Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2011-12-03 22:56:44

Brunx

Gość

Brunx

Postać i gra:
1) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/064 … 6cd52.html
2) Wiek: 17
3) Staż w grze: W wow-a gram już trochę jakoś 2-3lata z przerwami .
4) Staż postacią: Staż moim shamek ma jakieś 2-3 tyg.
5) Informacje o postaci (gs, poprzednie gildie): Klasa to Shaman ench jak narazie tylko 2,7k gs na tą chwile ale staram się ubrać, poprzednia gildia to Helish legion wyszedłem z niej z powodu braku jakiegoś najmniejszego ogaru na rajdzie ludzie z gearem większym o jakieś 1,3k robili mniejszy dps no cóż ja nie robiłem nic specjalnego z tym gearem co teraz mam to trudno z bufami około 2,7-3 k dps. Gildia byłą jaka była i parę osób które jakoś dawały rade można było znaleźć.
6) Informacje o twoich umiejętnościach (achievy, screen'y z dps'em, hps'em) : No cóż dps w tej chwili nie kręcę bo nie mam jak ale postaram się jak mogę sprężyć żeby nadgonić braki.
Informacje dotyczące:
1) przeszłego raidowania i osiągnięć: Jak widać postać jest świeża ponieważ postanowiłem wrócić do gry więc nie mam jak udowodnić osiągnięcia w rajdach. Znam taktyki na naxxa dużą część ulduaru, robiłem też normalne toc 10 i 25 i trochę hero. Nie miałem okazji posiadania FK.
2) dostępności w grze (dni:godziny): W tygodniu to we wtorek i czwartek tak po 16-16:30 piątek to po 19 sobota i niedziela cały dzień.
3) powodu(ów) chęci dołaczenia do gildii: Szukam gildii w której bym się dobrze czuł i mógł porozmawiać na poziomie i widząc po waszym poziomie mogę się jeszcze wiele od was nauczyć i to bardzo cenie. Jak widać wyżej wypełniłem podanie najszczerzej jak mogę jeżeli mi nie wieżyce to rozumiem, i nie chce żeby mnie zrozumiano tak że jakiś noob próbuje wbić do gildii z progresem i ubrać się o to właśnie nie pragnę. Nie lidze że mnie ubierzecie zrobię to sam na hero ale liczę na to że dacie mi szanse się kiedyś wykazać chce po prostu mieć do czego podgonić i jeżeli dam rade wbić na pewien dogodny poziom gear to żebym mógł z razem z wami porajdować. Teraz mogę prosić o pozytywne rozpatrzenie mojego podania dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie mojego podania życzę miłej gry.

 

#2 2011-12-04 15:59:20

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Brunx

przyda mi się kompan na 5many jestem na TAK !

Offline

 

#3 2011-12-04 16:35:30

Brunx

Gość

Re: Brunx

dziękuje za wzięcie mojego podania na poważnie, 5 many oczywiście można porypać jeszcze muszę ich dużo zrobić więc

 

#4 2011-12-04 17:11:27

Terro

Gość

Re: Brunx

Widze że w przyszłości bedziesz kotem ! A zatem zapraszamy w przyszłości !

Odrzucony, zamkniety

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl