Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#16 2012-10-12 19:06:46

Terro

Gość

Re: Hibye

W takim razie najwyraźniej ani administracja, ani widać członkowie gildii nie mają zielonego pojęcia w jakiej sytuacji jest gildia, bo to co napisałeś jest przynajmniej smieszne XD. Niestety dalej nie kumającą osobą jesteś Ty, bo ja opieram się na języku polskim, a Ty na tym co chciałeś powiedzieć, a niestety chęci a przekazanie ich mogą się od siebie kompletnie różnić, jak widać . Zresztą, wszyscy inni zrozumieli to identycznie, więc chyba warto zastanowić się nad sobą. Aby być szczerym misiu, trzeba wyraźic subiektywną ocenę, czyli to "co ja uważam na ten temat/co ja bym zrobił" - polecam zmienić pedagogów albo pouczyć się, to nie są trudne terminy, a jeżeli chcesz prowadzić dyskusje na ich temat, to najpierw je poznaj ]:>

Anyway tym sposobem jestem na nie, bo nie chce mieć w gildii osoby, która "jest sama przeciwko światu", jaką widać Ty jesteś. Wszyscy źle - ja dobrze, kurcze powiem Ci, że gdyby dyskusja była na jakiś bardziej błyskotliwy temat, jakiejś teorii kwarków, to można by było uważać Cię za geniusza/szaleńca, ale niestety tym tematem robisz z siebie kretyna .

"Składający podanie jesteś zobowiązany zachować pełną kulturę w odpowiedziach na pytania administracji, członków gildii lub osób z zewnątrz, niezależnie od tego, jak bardzo nietrafne pytania/uwagi to będą."

Hibye napisał:

Co do samych nawiasow, oczywiscie ze przeczytalem, gdybym tego nie zrobil to traktowalbym to "o jest wzor, uzupelnie", lecz traktuje to powaznie.

Hibye napisał:

Kurwa[...]; Pojechales ;D.

Ani tym pierwszym, ani Twoim kolegą nie jestem

Edit: W sumie jednocześnie miałem decydujące zdanie w tym temacie, więc krótko:
Po Twoich ostatnich gildiach widać, że jesteś straszliwie konfliktowy, jak i po tej całej dyskusji. Nie dopuszczasz do siebie słow krytyki, których tutaj zapewne padło by wiele. Jesteś agresywną osobą, a umiejętność prowadzenia dyskusji leży, przynajmniej w temacie, który dotyczy Ciebie. Argumenty "bo koledzy" ... przepraszam masz 21 lat, czy skończyłeś podstawówkę? Nie oceniam Twoich "pedagogów", ale być może Ty za mało wyniosłeś z tego środowiska, aby udzielać się w tym temacie

Odrzucam. Jako, że jesteś osobą, która wygląda na taka, co by chciała jeszcze "pohejtować", nie zamknę Ci podania, żebyś mógł się jeszcze wypowiedzieć .

 

#17 2012-10-12 19:23:44

Hibye

Gość

Re: Hibye

Jak mam wyrazic swoja ocene, na temat gildi, jak nikogo tutaj nie znam? XD Przeciez to nie ja sam sobie przecze. Jak juz wspomnialem, nie opieram sie na osobach trzecich, wiec POWTARZAM, ze co do mojej szczerosci w temacie: "opini o waszej gildi" NIE MOGE wyrazic swojego zdania, poniewaz nie mam do tego podstaw. Gdzies to juz napisalem. Zeby jakakolwiek ocene wyrazic musialbym pierw tam byc, poznac i zobaczyc jak jest. I wtedy wydac opinie. No kurwa...

Alloha napisał:

Hibye, przepierdoliłeś sobie już na wstępie.
Jeśli idziesz szukać pracy, to też mówisz, że firma ma słabą renome i zostaniesz jęsli ci się spodoba?
Prezes powie ci spierdalaj i nikt za tobą płakać nie będzie.

Po drugie, od zadawania pytań i wytykania, jesteśmy tutaj my nie ty - zapamiętaj to.
Z czystej grzeczności wypadałoby nie pisać takich bzdet "zostanę jeśli mi się spodoba".

Na moje oko możesz spierdalać w podskokach i podtrzymywać opinię jaką o nas słyszałeś. Masz chłopie 21 lat, a nie potrafisz się zachować w oficjalnych sprawach, a taką jest podanie.
Zmień nastawienie, naucz się podstaw kultury, przestań się rzucać - nie jesteś jakimś brylantem. Takie zachowania mają zakompleksione nastolatki, a nie ludzie w wieku 21lat.

#EDIT: Piszesz w pkt 6, że nie olewasz drugiej osoby, sam sobie przeczysz.

Reasumując, ja jestem na NIE.

Mam nadzieję, że Terro cię podsumuje.

Jak napisalem w podaniu, wymagam tego samego co ja wyrazam swoja osoba, wiec rowniez pozwalam sobie uzyc durnych slow "Kurwa[...], Pojechales" jesli mozna je w ogole zastapic "spierdalaj" czyt. cytat.

-Ogolnie temat do zamkniecia, lecz jestem w pelni swiadomy swojego "kretynizmu" jak to nazwales w tym temacie ;D. Daj komukolwiek inteligentnemu to przeczytac to uslyszysz prawde. Przez caly temat probowales mi cos wmawiac, a teraz w ostatnim poscie zmieniles tryb ataku xD. Ogolnie podobalo mi sie =D. Co do samego cytatu allohy, nie zrazilem sie, dobrze ze chlopak ma twarde choc bledne zdanie ;]. GL&HF dla gildi!

 

#18 2012-10-12 20:54:49

Qlas

Gość

Re: Hibye

Niezły zwierzak jakbym miał zoo to wybudowałbym mu klatke zaraz obok wybiegu dla małp by mogli razem w turystów odchodami rzucać...

 

#19 2012-10-12 21:52:06

Terro

Gość

Re: Hibye

Spoko, że przede mną wypowiedziało się, z podobnym naciskiem, kilka innych osób. Sugeruję udać się do psychologa i przebadać, może masz jakąś formę autyzmu ^^.
Zamykam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl