Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-08-24 02:23:35

Duril

Gość

Podanie-Duril

I Coś o sobie:

1) Imię: Wojtek
2) Wiek: 15
3) Wykształcenie: Uczeń
4) Hobby: Moim największym hobby jest gra w Paintball, mimo że troszkę to boli, adrenalina po kilku sekundach "usuwa" ból, namawiam wszystkich, którzy lubią pobawić się w "wojnę" naprawdę fajna sprawa. Moim drugim hobby jest programowanie, narazie nie mam w szkole takich lekcji ale uczę się tych języków na własna rękę.
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: dobra muzyka, filmy ;D
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Jak już wyżej napisałem mam na imię Wojtek, mam 15 lat, za ponad tydzień będę już oficjalnie w 3 klasie gimnazjum, lubię praktycznie każdy rodzaj muzyki, najbardziej Metal,Rock i muzykę klubową.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!: Powiem tak, na raid zawsze staram się stawić, wiadomo że czasem coś wypadnie, jakieś urodziny, impreza lub coś innego z takich rzeczy, ale jeżeli mam wolny czas zawsze staram się zalogować, porobić coś nawet jeśli będzie to skakanie przed bankiem ;D


II Postać i gra:

1) Nick postaci: Duril
2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS: Mainspec- Arcane 5500, offspec Frost pvp (jeżeli bedzie potrzeba zrobie Fire)
3) Screen z ekranu logowania: http://imgur.com/qIGew
4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów: http://imgur.com/HfDKK

5) Screen z otwartym oknem postaci  Mainspec oraz Offspec: Mainspec: http://imgur.com/KrCfN
Offspecu nie ma co pokazywać bo mam tylko set furious wiec to żadne osiągnięcie, wielkim zapaleńcem pvp nie jestem ale lubię powybijać czasami ally
6) Staż w grze: Dokładnie nie pamiętam ale chyba 2 lata
7) Staż postacią: 1 rok
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Sapped girls don't say NO- to była pierwsza gildia, niestety została rozwiązana The Lycans- to była gildia do wbicia gearu żeby dostać się do lepszej gildi, Lordwar- To była gildia, z która się naprawdę zżyłem i chciałem żeby się rozwinęła ale stało się co stało, po reaktywacji to już nie jest ta sama gildia, było jeszcze kilka pomniejszych gildii o których nie warto wspominać.
9) Screeny z osiągami postaci:
- ToC 10- http://imgur.com/OFDrD
ToC 25- http://imgur.com/G3N6Q
- DPS z kukły- http://imgur.com/awHLZ  (to nie jest max moich możliwości bo wiadomo buffy dają swoje, jeśli chodzi o mane na raidzie to mam rozplanowane kiedy, w jakim momencie mam rzucić evo i mana gema, problemy mam tylko na Jaraxusie i czasem na Valkiriach ale zawszę liczę na pomoc od druida
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell : Nie byłem przy żadnym FK, chyba że bieżecie pod uwagę Stormrage, gdzie byłem przy FK Malygosa i wydaje mi się, że moja gildia mogłaby osiągnąć także FK ToC 25hc, ale niestety Stormrage zaczął wtedy umierać i rozwiązano gildie
11) Dostępności w grze : Jak wspominałem wcześniej staram się być zawsze in-game kiedy mam wolny czas
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Tak jak w punkcie 8 Lordwar nie jest już tą samą gildią po reaktywacji, o waszej gildii słyszałem dużo dobrego, na 1 miejscu w mojej karierze w WoW'ie nie stawiam itemów ale ludzi, z którymi gram, bo jak wiadomo ludzie tworzą gildie a nie odwrotnie
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Raczej nie

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak/Nie
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak/Nie (nie bójcie się przeszedłem mutacje nie będę wam piszczeć na TSie
3) Rozbudowana nieśmiałość: Tak/Nie

 

#2 2012-08-24 09:56:33

Terro

Gość

Re: Podanie-Duril

Poprawiłem Ci podanie, pamiętaj panie programisto, że teksty funkcyjne oddziela się spacją od tekstu .

Czemu tylko jedna postać? Raczej masz średnie trinkety, chociaż chciałbym żeby się jakiś mag od nas wypowiedział. Reszta wygląda raczej wporządku, ale z werdyktem się wstrzymam.

 

#3 2012-08-24 10:19:31

Qlas

Gość

Re: Podanie-Duril

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Qlas (2012-08-24 10:51:10)

 

#4 2012-08-24 11:23:15

Duril

Gość

Re: Podanie-Duril

Wiec tak, zamiast tego trinektu za EoT'y poluje na Dying Curse wtedy mam 2 odpalajace sie same SP, jesli chodzi o talent zawsze wolalem miec to zmniejszenie zeby odciazyc tanka ale jesli wasi tankowie utrzymuja wszystko to zawsze moge zmienic, co do DPS na kukle wolalbym wam pokazac dps na jakims 25n albo 10.

Terro napisał:

Czemu tylko jedna postać?

Mam jeszcze 2 postacie DK frosta 5,1 i Warlocka demo 4,9 ale sa one bardziej po profki, od biedy moge poDPSowac bo nigdy sie nie zaglebialem w te klasy,

 

#5 2012-08-24 11:47:38

Terro

Gość

Re: Podanie-Duril

Słabo to raczej wygląda, jedna postać na jednym koncie. Nie jestem ich zwolennikiem. Qlas wytknął Ci overcapa w hicie, to też kiepsko świadczy o Twojej wiedzy. Z mojej strony, jeżeli miałbyś przejść to dałbym Ci góra 3 tygodnie na przegearowanie.

 

#6 2012-08-24 15:34:00

Duril

Gość

Re: Podanie-Duril

Qlas napisał:

Dps bez many to nie dps, a jedyna trudność arcamaga to niewymanianie się... rotacja jest 2-przyciskowa + odpalki...

Napisałem, że ma braki tylko na Jaraxxusie i to pod koniec walki

 

#7 2012-08-24 16:52:31

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Podanie-Duril

Zlitujcie się, mana u arc maga nie jest żadnym problemem. Jeśli same kamienie nie wystarczają, zawsze jest evo które ma 2 min cd. A jeśli komuś szkoda użyć go bo traci dps i woli truć dupe innym to bardzo słabo.
Qlas jako specjalista od wszystkich klas i wszystkich speców trochę się zapędził. U maga over hitcap jest normą i jakkolwiek tych itemów nie dobierzesz zawsze będzie go trochę za dużo, ale moim zdaniem to nie jest akurat żaden problem.  A co do buildu to również poprawiłabym parę rzeczy.

Offline

 

#8 2012-08-24 16:59:50

Qlas

Gość

Re: Podanie-Duril

Tyle Ci odpowiem Hybrysiu... w tym wypadku dobór trina jest ciulowy mam overcapa hita to "se jebne" trin z hitem

 

#9 2012-08-24 17:04:50

Terro

Gość

Re: Podanie-Duril

No z trinami to u kolegi bieda, jak pisałem na początku. To akurat fakt

 

#10 2012-08-25 20:01:15

wnuk

Member

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 228

Re: Podanie-Duril

exilka za 40 eoh && ale mniej gs daje

Offline

 

#11 2012-08-25 23:45:07

Gacekk

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 29
Punktów :   

Re: Podanie-Duril

Chlopaku moj kochany no talenty masz do wymiany po 1 (w drzewku frost) frost warding za miast w to 2 talentow w ice shards poniewasz jesli odpalisz klony ktore zadaja dmg frost bede im te frost bolty critowaly,nie za wiele ale zawsze cos po 2 poco Ci incanter's absorption to wogole Ci nie jest potrzebne bo jesli dasz sobie bankie to Ci zżera mane a nie za wiele tego sp Ci da (ok jak dostaniesz np za 5k to bedziesz mial z 80sp ale jesli zaraz po tym dostaniesz za 1k to tego sp bedziesz mial z 15 a many Ci zzera) podalem takie przypadkowe liczyby ! To z hitem da sie ogarnac tylko itemki trzeba dobrac ale talenty to bym zmienił

Ostatnio edytowany przez Gacekk (2012-08-25 23:46:36)

Offline

 

#12 2012-08-26 13:20:19

Terro

Gość

Re: Podanie-Duril

Odrzucone

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl