Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2011-11-27 16:01:23

Setho

Gość

Podanie

1) http://imageshack.us/photo/my-images/70 … 51450.jpg/
2) Lat 24
3) W wowa gram od około 5 lat z niewielkimi przerwami
4) Lock był moją pierwszą postacią jaką zrobiłem ogólnie, tak jak i na sunwellu tak wiec coś spory:)
5) Warlock 5283 gs demo/hybryda. Pierwsze kroki stawiałem w Jihadzie, później SC, TA i PV

1. ToGC 10 insanity , ToGC 25 4/5 (niestety nie miałem przyjemności ubicia anuba), jeśli chodzi o Toc to taktyki oczywiście znam, w przypadku uldu to w większości chociaż  na mimirona, vezaxa i yooga jednie w teorii
2. Obecnie mam dużo wolnego czasu, tak więc praktycznie codziennie w godzinach popołudniowych do 2 , 3 w nocy

3. Szukam ogarniętej gildii na wysokim poziomie z która mógł bym w końcu skończyć ToGC 25:D, chociaz najważniejsza jest dal mnie atmosfera, zorganizowanie i współpraca, a z tego co wiem taką gildią jesteście.
Jeśli chodzi o mnie to jestem osoba z poczuciem humoru bezkonfliktową oraz pomocną:)


                                                                                                                          Pozdrawiam
                                                                                                                               Setho

 

#2 2011-11-29 17:08:12

 theixi

Tyrant

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 65
Punktów :   

Re: Podanie

Mamy już dużo lepiej ubranych locków w gildii.
na nie

Offline

 

#3 2011-11-30 13:48:11

Terro

Gość

Re: Podanie

Odrzucony, zamkniety

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl