Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2011-12-28 12:36:55

Qlas

Gość

Podanie Qlas

I)
II) 28 lutego kończę 21 lat, Studiuje 2gi rok Geodezji i kartografii na specjalności szacowanie nieruchomości, słucham muzyki od progresywnego rocka na metalu kończąc… moim ulubionym sportem jest koszykówka, lubię też iść na siłownie. Od jakiegoś czasu uczę się grać na gitarze ;p
III) Swoje granie (a może raczej lamienie ;p ) rozpocząłem we wrześniu roku pańskiego 2007.
Grę na sunwellu zacząłem około maja 2010 bodajrze.
IV) 68 dni jako postać w tym 60 dni na 80tym levelu…
V) Orc Warrior Fury / Prot 5421 gs w dps, 5286 w tanku 44,7k hp, zacząłem w gildii Creeping Death – Władcy Nocy – Adnihillo Ordo (zmiana nazwy poprzedniej gildii) – Primo Victoria (po fuzji z nimi posiedziałem z tydzień, po czym z różnych powodów odszedłem [w tym godziny rajdowania w których mi internet nie działał:P] – The Ancients (od października 2010).
VI) Achivementy http://img12.imageshack.us/img12/428/wo … 113514.jpg
Paczka screenów z depsem http://tinyurl.com/czhqfxg

1) Rajdowałem na sunwellu od początku wotlka, pamiętam jak moja ówczesna gildia progresowała naxxa 10tke… sam w tym uczestniczyłem … niestety na naxx 25 z powodu drewnianego kompa np. przy Tadiusie musiałem za bramę wychodzić żeby mi nie ścięło w ważnym momencie, sapek podobnie pół fps to nie gra
Z czasem przyszedł OS, jako iż gildia była dość kameralna rajdowaliśmy tylko 10tki, uczestniczyłem wtedy w firstkillu i udało mi się wyrolować 1 smoka
W czasach uldu 10 progresowaliśmy z AO do powiedzmy Hodira:P (W TA biłem Yogurta w 3 fazie padliśmy w wakacje 2011), Gacekk z nami wtedy rajdował. Potem nadeszła zmiana gildii bicie uldu 25… niestety kompa wymieniłem to musiał mi się internet zepsuć… niestety przerwa przymusowa, bo internet nie nadawał się nawet do włączenia google…. 12k latency to jest to… po naprawie Internetu w styczniu znów wróciłem (ominął mnie malygos po czym były zbugowane bańki na nim więc raczej mała styczność z nim)… potem wprowadzenie toca itd. Itp. Przeskoczmy do czasów bardziej współczesnych, z wielu powodów odziedziczyłem role 3 tanka… tankowałem trochę tego trochę tamtego w tym addy na first killu gildyjnym anuba 25 hc…

2) W poniedziałki od 17 do bliżej nieokreślonej godziny (późno a nawet bardzo), wtorki od 19: 30, środy od wtedy kiedy trzeba (powiedzmy 16), czwartki 18-19 do jak długo trzeba, w piątki soboty i niedziele mam wolne więc mogę być o każdej godzinie:P

3) Chciałem zmienić otoczenie, mam tu kilku znajomych, liczę na owocną współpracę

P.S. Cycki

 

#2 2011-12-28 12:44:44

 BaRDEK

Główny Administrator

1602796
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 135
Punktów :   

Re: Podanie Qlas

Cycki - I wszystko jasne. Formalnosc na tak

Zamykam


You are the best? Here I am

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl