Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-05-02 21:13:28

KuroHaze

Gość

[Podanie] KuroHaze

I Coś o sobie:
(W tej części podania przysługuje całkowita dowolność, nie trzeba bazować na podanym schemacie.)
1) Imię: Tomek
2) Wiek: rocznik 1993
3) Wykształcenie: Siedzę w III klasie Technikum Informatycznego.
4) Hobby: Japonia, Anime, Manga, WebDesign, c++,karate
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: W zasadzie trudno powiedzieć. Zawsze jestem otwarty na propozycję i jeśli jestem w stanie coś zrobić to zrobię.
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: A więc już raz składałem do was podanie i przyznam, że wtedy byłem groszkiem oraz pomyliło mi się kilka rzeczy czasowo ...  . Ogólnie  do życia podchodzę dość ostrożnie, bo nie raz miałem problemy, wypadki itp. Interesuję się głownie Japonią i Karate oraz oczywiście wowem. Po Zdaniu matury (mam nadzieję ; d) oraz technika ( też mam nadzieję xD ) planuję iść na studia do pjwstk ( ogólnie to polsko-japonka szkoła wyższa technik komputerowych ) i sobie dobrze radzić. Przynajmniej mam taką nadzieję. Co tu więc mogę dodać? Lubię pony ; d

7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
NIE, Nie  i NIE ; D
Musi być czas aby się uwalić w realu xD Imprezy muszą zawsze jakieś być bo po co żyć? ; P
Dla samej gry na pewno nie ; P


II Postać i gra:
1) Nick postaci: KuroHaze

2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS:
5296

3) Screen z ekranu logowania:
Na samym dole z resztą screenów pod jednym linkiem.

4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów (mainspec i offspec)  np. http://wow-space.info/menu/kalkulator
(trzeba przestawić na patch 3.3.3):
http://wow335.gamestool.net/warriort.ph … 0000000000

5) Screen z otwartym oknem postaci ("C" - ekwipunek postaci) Mainspec oraz Offspec:
Na samym dole z resztą screenów pod jednym linkiem.


6) Staż w grze:
W grę tą gram już około 4 lat. Z czego ponad 2 lata na TBC przegrałem pod nickiem Niemoralny.

7) Staż postacią:
Na samym dole z resztą screenów pod jednym linkiem.


8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
Było ich oj było. Z EA zostałem wydalony z powodu pokrywania się moich treningów z raidami.
Było jeszcze DS, Burnout, Immortal, HoT i szczerze powiem było ich jeszcze. Ale nie pamietam wszystkich xD
Dlaczego z nich odchodziłem? Nie wiem czemu, ale gdy dochodziłem to po 2-3 tygodniach gildia się rozpadała i wszystko szło źle...
Poszedłem do LordWar, ludzie się przezucili na coś innego i brak raidów, bo 5 osób na krzyż ...

9) Screeny z osiągami postaci:
- (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25)
- (dps'em z kukly z Thunder Bluff'u/raidu, hps'em - najlepiej z valkirii hc/anuba hc - z wklejonym dodatkowo overheal'em)

Na samym dole z resztą screenów pod jednym linkiem.

10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami):
Na samym dole z resztą screenów pod jednym linkiem.


11) Dostępności w grze (dni:godziny):
Poniedziałek: Przez większość dnia (poza godziną 18-20 - trening)
Wtorek: Wbije w każdej chwili jeśli jest potrzeba.
Środa :  Przez większość dnia (poza godziną 18-20 - trening)
Czwartek: Wbije w każdej chwili jeśli jest potrzeba.
Piątek : Przez większość dnia (poza godziną 18-20 - trening)
Sobota/Niedziela : od +18

12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii:
Oczywiście dla dobrej zabawy i progressu. Macie ogarniętą ekipą z dobrym nastawieniem do życia ; )
Jednak jakby nie było głownie to progress i chęć poznania nowych ludzi.

13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?
Raczej nikt

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie


Link do paczki screenów:
http://imageshack.us/g/854/wowscrnshot030312220606.jpg/

 

#2 2012-05-02 21:17:35

KuroHaze

Gość

Re: [Podanie] KuroHaze

Ahh i jeszcze dodam, że nie miałem innego screenu pod ręką z dps i dałem trochę starszy ze słabszym sprzętem. Ogólnie mój dps na togcu wynosi w granicach 7-8K niestety. Nie miałem okazji zebrać w miarę dobrego sprzętu pod dps. I jeszcze co do specu. Posiadam tylko fury, a pod offspec mam 4 itemy pod tanka... Nie moge edytować posta, więc tu dopisuje

 

#3 2012-05-02 21:42:05

Qlas

Gość

Re: [Podanie] KuroHaze

Ok to się wypowiem... build o kant dupy... itemy... no tu mnie zaskoczyles... 75% arpa + grim toll? albo robisz sie full arp albo active z grimtollem... dobra nie chce mi się rozpisywać i Yanek polecił mi bycie miłym więc ogranicze się do... NIE

 

#4 2012-05-02 21:48:03

Terro

Gość

Re: [Podanie] KuroHaze

Ehhhh.... Jeżeli Tobie sprawia trudność skopiować link bezpośredni do screenu i wstawić go w miejscu do tego przeznaczonym, to nie wiem czy się chciałes postarać z tym podaniem, czy nie. Treści jest od ciula, głównie tej mało wnoszącej coś do podania. Ja też piękne bajki pisze, ale jeżeli chciałeś się naprawde postarać to było to pociągnąć dalej i zrobić jak trzeba. Dalej, jak ma wyglądać screen też jest opisane... Najeżdzanie kursorem na hita naprawdę nie pomaga nam w dostrzeżeniu tego czego chcemy, zwłaszcza gdy tabelka z wyświetlonym hitem zasłania połowę wiadomości o postaci...

KuroHaze napisał:

nie miałem innego screenu pod ręką z dps

Są kukły... Wiadomo nie oddają pełni możliwości postaci i zdecydowanie na raidzie to wygląda inaczej, ale po takim screenie jesteśmy w stanie porównać Cię z kimś kto gra tą sama klasa, w tym samym specu. Wklejanie screenu z uldu... ehh, no fajnie, ja też tam czasem chodzę, chociaż teraz nie, bo zamkneli. Były rodzynki, które wklejały dps z trashy przed HoS'em, bo przecież można.

KuroHaze napisał:

11) Dostępności w grze (dni:godziny):
Poniedziałek: Przez większość dnia (poza godziną 18-20 - trening

Czyli odpadasz z głównego raidu w naszej gildii. Jest sens?

KuroHaze napisał:

Nie moge edytować posta, więc tu dopisuje

Po to zakłada się konto.

Podsumowywując:
- z podaniem próbowałeś się postarać, ale nie wyszło (przynajmniej ja to tak odczułem);
- screeny po części są zrobione po prostu źle;
- na raidzie będziesz zmęczony po treningu, o ile w ogóle zdążysz na raid (tu zakładam, że nie chodzisz na treningi "bo mama każe")
- nie stosujesz się do wytycznych umieszczonych we wzorze (wbrew pozorą to ma ułatwić "pracę" nam i Tobie...)

Ogólnie podziekujmy sobie .
Odrzucam, zamykam.

Edit: Qlas własnie dzięki Twojemu dpsowi z kukły mógłby go jakoś ocenić, a tak to nikt nie jest w stanie tego zrobić. Zwłaszcza, że na screenie masz zdjęte buffy, a naprawde da się robić bez buffów mając dwóch palków w raidzie?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl