Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-10-12 15:24:19

Hibye

Gość

Hibye

I Coś o sobie:
1) Imię: Sebastian.

2) Wiek: 21 lat.

3) Wykształcenie: Średnie-techniczne. W trakcie wyższego.

4) Hobby:
-Zdecydowanie WoW
-Komputer
-Filmy (na dobrym sprzecie audio)

5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii:
-Rzetelność!
-Wiedza komputerowa napewno. Glownie w sprzecie, lecz napewno nie odrzucam wiedzy co do systemu, operacji itp.
-Elektryk'a? Przewaznie biore za to pieniadze xD, liczone w walucie "zl" xD.

6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: j.w + nie olewam drugiej osoby, przez wzglad na szacunek i czas ktory ta osoba rowniez poswieca. Wymagam tego samego. Krotko mowiac 'zrozumienia'. Ci ktorzy w jakis sposob mi pomogli (zalezy od sytuacji) ja pamietam o nich. Zawsze jestem chetny z pomoca, jesli komus sie ona przyda. Niezalenie o co by nie chodzilo.

7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
-Nie. Mysle ze nie trzeba nic uzasadniac oO. Jestem po szkole sredniej, pracuje, rozpoczalem nauke na studiach i mam dziewczyne, a i tak znajduje czas na WoW'a.


II Postać i gra:
1) Nick postaci: Hibye

2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS:
a) Klasa
- Priest
b) Mainspec - Shadow PvE - prawie 5.5k GS
c) Offspec - Shadow PvP - 5353 GS (4/5 rele)

3) Screen z ekranu logowania:
- http://imageshack.us/a/img849/2941/logowaniep.jpg

4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec)
- Mainspec PVE - http://wow-space.info/menu/kalkulator#p … 3152301351
- Offspec PvP - http://wow-space.info/menu/kalkulator#p … 3152311051

5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?
- W wyjatkowych okolicznosciach ok, ale wchodze do gildi, zeby grac dla wlasnych przyjemnosci, wiec jesli mam grac czyms, czym aktualnie nie chce to gry nie bede mogl nazwac przyjemna, nie mniej jednak dogadac sie zasze mozna. Holy jest w trakcie budowy =D. Co do innych postaci, tak jak wspomnialem, zawsze mozna sie dogadac.

6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci <--bzdura, pod C mam bid xD)
- Mainspec: http://imageshack.us/a/img805/9025/postack.jpg
- Offspec: Jesli konieczne, prosze napisac. Zrobie, lecz aktualnie w pracy jestem.

7) Całkowity staż w grze: Ponad 1 rok.

8) Staż postacią: Ponad pol roku.

9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
a) Ferro Et Igni
- rozpadla sie
b) This is How We Do - sam wyszedlem, brak zrozumienia i reakcji gm'a, gdy byl potrzebny
c) The Unworthy - j.w tyle ze zostalem bezczelnie wyrzucony przez pionka "bo go wkurwilem", ktory na krotki czas dostal lidera. Czemu krotki czas? Poniewaz raidow zbierac nie umie i kiepski z niego lider. Sam GM olal sprawe, a ja nie bede "spamil" o wyjasnienie sytuacji i blagal z podkulonym ogonem o to.
- Ogolne wnioski, jesli ktos olewa mnie, to ja olewam jego.
d) Vigilance - wyrzucony. Szczeniackie zachowanie oficera. Nie chce tlumaczyc.

10) Screeny z osiągami postaci:
a)10hc - http://imageshack.us/a/img19/4826/10hcu.jpg
b)25hc - http://imageshack.us/a/img407/3219/25hc.jpg

11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami)
- http://imageshack.us/a/img850/4152/dodatkowy.jpg

12) Dostępności w grze (dni:godziny) Roznie. Np. w tym tygodniu piatek do pozna. Sobota do pozna od 19. Niedziela odpada. Pon-pt od 17 (procz wt i czw), sobota z niedziela raczej odpada, LECZ zawsze mozna sie ugadac i dogadac.

13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii Szukam jakiejs. Zostane jesli mi sie spodoba. Jesli mam byc szczery dobrej opini nie macie ;p, ale nie zrazam sie. Nie dowiem sie jesli nie zobacze (jesli zostane przyjety).

14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić? Wnuqu polecal. Nie pamietam czy to akurat w waszej gildi jest xD.


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek:
Tak

2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak

3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie <--dobre ;D (Rozbudowana niesmialosc, rozumiem rozbudowana do tego stopnia, ze jestem taki niesmialy, zeby powiedziec dzien dobry do obcego )

4) Posiadanie trudnego charakteru:
- Bez watpienia: Tak, lecz jesli cos sie dzieje zgodnie z zasadami nie mam nic przeciwko, jesli ktos sie mnie czepia "bez powodu, od tak" nie siedze jak pies z podkulonym ogonem i odpowiadam chocby to byl prezydent. M.in w poprzedniej gildi zamiast 10u zapisanej w gc bylo 25u. Nie mowilem nic, ale dajcie spokoj wchodzic na ts na 25n toc oO. 10hc jeszcze zrozumiem...

IV Komputer i internet:
a)U siebie:
Plyta glowna - Asus P5K-E
Dysk - 250GB
Grafika - Radeon HD4850
Procesor - C2D e6750
Internet - UPC 30mb
b)U kobiety ():
Laptop: Asus K52sv ;]
Internet: Zjebany play. 4mb chyba.


**V Pozostałe postacie:
Nie chce sie rozpisywac. Na altach mam np full JC z reckami, ench. Mag 4.8, rogue 5.2, dk 2k =D. Planuje go w tanku miec na frost ;p. Locka expie ;].

 

#2 2012-10-12 16:09:06

Nostredame

Gość

Re: Hibye

13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii Szukam jakiejs. Zostane jesli mi sie spodoba. Jesli mam byc szczery dobrej opini nie macie ;p, ale nie zrazam sie. Nie dowiem sie jesli nie zobacze (jesli zostane przyjety).

na nie, zresztą mamy prejOW

 

#3 2012-10-12 16:42:01

Qlas

Gość

Re: Hibye

za pkt 13 moge co najwyzej kopa w dupe zaproponowac

 

#4 2012-10-12 16:42:22

Hibye

Gość

Re: Hibye

Nostredame napisał:

13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii Szukam jakiejs. Zostane jesli mi sie spodoba. Jesli mam byc szczery dobrej opini nie macie ;p, ale nie zrazam sie. Nie dowiem sie jesli nie zobacze (jesli zostane przyjety).

na nie, zresztą mamy prejOW

Po co ta kopia? Mam klamac? Gadac jacy to fajni jestescie jak tego nie wiem? Wiem, ze ogarniacie, cala reszta sie zobaczy jak juz bym byl, kwestia raczej indywidualna w czasie przyszlym, bo co ja moge powiedziec jak nikogo z was nie znam, a to co wiem, jedynie "slyszalem". Troche tu, troche tam. Nie moja wina tez, ze macie opinie jaka macie. Raczej jestem pozytywnie nastawiony.

@up - no wlasnie... Powtarzam, ze nie traktuje tego "o ta gildia, bedzie spoko to ide, zloze podanie", ale prawda jest taka, ze po to to podanie jest, a jak macie go odrzucic, bo napisalem prawde przez wzglad na opinie u graczy na sunwellu, to ja sam chyba sie pomylilem, ze w ogole podanei skladalem.

Ostatnio edytowany przez Hibye (2012-10-12 16:44:55)

 

#5 2012-10-12 16:53:12

Alloha

Gość

Re: Hibye

Hibye, przepierdoliłeś sobie już na wstępie.
Jeśli idziesz szukać pracy, to też mówisz, że firma ma słabą renome i zostaniesz jęsli ci się spodoba?
Prezes powie ci spierdalaj i nikt za tobą płakać nie będzie.

Po drugie, od zadawania pytań i wytykania, jesteśmy tutaj my nie ty - zapamiętaj to.
Z czystej grzeczności wypadałoby nie pisać takich bzdet "zostanę jeśli mi się spodoba".

Na moje oko możesz spierdalać w podskokach i podtrzymywać opinię jaką o nas słyszałeś. Masz chłopie 21 lat, a nie potrafisz się zachować w oficjalnych sprawach, a taką jest podanie.
Zmień nastawienie, naucz się podstaw kultury, przestań się rzucać - nie jesteś jakimś brylantem. Takie zachowania mają zakompleksione nastolatki, a nie ludzie w wieku 21lat.

#EDIT: Piszesz w pkt 6, że nie olewasz drugiej osoby, sam sobie przeczysz.

Reasumując, ja jestem na NIE.

Mam nadzieję, że Terro cię podsumuje.

Ostatnio edytowany przez Alloha (2012-10-12 16:54:58)

 

#6 2012-10-12 17:26:40

Terro

Gość

Re: Hibye

Okeeej, więc nie olewasz drugiej osoby? Wzór podania pisałem ja, łącznie z krótkim info, jak trzeba je uzupełnić. Tego info w całości na pewno nie przeczytałeś, bo nie usunąłeś nawiasów. To, jak to tam było z tym poświęconym czasem drugiej osoby ^^?

Ogólnie podanie napisane jest dobrze, gdyby nie fakt, co do którego już większość się przyczepiła. Oczekujesz konsekwentnej postawy od innych, bo mówisz, że sam taki jesteś, a w podaniu udowadniasz, że jest kompletnie na odwrót.

Co do pktu 13, pójdź do gildii, która robi 3/5, a dowiesz się, że cała topka gildii PvE to lamusy, a Ci co mają topke PvP na pewno coś bugują, także w tym fragmencie Cie pozdrawiam. Jeżeli zdanie osób trzecich tak bardzo wpływa na Twoją wstępną opinie, to szczerze, nie widzę Cie jako członka tej gildii. Z obecnych członków nie sądze, żeby ktoś na coś narzekał. Wypytuję często osobiście o to innych graczy i jedyny zarzut, jaki słyszałem, to nieczęste/mało wydajne raidowanie u25. Wnioskuje, że do zdania o naszej gildii przyczynił się największy lamus w szeregach TU, co się nie dziwie, bo cisneli go ludzie, którzy zwykle nawet się nie odzywają . Powód tego był i jest prosty - lami, a się uważa za niewiadomo kogo.

Build jest raczej spoko, ale jeżeli tak bardzo się wymaniasz, bo widzę ze w medita 3 zapakowałeś, to lepiej już dać 2 w Veiled Shadows. Jak masz fienda co 3 minuty, to raczej ciężko się wymanić. Ekwipunek bym trochę zmienił, ale też jest spoko.

Ja jestem raczej na nie, ale jestem skłonny zmienić zdanie.

Edit: Btw, zdanie raczej czerpałbym od obecnych członków, a nie bazował na pentającym się chłamie po sunwellu

 

#7 2012-10-12 17:32:07

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Hibye

na nie bo nie

Offline

 

#8 2012-10-12 18:00:30

Hibye

Gość

Re: Hibye

Terro napisał:

Okeeej, więc nie olewasz drugiej osoby? Wzór podania pisałem ja, łącznie z krótkim info, jak trzeba je uzupełnić. Tego info w całości na pewno nie przeczytałeś, bo nie usunąłeś nawiasów. To, jak to tam było z tym poświęconym czasem drugiej osoby ^^?

Ogólnie podanie napisane jest dobrze, gdyby nie fakt, co do którego już większość się przyczepiła. Oczekujesz konsekwentnej postawy od innych, bo mówisz, że sam taki jesteś, a w podaniu udowadniasz, że jest kompletnie na odwrót.

Prosze mi pokazac, gdzie napisalem, ze jestescie tacy, albo tacy? Napisalem tylko, ze slyszalem od innych to i owo "NIE OCENIAJĄC WAS", podkreslam. Co do samych nawiasow, oczywiscie ze przeczytalem, gdybym tego nie zrobil to traktowalbym to "o jest wzor, uzupelnie", lecz traktuje to powaznie. Usunalem, te nawiasy, ktore 'faktycznie' nie byly konieczne. Sam mowisz ze podanie zostalo napisane dobrze, wiec podtrzymuje, ze nikogo nie olewam. Oczekuje od innych konsekwencji, mozna to porownac do ktoregos zdania, ktore umiescilem w podaniu, lecz nie rozumiem, gdzie JA, nie jestem konsekwentny?

Co do samego zdania o last resort, patrz pkt. II. 14).



Co do posta z praca...
1.Trzeba miec jakis dystans. WoW to tylko gra.
2.Z reguly nie idziesz pracowac do firmy, ktora ma slaba renome ;o lol. Jesli juz pozatym cos takiego sie zdazy to WOW to nie life. Gra to fikcja, nie bede uzywal nie wiadomo jakiego oficjalnego jezyka i uszanowania. Jutro moze serwer pasc, a wy mi jedzenia i utrzymania nie zapewnicie w przeciwienstwie do pracodawcy. -->(co do samej renomy nie mowie, ze wy jakas byle jaka posiadacie, stwierdzam fakt, ktory slyszalem, a sie nie opieram na nim!)
3.Podanie to podanie, a nie CV, ktore w pewnym stopniu zapewnia PRACE dajaca PIENIADZE, wiec tutaj tez mowa o dystansie.

Ostatnio edytowany przez Hibye (2012-10-12 18:01:36)

 

#9 2012-10-12 18:10:24

Terro

Gość

Re: Hibye

Uwierz na słowo, że ludzie, którzy są w gildii tych nawiasów nie potrzebują, ani tym bardziej administracja O.o

Hibye napisał:

Jesli mam byc szczery dobrej opini nie macie ;p, ale nie zrazam sie.

Przynajmniej według mnie, a zdaje się, że żyje w Polsce i mówię w tym języku dosyć nieźle O.o, mówiąc, ba podkreślając, "JESLI MAM BYC SZCZERY", czyli proponujesz nam przedstawienie sytuacji PO własnej ocenie. Nie można być szczerym na temat zupełnie nam obojętny, z czysto logicznego i psychologicznego punktu widzenia, przykro mi

Edit: Szczerość – wyrażanie tego, co się myśli (czuje) w sposób zgodny z rzeczywistością, oraz postępowanie zgodnie z tym, co się wyraża.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Szczerość gdyby coś jeszcze było niejasne, chociaż polecam po prostu słownik języka polskiego , ale zdaje się, że to zdanie jest akurat identyczne

 

#10 2012-10-12 18:17:07

Hibye

Gość

Re: Hibye

"Jesli mam byc szczery", nie jest przeciez "ocena" jaka 'ja mam'.

hibye napisał:

Jesli mam byc szczery dobrej opini nie macie, ale nie zrazam sie

Wiec... Jesli mam byc szczery (retoryka, bo wiadomo, ze tak) dobrej opini nie macie--> kwestionujesz moje zdanie, co ja mialem na mysli, a mozesz tylko powiedziec co TY SAM sobie pomyslales. Dla mnie zdanie oznacza, ze poprostu nie macie dobrej opini na sunwellu i na tym sprawa sie konczy, nie dodajac ze ja tak mysle, poniewaz nie mam podstaw, zeby tak uwazac, a nie opieram sie na opini innych (i nie kwestionuj tego). Przytoczylem tylko to co sam uslyszalem. Gdybym uwazal, ze nie jestescie warci to bym podania nie skladal...

PS: Nie wiem czy wiesz, ale wikipedia to najgorszy z mozliwych wariantow internetowych czerpania wiedzy, a tym bardziej uczac innych XD.

terro napisał:

Edit: Szczerość – wyrażanie tego, co się myśli (czuje) w sposób zgodny z rzeczywistością, oraz postępowanie zgodnie z tym, co się wyraża.

Wiem? Nie wiem po co ten temat, jak szczerosci mojej kwestionowac rowniez nie mozesz nie majac podstaw xD. Nie uwazam, bym gdziekolwiek w tym temacie klamal ;].

Ostatnio edytowany przez Hibye (2012-10-12 18:23:35)

 

#11 2012-10-12 18:26:16

Terro

Gość

Re: Hibye

Nie kumasz widzę dalej , gdybyś napisał po prostu, "nie macie dobrej opinii, ale ja się tym nie zrażam" wtedy faktycznie, dotyczyło by to tylko i wyłącznie zdania innych, a Ty to jedynie byś podkreślił. Pisząc jednak "Jesli mam byc szczery" ... reszta post wyżej

 

#12 2012-10-12 18:37:19

Hibye

Gość

Re: Hibye

Terro napisał:

"nie macie dobrej opinii, ale ja się tym nie zrażam"

Kurwa, a co ja napisalem post wyzej? ^^ i w podaniu? Przeczytaj dobrze. Zdanie "jesli mam byc szczery" uzylem tylko do podkreslenia sytuacji w jakiej jest wasza gildia i w sumie w tamtym podpunkcie nie mialem w ogole co napisac, wiec zdanie ulozylo sie, tak jak sie ulozylo. Kto tutaj nie kuma ^^.

Pozwole sobie jeszcze przytoczyc

terro napisał:

Nie można być szczerym na temat zupełnie nam obojętny, z czysto logicznego i psychologicznego punktu widzenia, przykro mi

Pojechales ;D. Tak sie sklada, że ze srodowiskiem pedagogow mam praktycznie codzienna stycznosc na podyplomowych, lecz to nawet nie o to chodzi.
-Owszem, mozna byc szczrym na temat zupelnie wam obojetny i na jakikolwiek temat zupelnie obojetny komukolwiek. Chyba nie musze mowic dlaczego? Skoro jestem szczery, to to nie jest kwestionowane.

 

#13 2012-10-12 18:38:10

Kuczi

Gość

Re: Hibye

hmmm... załóż własną gildię xD bo widzę, że wszędzie Ci źle btw. jestem ciekaw, który to oficer z Vigilance Cię załatwił

 

#14 2012-10-12 18:44:15

Hibye

Gość

Re: Hibye

Kuczi napisał:

hmmm... załóż własną gildię xD bo widzę, że wszędzie Ci źle btw. jestem ciekaw, który to oficer z Vigilance Cię załatwił

Chetnie odpowiem. Shamanello czy switch. Zalezy jak kto go kojarzy. Odpowiedz na pytanie "dlaczego tak zrobil" utworzyl taka (mniej wiecej): "to nie Twoj pierwszy wybryk", cos tam jeszcze dodal ofc. Jestem nawet w stanie rozszezyc temat XD. Pierwsza wtopa to brak zmiany 'debuff'a' na valkyriach 10hc XD. Nie tlumacze sie, ze zmeczony itd, ale w unworthy nikt sie tym nie przejmowal, a insanity i tak bylo xD, a przez to taki hejt byl, ze ndw. A sytuacja decydujaca to na gormoku, nie podszedlem z malpa pod bossa zeby mogly je MELE bic oO. Zawsze myslalem ze te malpy bija tylko range, zwszlaszcza +5k na 25n, ale spoko xD. I ot to cale moje wtopy w vigilance .

Apropo, skads Cie kojarze ;->.

Ostatnio edytowany przez Hibye (2012-10-12 19:07:41)

 

#15 2012-10-12 18:57:30

Thadien

Tyrant

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 150
Punktów :   

Re: Hibye

Hibye napisał:

nie podszedlem z malpa pod bossa zeby mogly je MELE bic oO

na nie oO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpes manager kp otoja