Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-09-20 11:43:09

evelil

Gość

Podanie Evelil

1) Imię:Krzysiek
2) Wiek:22
3) Wykształcenie: średnie

4) Hobby:
sport,muzyka,wszelakie gry oraz nie wiem czy mozna to pod hobby dorzucić : imprezy z znajomymi

5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii:
Wniosę swoje towarzystwo na ts ,a takze jezeli wszystko bedzie ok tzn przebyłbym u Was jakiś czas to chętnie wybiorę się na zjazdy integracyjne jeżeli takie będą planowane.

6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: Nazywam się Krzysiek ,mam 22 lata . Obecnie mieszkam w Raciborzu jednak zameldowany w Bytomiu. W WoW-a gram 4 lata ,od serwerów TBC do Cata na offie. Od 4-5mc gram na Sunwellu. Mam specyficzne poczucie humoru ,jestem zaangazowany w gre swoja postacią ,jednak jak kazdy czasami cos 'zlamie' jednak nie zdarza się to zbyt czesto

7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij! Nie. Na szczęście czy tez nie mam swoje zycie prywatne,plany etc więc gra nie ma prawa być na 1 miejscu


II Postać i gra:
1) Nick postaci: Evelil
2) Klasa, Mainspec - Paladyn Holy 5410 , off Ret 4,4
3) Screen z ekranu logowania:
4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów (mainspec i offspec) 
holy:http://wow-space.info/menu/kalkulator#paladin|0|330|05350150120013053100515221|50000|052300500000
retri:http://wow-space.info/menu/kalkulator#paladin|0|330|05002|05220|05232051003331322133231331

5) Screen z otwartym oknem postaci ("C" - ekwipunek postaci) Mainspec oraz Offspec:http://i50.tinypic.com/2ez1dzs.jpg

offspec na tyle slaby ze nawet nie wklejam ;p
6) Staż w grze: 4 lata
7) Staż postacią: 4 mc
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
-Lordwar - opuściłem ponieważ atmosfera jednak nie trafiła do mnie .
-Semper Invicta - opuściłem przez całokształt ,łatwiej raiduje się z PL
-Underground - wydalony po 2 raidzie bo słabo lecze anuba25hc < słabo tzn nie mam 13k hps jak przystoi na pala holy ,ciezko leczy sie jednak kiedy officer spamuje dbm ze gra wyglada jak jedna wielka klatka filmowa ,ale nvm>
9) Screeny z osiągami postaci:
- (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25):
http://i49.tinypic.com/2u8vx1f.jpg
http://i46.tinypic.com/a0uvec.jpg
- http://i49.tinypic.com/9fnvut.jpg
10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami): raczej brak
11) Dostępności w grze (dni:godziny): cały tydzień ,dostosuję się
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Jedna z najlepszych w hordzie ,duzo dobrych slow slyszalem wiec czemu by nie spróbować ?
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić? hmm raczej niezbyt

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak/
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie ,chociaż muszę wczuć się w atmosfere co by się przełamać )

 

#2 2012-09-20 12:18:32

Thadien

Tyrant

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 150
Punktów :   

Re: Podanie Evelil

na holy się nie znam, ale ten build retri to pod co jest? to jakiś specjalny odłam drzewka pvp?

na ssie z otwartym eq widzę 2trinki - jeden pod retri, drugi holy. ubranko pod gsa? powiedz, że się mylę ?

ostatnie screeny powycinane, a chyba powinny być bez edycji.

odpowiedz mi na w/w pytania, to się zdecyduję

Offline

 

#3 2012-09-20 12:25:09

evelil

Gość

Re: Podanie Evelil

pod retri takie talenty poniewaz preferuje troche wieksze survi ,jedyne co pominiete a brane przez chyba kazdego retrasa tutaj to intelekt ktory dla mnei jest zbedny ,z many sie nie wywale a burst exorcismu jest dla mnie mniej wazniejszy jak kto lubi

w holy 2 trinkety pod holy ,1 za eot drugi z toc5 nm poniewaz nic lepszego nie mam , ubranie nie jest pod gs ;xx

hmm mial byc healing i overheal wiec wkleilem same tabelki

 

#4 2012-09-20 12:43:51

Terro

Gość

Re: Podanie Evelil

Masz palka holy ubranego strasznie. Masz mało haste, za mało, wiec hps 13k jest CAŁKOWICIE poza Twoim zasięgiem. Nie ubierasz się pod gs? Mam wrażenie, że zakładałeś, co wypadło :S

evelil napisał:

-Underground - wydalony po 2 raidzie bo słabo lecze anuba25hc < słabo tzn nie mam 13k hps jak przystoi na pala holy ,ciezko leczy sie jednak kiedy officer spamuje dbm ze gra wyglada jak jedna wielka klatka filmowa ,ale nvm>

Powstrzymam się od zmieszania Cię z błotem i powiem tylko, że m.in. taka jest rola Raid Lidera - albo mówi, albo ma addon, który to robi za niego. Jeżeli Tobie prowadzenie raidu, przez osobę do tego powołaną, przeszkadza, to raczej ogranicz się do raidów z PLem

Na nie.

 

#5 2012-09-20 13:09:22

evelil

Gość

Re: Podanie Evelil

oczywiscie ze taka jest rolla raid leadera lecz nie tylko ja narzekalem ,mam sprawnego dbma a to co bylo spamowane to nawet nie wiem czego sie odnosilo. Spam na chatcie w chwili wyjscia addow ,nick okolo 8 osob x10 przez czas zycia tych addow .

Niestety nie miałem możliwości ubierania tego co akurat by mi było potrzebne ,więc brałem najlepsze substytuty do Bis listy ,takie zycie

 

#6 2012-09-20 13:29:56

Thadien

Tyrant

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 150
Punktów :   

Re: Podanie Evelil

jeśli te drzewko jest pod pvp, to nie wnikam, ale jeśli chcesz w nim raidować to radzę się zastanowić. redukcja czasu stuna mając ulepszonego hofa czy brak bonusu do prędkości biegania [co wg mnie melas powinien mieć] nawet na icc jest dużym minusem. a jeśli chodzi o "wywalanie z many", to zapraszam na vezaxa.

także na nie.

Offline

 

#7 2012-09-20 13:30:46

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie Evelil

jaki jest twój main skil do leczenia?

Offline

 

#8 2012-09-20 13:34:55

evelil

Gość

Re: Podanie Evelil

holy lajt

offem aktualnie praktycznie nie gram ,wiec prosilbym o ewentualnie juz besztanie mnie za holy ktorym skladam podanie ;p

 

#9 2012-09-20 13:49:53

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie Evelil

Lepszy gear, a zwłaszcza znajomość klasy i zparaszam ponownie. Odrzucam i zamykam


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl