Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-06-22 22:23:50

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Podanie Warrior Fury - Tower

I Coś o sobie:
    Witam, mam na imię Kamil, w tym roku skończę 23 lata, obecnie jestem studentem(właśnie dziś otrzymałem ostatni wpis w tym roku akademickim ) 2 roku studiów licencjackich o kierunku kształcenia zdrowie publiczne, lecz bardziej specjalizuje się w epidemiologii i biostatystykach (podobno) niż w opiece zdrowotnej. Wcześniejszy wyuczony zawód to poligraf. Po części w każdej dziedzinie mam odrobinę wiedzy, więc jakos mogę się przydać wam, szczególnie tej męskiej części gildii w obyciu z kobietami proszę nie patrzec na mnie jak na idiote, ale jestem na roku „rodzynkiem” i to i owo się dowiedziałem Czy mam hobby? Chyba raczej nie mam na to czasu, Jak nie jakies prace, to dziewczyna i nauka, ale czasem siegne po jakis dobry RPG na PS, PSP, czy tez androida WoW jest dla mnie jedynie rozrywką… tak wiem, jestem uzależniony ale jednak są ważniejsze rzeczy od WoWa, m.inn. dziewczyna i rodzina. Jeżeli chodzi o muzykę to preferuje rock, ska, punk, ale głównie polska muzyka. Lubie też czasem pojeździć na rowerze, pozwiedzaj inne kraje, na ogół pracowity i rzetelny jestem


II Postać i gra:
1) Nick postaci: Tower

2) Klasa, Mainspec –  Warek Fury 5776 i Offspec – obecnie arms PvP

3) Screen z ekranu logowania:
http://imageshack.us/photo/my-images/220/ekranav.jpg/

4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów
http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 120501351|

5) Screen z otwartym oknem postaci Mainspec oraz Offspec:

http://imageshack.us/photo/my-images/855/statbs.jpg/

6) Staż w grze: 4 lata o ile się nie myle, może 5

7) Staż postacią: 1 rok

8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
Od września byłem w HoT, zawsze aktywny w piątki, lecz niestety kolejne „filary” gildii upadaly, w pewnym momencie cos się przelewa w człowieku, ma dosc i odchodzi

9) Screeny z osiągami postaci:
- Achiev
http://imageshack.us/photo/my-images/204/achievlt.jpg/
- DPS twinsy
http://imageshack.us/photo/my-images/13 … 73459.jpg/
nie jest najswiezszy, ale jest

10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell
Nie posiadam

11) Dostępności w grze:
W zależności od zapotrzebowania, jestem potrzebny o 18 w piątek, to będę Jedynym wyjątkiem są soboty, w które dostępny być nie mogę

12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii:

Chec gry z ludzmi na takim samym jak ja poziomie intelektualnym. Gildia jest w pewnym sensie rodzina…. Szkoda że nie udostępniacie od razu regulaminu gildii, bo chciałbym się z nim zapoznac tak naprawde wole przeczytac to co jest napisane w podaniu we wzorze, niż naskrobac bezmyślnie podanie. Wracając do tematu, chce rajdowac w określonych godzinach patrzac na progres, nie regres gildii. Mysle ze jesteście gildia preznie rozwijajaca się, a ja sam chce doznac jakiegos olśnienia i zachwycic się umiejętnościami planowania i zarzadzania zasobami ludzkimi, a nie zachłysnąć się dezinformacja i chaosem panującym w gildii.
Nie jestem osoba chcaca ubrac się, wobec gildii jestem lojalny. Jeżeli trzeba będzie siedzieć na rezerwie ok., ale warto mnie przyjąć choćby ze względu na to ze rozne sytuacje się zdarzaja i niektóre osoby maja absencje w grze.

13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?
Wydaje mi się ze nie

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie

Offline

 

#2 2012-06-22 22:56:43

Alloha

Gość

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

Bardzo fajne podanie w przeciwieństwie do twojego kolegi darkboya.
Fajnie się to czyta.

 

#3 2012-06-22 23:34:20

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

dziekuje bardzo za docenienie mojej pracy to mile   w kazde podanie staram sie wlozyc czesc siebie, bo daje to efekty mam nadzieje wszystkim sie podoba

Offline

 

#4 2012-06-22 23:38:01

Terro

Gość

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

Zaraz... zaraaaaz... się przypier***... Dobra, jednak nie. Podanie spoko, co do Twojej wypowiedzi apropos wzoru i skorzystania z niego, to poradziłeś sobie raczej świetnie. Plus dla Ciebie za logiczne myślenie tj. tam, gdzie można zachować dowolność przedstawianych treści, są one zachowane, a tam, gdzie wymagana jest precyzja, jak najbardziej się nią wykazałeś. Czyni to Twoje podanie interesującym, inteligentnie napisanym i miłym dla oka, zatem tu kolejny plus.
Teraz może rozwijeję kilka Twoich domysłów. Czy jesteśmy gildią progresującą? Przykro mi progress zatrzymał się jakoś w listopadzie ubiegłego roku, aczkolwiek regress raczej u nas się nie pojawia. Jedynym takim przypadkiem (nie licząc początków gildii) był, zdaje się, okres świąteczno-sylwestrowy. Tutaj przyczyny są chyba dosyć oczywiste.
Czy mamy rodzinną atmosfere? Myślę, że jak ktoś jest w miare plastyczną osobą pod względem akceptacji charakterów, to raczej nie powinien mieć problemu z jej odnalezieniem. Jedyną przeszkodą może być to, że gildia pchnęła się bezpowrotnie (przynajmniej na okres obecnego kontentu) w typowy casual playing. Tzn. gramy raczej niedziela - poniedziałek . Jeżeli nastawiasz się na jakieś podboje kulturalno-rozrywkowe to źle trafiłeś raczej . No i pamietaj, to my mamy w swych szeregach Krakena, zatem wstępny hejt na twarz masz zapewniony.
Poziom intelektualny osób, nie mi to oceniać. W tym aspekcie to jest raczej sprawa prywatna, aczkolwiek raczej nie mamy wygadanych dzieci z buzującymi hormonami.
Nie jesteś osobą, która chce się ubrać... aha... a masz coś jeszcze do ubrania?

Jak mnie tu Qlas da approva, to ja jestem na tak. Warek niestety za bardzo obcy mi jest, ale nie sądze, żebyś miał tam jakieś rażące błędy.

 

#5 2012-06-22 23:44:58

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

Terro: too long, stop listening.

Offline

 

#6 2012-06-22 23:50:41

Kruszer

Gość

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

Podpisuję sie pod Hybrysią! (eeej kurwa, wcześniej nie było tego fragmentu że jest bogiem seksu, nic na ten temat ofc nie wiem!!!)

"Jak mnie tu Qlas da approva, to ja jestem na tak" same, ale wstępnie na tak

@down
Mam 8 macek, chyba nie wygram

 

#7 2012-06-22 23:53:31

Terro

Gość

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

LOL, Kruchy są jakieś wybory miss i mistera na sunwellu, GO GET IT !

 

#8 2012-06-22 23:54:34

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

hmm, czy jestem plastyczny mysle ze tak, z roznymi ludzmi przychodzi mi wspolpracowac(praktyki mialem w tym roku nawet przy opiece nad chorymi na Alzheimera oraz chorymi na zespol Downa),staram sie akceptowac ludzi tacy, jakimi sa:) za to ja jestem dosc wygadany niedziela oraz poniedzialek mi jak najbardziej pasuja
co do ubioru brakuje mi jedynie backa ze skrzynki 25, build z 1pkt w precyzje (1%hit rat), poniewaz zabraklo by mi 0.5% na hita z obecnego gearu UI dostosowany tak by mi sie wygodnie i oszczednie gralo niestety musze oszczedzac fps, ktorych momentami i tak za malo posiadam

Offline

 

#9 2012-06-22 23:58:23

Terro

Gość

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

Na tak. Dobranoc

 

#10 2012-06-23 01:16:25

 BaRDEK

Główny Administrator

1602796
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 135
Punktów :   

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

"Na takim poziomie intelektualnym jak ja"
Chyba odpadam ;/ Nasz jebniety GM zreszta tez! ;((. ALE CO MI TAM! Bede na tak


You are the best? Here I am

Offline

 

#11 2012-06-23 03:46:06

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

taaaa

Eless> Tower > Qlas ?

Offline

 

#12 2012-06-23 07:57:35

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

nie bedzie tak zle, mowie wam widze ze wszyscy sa na tak, dzieki

Offline

 

#13 2012-06-23 08:26:33

Qlas

Gość

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

Dobra dawać go... był u supakilli więc błędów merytorycznych raczej niema... nie boję się konkurencji wręcz przeciwnie... mam nadzieje że jak supakilla wróci i jego da się wcisnąć;p

 

#14 2012-06-23 09:14:04

Terro

Gość

Re: Podanie Warrior Fury - Tower

Przyjęty, zamykam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl