Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-04-07 23:47:35

Mitriel

Gość

Mitriel

Coś o sobie:

1) Imię:Michał
2) Wiek:21lat
3) Wykształcenie:średnie (klasa maturalna)
4) Hobby:Moim hobby jest szkicowanie postaci
5) W jaki sposób prócz gry możesz być użyteczny dla gildii:Chwile juz gram w WoW'a a wiec moge komus cos doradzic,pomoc czy po prostu pogadac o czym kolwiek
Postać i gra:
1) Nick:Mitriel
2) Klasa, Mainspec -Priest Holy 5,4k GS i Offspec -a Offspec to PvP,którym wlaściwie nie gram,nie mam shadow speca bo i tak lamie dps :P
3) Screen setup'u talentów z użyciem kalkulatora   http://wow-space.info/menu/kalkulator#p … 025331051|
4) Screen z ekranu logowania http://imageshack.us/f/526/wowscrnshot040712225521.jpg/
5) Screen z otwartym oknem postaci http://img839.imageshack.us/img839/8157 … 231041.jpg
6) Staż w grze:W WoW'a gram 4-5 lata z czego ponad rok na globie(koncowka WoTLK i poczatek Cata,posiadam 4 postacie na 85 i jedna na 84,w tym 2x priest :P)
7) Staż postacią:Swoim Priestem ma sunwellu gram niecaly rok (od zawsze moim mainem był Priest),wczesniej tez gralem na privach,glownie na sunwellu tyle ze w ally :)
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód (powody) ich opuszczenia (wydalenia z nich):Wczesniej byłem w Primo Victoria,a dlaczego już nie jestem?Prywatne sprawy nie pozwolily mi uczestniczyc w zyciu gildi przez miesiac,a wiec zostałem wyrzucony
9) Screeny z osiągami postaci:Niestety brak zapisów recount'a  :( Nie grałem dość długo ,a screen'ów niestety nie mam,jedyne co moge zrobic to zapewnic,ze cos tam potrafie :P http://img21.imageshack.us/img21/8533/w … 231930.jpg
10) Dodatkowe osiągnięcia:Nie lubie bawic sie w zdobywanie osciagniec a wiec mam tylko to co sie przypadkiem napatoczyło :)
11) Dostępności w grze (dni:godziny):Jestem dostępny głównie wieczorami praktycznie każdego dnia tygodnia
12) Powód(Powody) chęci dołaczenia do gildii:Po ok. 3 miesiącach przerwy mam troche wiecej czasu na gre a wiec chce pograc :P A dlaczego akurat Wy?Słyszałem,że warto :)
13) Czy ktoś z guildi może cię polecić?Polecic? Hm nie wiem czy ta osoba mnie pamieta ale Hybrysia,bylismy razem w Primo Victoria (nawet w tej samej grupie raidujacej :P)

Jestem raczej spokojny,nie lubie sprzeczek za to bardzo lubie mile spedzic czas ( a kto nie xd ).Raczej trudno mnie wyprowadzic z równowagi.Jestem otwarty jezeli chodzi o TS'a czy Ventrilo,zawsze sie dostosuje

 

#2 2012-04-07 23:56:42

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Mitriel

Jestem jak najbardziej za, Mitriel dał mi się poznać jako bardzo sympatyczna osoba i dobry heal. Trochę gruzowate trinkety, ale nad tym można popracować.

Offline

 

#3 2012-04-08 00:10:15

Terro

Gość

Re: Mitriel

Jeżeli mam być szczery to trinkety są do dupy i źle to na Ciebie rzutuje.  Zwłaszcza, że jesteś holy i można by było sie wysilić i pomyśleć o innych trinketach. To raz. Dwa, nie chce Cię urazić w żaden sposób, gdyż nie wiem czym była spowodowana dana przerwa, ale jeżeli był to global czy też znudzenie danym kontentem czy serwerem (a tak to własnie wygląda na Twoim podaniu) to jest to Twój kolejny minus. Gemowania i ekwipunku do końca nie można skorygować po screenie, ale jeżeli sie ubierasz równie świetnie co dobierasz trinkety to nie wiem. Gracz, który spędził tyle lat w tej grze i sie zarzeka, że uwielbia preja holy i miał ich myljony, a nie wie, bądź gorzej  - nie myśli o innych, nie ukrywając, łatwiejszych i korzystniejszych rozwiązaniach to jest dupa, a nie doświadczony gracz . Nie chce tu mówić konkretnie o co mi chodzi, bo może jakoś wybrniesz i powiesz mi, że masz to w plecaku, a ubrałeś się jedynie pod GS.
Tak naprawdę Twoim jedynym plusem jest to, że masz rekomendacje od Hybrysii, ale na chwile obecną dla mnie to za mało.

 

#4 2012-04-08 00:18:18

Mitriel

Gość

Re: Mitriel

Na globie gralem zanim zrobiłem swojego priest na sunwellu (Mitriela),przerwe mialem jak pislame z przyczyn osobistych.Gdy sie dowiedziałem ze podczas mojej nieobecności wyrzucono mnie z gildi postanowliem zrobic sobie małe wakacje od wowa poniewaz i tak bym nie mial czasu na gre.Teraz (pomimo ze zaraz matura) mam wiecej wolnego czasu (wieczory).Co do trinkow,uwierz chodziłem na ToC co ID,wiem ze sa do niczego.Co do gemow,sprawdzalem cos,wiem jak powinien sie gemowac Holy priest Chciałem sprawdzic jak wyglada sprawa z Critem,wyszlo na to ze lepiej i tak przygemowac sie w haste dla capa

 

#5 2012-04-08 00:26:14

Terro

Gość

Re: Mitriel

Dobra nie wybrnałeś, kolejny minus, a więc oświece gracza z globa . Karta z os 25 nie jest jebitnie cieżkim trinketem do zdobycia lub jajko za 45(50?) EoH . Napewno są to lepsze perspektywy niz binding.

 

#6 2012-04-08 00:29:04

Qlas

Gość

Re: Mitriel

lamish terro... jajko jest za 40;p

 

#7 2012-04-08 00:32:10

Terro

Gość

Re: Mitriel

Spaliłem się na maksa TAKA niewiedza! Chociaż na tle kolegi wyżej wypadam jak encyklopedia i tak !

 

#8 2012-04-08 00:32:36

Qlas

Gość

Re: Mitriel

no co nabijam posty;p

 

#9 2012-04-08 00:32:56

Mitriel

Gość

Re: Mitriel

Masz racje ale do raidu trzeba ludzi Chodzilem na wszystkie organizowane raidy,nie tylko ToC ale szczescia nie miałem,co do jajka roznicy mi wielkie nie zrobi

 

#10 2012-04-08 00:36:38

Terro

Gość

Re: Mitriel

Wielkiej nie, ale skoro jesteś graczem z globa to raczej powinieneś dążyć do uzyskania jak najwiekszych statystyk . Dla przykładu dc normal a dc hc też takiej super różnicy nie robi, a każdy chce mieć tego z HC , dobranoc.

 

#11 2012-04-08 00:44:05

Mitriel

Gość

Re: Mitriel

Nie rozumiem Twojego rozumowania Trinki sa wazne,masz racje ale uwierz ze chodzilem co ID na ToC 10 normal i HC jak i 25 normal i HC + wszystko inne co robilismy,dazyłem do tego aby zdobyc lepsze itemy,lepsze trinki.Pozatym oceniasz mnie po trinkach ? Zeby zdobyc lepsze trinki trzeba zdobyc te gorsze I prosze nie oceniaj mnie na podstawie globa,nie gralem tam dla samych raidow,gralem tam z kumplem for fun Fakt powinienm wyminic to co lipne na cos mniej lipnego moj blad,mialem nadzieje ze mi szybciej wypadnie trink ale sie przeliczylem

 

#12 2012-04-08 00:49:03

Qlas

Gość

Re: Mitriel

Terro ja chce 2 naraz nosić to mi różnice zrobi

 

#13 2012-04-08 10:20:10

Asternot

Gość

Re: Mitriel

Terro napisał:

Wielkiej nie, ale skoro jesteś graczem z globa to raczej powinieneś dążyć do uzyskania jak najwiekszych statystyk . Dla przykładu dc normal a dc hc też takiej super różnicy nie robi, a każdy chce mieć tego z HC , dobranoc.

I ty mi mówisz że nie interesuje cie DBW z norma tylko chcesz z HC, samobój jak chuj

 

#14 2012-04-08 10:37:12

Terro

Gość

Re: Mitriel

Fakt, trinki z toca 25/25hc bezwątpienia były by najlepsze, ale dalej OS'a 25 0D nie ma problemu sobie samemu z plem zorganizować i dobrać skład tak żeby trinket był Twój . Kwestia chcenia, więc takie tłumaczenie "bo gildia..." to mnie mało rusza. Jajka też Ci gildia nie chciała dać ? Ogólnie bym się tak nie przywałał, ale skoro juz się tak chwalisz tym ile to postaci nie miales i na jakich serwerach to Ty nie grałeś to niech za tym idzie jakaś wiedza, a jeżeli w wiedzy są braki to sobie odpuść takie teksty, bo szkoda klawiatury

Edit: Na tak tylko z tego powodu, że masz rekomendacje i jedynie na okres próbny - przejdziesz zostajesz, nie przejdziesz wylatujesz.
Przyjęty, zamykam. Skończ z przechwalaniem się

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl