) Imię: Aleksandra
2) Wiek: 21
3) Wykształcenie: średnie(jeszcze)
4) Hobby: W sumie często mi się zmienia, od znaczków po koncerty
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: hmmm, jak ktoś ma pytania z zakresu prawa to jakoś tam postaram się pomóc:D
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Studentka prawa, pozytywnie pokręcona, wkurzam ludzi bo zawsze czepiam się o równe traktowanie
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
nie. Dowodem jest np. to, że rozdałam ponad połowę kasy jaką zarobiłam, na gildiowiczów albo i na obcych czasem

II Postać i gra:
1) Nick postaci: wylerielyn
2) Klasa, Mainspec - sprej 5.4k gs, offa nie mam( też sprej, ale build pod pvp)
3) Screen z ekranu logowania: nie wiem gdzie się zapisują:/ Ale mam 4 postacie: wylerielyn, groszka hunta, co ma 80 poziom ale itemy dziadowskie, rogala ally na 28 lvl i hunta drugiego na 12
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec   http://wow-space.info/menu/kalkulator#p … 3152301351

5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?: no jak pomożecie zdobyć gear to nie mam nic przeciwko:D
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci): znowu, nie wiem gdzie się zapisują, ciemna jestem... ale w wow mogę się spotkać i dać obejrzeć
- Link do armory: http://sunwell.pl/armory/character.php? … Wylerielyn
7) Całkowity staż w grze: w wowa gram od TBC, jak nabiłam lvl 70 to po paru tygodniach wszedł wotlk, tyle pamiętam
8) Staż postacią: 2 miechy około
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Afk - konflikt z gm-em
10) Screeny z osiągami postaci:
znowu, tego screena nawet nie robiłam, bo dalej nie wiem gdzie się zapisują... no ciemna masa jestem jeśli o kompy chodzi:/
11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami):
12) Dostępności w grze (dni:godziny): aktualnie mam wolne, mogę byc dostępna o której zechcecie
13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: kłótnia z gm-em, doszłam do gildii kumpla, ale jest mała i strasznie cicho na /g
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: no niezbyt


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Tak( można tak powiedzieć, jak się zainteresujecie to wyjaśnię)
4) Posiadanie trudnego charakteru: i tak i nie. Ogólnie jestem zgodna, ale jak widzę coś co uznam za niesprawiedliwość to robię problemy

IV Komputer i internet:
Nie znam się na specyfikacji, ale to lapek. Problemów niet, jedyne ściny to te serwerowe. czasem zdarzają się paro sekundowe lagi, ale max 4 razy na dzień

Offline

 

#2 2013-04-10 11:40:13

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Wylerielyn

widzisz , wszystko fajnie, tylko że z obecnym gearem i brakiem drugiego składu masz bardzo niewielkie szanse na dostanie się do rajdu

Offline

 

#3 2013-04-10 12:25:38

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Wylerielyn

słaby gear,brak doświadczenia
NIE

Offline

 

#4 2013-04-10 14:12:57

Dziara

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-12-24
Posty: 179
Punktów :   -4 

Re: Wylerielyn

Czytając podanie mam wrażenie, że nie postarałaś się w pisaniu go. Dodatkowo, to o czym koledzy(hehe, 'koledzy') powyżej wspomnieli.

Offline

 

#5 2013-04-10 20:16:05

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Wylerielyn

Dziara kotku, kolega i chłopak ;D lub w kolejności chłopak i kolega

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPrace ziemne kraków Wykopy klej do luster