Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-07-05 14:41:26

Dantes

Gość

Podanie

Witajcie, mam na imię Bartek, mam 25 lat, w zeszłym roku skończyłem studia, obecnie pracuje.
Wiem że to dosyć nietypowe ale nie mam tzn "maina". Zanim zaczniecie mnie hejtować to opisze co i jak;P Podanie pisze z pracy, bo po ostatnich nawałnicach straciłem internet do czasu powrotu admina z wakacji;/ Uzupełnię je o screeny jak tylko net powróci, chyba że odwiedzę Hella w międzyczasie, to upne u niego.

Od początku przygody z pve grałem w gildii Burnout, gdzie ściągnął mnie Hellu, graliśmy tam razem przez ponad pół roku, wtedy grałem jedynie warkiem (Groxx) i dudu (Dantes) niestety pod koniec lutego miałem nieprzyjemny wypadek przez co nie było mnie ponad 2 miesiące, w międzyczasie gildia rozpadła się, a Hellu przeszedł do was. Miłą niespodzianką po powrocie do domu był dla mnie świeżutki rogal. Łotrzyk  to moja 1 postać którą zacząłem grać w wowa na serwerze postawionym w akademiku:d stąd sentyment. Wracając do tematu, od tamtej pory zacząłem na własną rękę organizować raidy z plem i sukcesywnie ubierać te 3 postaci.
Obecnie rogal (asa) i druid (resto) jest w gildii Priory of Evil, a war(prot/fury) w Last Venegance. Gear każdej z postaci jest na poziomie 5,5+. Byłem z wami w tym tyg na TOGC25, wiem że nie zachwyciłem dpsem, ale to się nie powtórzy;p Druidkiem natomiast leczę jak opętany i nie mam słabszych dni. Tak jak pisałem, screena wrzucę przy najbliższej możliwej okazji. Chciałbym dojść do was jedną z tych 3 postaci – tak jak pisałem póki co nie mam „maina”. Jeżeli chodzi o powód to chyba tylko formalność – chciałbym grać z kumplem, atmosfera to drugorzędna sprawa, chociaż mniej więcej poznałem ją na ostatnim raidzie. Nawet gdybyście robili 3/5 powód byłby ten sam.

Uzupełniając podanie:
Hobby: gram na trąbce, kopie piłę, gram w wowa przy dobrej nucie.
Czy wow znaczy dla mnie więcej niż życie: no kurwa, a dla Was nie?!
Gram od ponad 3 lat, od 1,5 roku na sunwellu.
Rozbudowana nieśmiałość: Ni uja.
Dostępny pon-niedz 19+

 

#2 2012-07-05 14:44:38

Migotka

Gość

Re: Podanie

Fajnie jakbys zastosowal sie do wzoru...Popraw podanie

 

#3 2012-07-05 14:46:02

Hellu

Gość

Re: Podanie

No w końcu ruszyłeś d i coś napisałeś.

 

#4 2012-07-05 14:51:02

Dantes

Gość

Re: Podanie

"W tej części podania przysługuje całkowita dowolność, nie trzeba bazować na podanym schemacie"

Napisałem że uzupełnie cz. II, jak tylko będę miał dostęp do wowa. A poki co napisałem tyle bo może żadna z tych postani nie jest potrzebna, wtedy sprawa jest jasna.

 

#5 2012-07-05 15:02:52

Migotka

Gość

Re: Podanie

Akurat post na forum sunwella jest ze rekrutujemy:P Wiec kazdy moze sie dostac.

 

#6 2012-07-05 15:21:58

Hellu

Gość

Re: Podanie

Rekrutacja rekrutacją, ale to nie znaczy że każdy może się dostać, są klasy bardziej i mniej potrzebne.
Ja ze swojej strony powiem ze miło byłoby w LR też grać z kumplem, tym bardziej ze to ten sznur namówił mnie do gry w wowa, załatwił pierwszą postać i tym samym zdefiniował co będę robił przez 1/6 część tygodnia przez najbliższe kilka lat;/


PS. Właśnie sobie zdałem sprawę jak wyrozumiała jest moja narzeczona;p

 

#7 2012-07-05 16:02:20

Kruszer

Gość

Re: Podanie

Jeśli znajomy Hella to na 90% przyjęty, jednak trzeba pomyśleć którą postać twoją chcemy głównie. A że jest 80 stopni i mój mózg w pracy już przestaje pracować, więc nie będę o tym teraz myślał co się najbardziej przyda

@down (ilestam)
To nie ja w którymś pytania pisalem "jak znajomy to invamy, chyba oczywiste", lol lamisz!

 

#8 2012-07-05 21:05:56

 Tower

Tyrant

6352595
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 146
Punktów :   

Re: Podanie

heala dobrego na 2 id trzeba, jezeli chodzi o fury to jestem ja ,Qlas i Pendu ktos tam jeszcze jest, ale nie widzialem jeszcze

Offline

 

#9 2012-07-06 09:55:55

Terro

Gość

Re: Podanie

Póki nie zobaczymy postaci to raczej cieżko tutaj powiedzieć o jakimkolwiek za czy przeciw. Rekomendacja to dodatek do podania, a nie całe podanie i przede wszystkim to dla nas dodatkowa informacja o graczu. Tak w ramach przypomnienia niektórym :S (np. sobie samemy bo czasem inaczej pisałem xD)

 

#10 2012-07-06 10:23:49

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie

ja bym chciał zobaczyć podanie według naszego wzoru póki co nie czytam nawet

EDIT:
zamykam: nowy temat kolega zrobił z poprawionym podaniem :

http://www.last-resort.pun.pl/viewtopic.php?id=356

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl