Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-09-23 04:36:14

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Podanie - Krizz, Hunter MM

I Coś o sobie:
1) Imię:
Wojtek
2) Wiek:
23
3) Wykształcenie:
studiuje w krakowie, agh, geodezja i kartografia, rok 3. studiowalem na uek, gospodarka przestrzenna, lecz po obronie licencjata nie zdecydowalem sie na kontynuacje studiow
4) Hobby:
komputery, internet, filmy i seriale (fantasy), ksiazki, gry (blizzarda), muzyka (rock, metal i pochodne), pilka nozna
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii:
prowadze korki z matematyki i podstaw programowania;)
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie:
nie ma co dodawac murzynom roboty i owijac w bawelne, jestem zajebisty
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
nie, ale ciekawy rl>wow>nudny rl;) nie chodzi mi o to, ze np. zrobienie prania (nudny rl) przeloze nad wowa, ale jezeli mam isc na piwo z ludzmi, ktorych poziom intelektualny odpowiada wiertarce, to wybiore wowa


II Postać i gra:
1) Nick postaci:
krizz
2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - GS:
hunter, profki BS (400) + JC (450)
MAINSPEC: marksmanship, 5600+
OFFSPEC1: survival, 5700+
OFFSPEC2: beast mastery, 5700+
OFFSPEC3: marksmanship pvp, 5400+
nie ufalbym sobie jako survi lub bm, pozostalbym przy mm;)
3) Screen z ekranu logowania:
http://tinypic.pl/i/00203/thmdb1m0mzs2_t.jpg
co do altow (lub ich braku) - dla mnie liczy sie przede wszystkim hunter, inne alty raz sa raz ich nie ma. mialem 2 alty, lecz zostaly rozdane znajomym. miedzy innymi recznik cos dostal;D
jednak, jezeli ktos mi ufa i udzieli postaci, moge dpsowac: magiem, warlockiem, balancem, ele shamanem, dk; healowac: shamanem, hpalem; tankowac: warriorem
4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów
http://wow-space.info/menu/kalkulator#h … 51|5000002
5) Screen z otwartym oknem postaci
http://tinypic.pl/i/00203/csragdx5v5dg_t.jpg
6) Staż w grze:
3-4 lata
7) Staż postacią:
1 rok, 56d played
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
lordwar - koniec dzialalnosci, w gildii bylem oficerem
9) Screeny z osiągami postaci:
- 10HC
http://tinypic.pl/i/00203/28mnlxuc9fak_t.jpg
-25HC
http://tinypic.pl/i/00203/ot9g69yeaonc_t.jpg
-DPS, z rajdu nie mam bo musialem wyje*ac folder z wowem, a razem z nim screeny poszly

10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell:
5600+ achievment pointow, jakies perelki sie znajda:)
11) Dostępności w grze:
z tego co wiem, tylko w piatek mam zajecia do 18, w kazdy inny dzien w razie potrzeby moge sie stawic nawet wczesniej. jezeli wypada mi rl, staram sie wczesniej o tym informowac. gre w wowa koncze razem z koncem rajdu. ogolnie, jesli chodzi o terminy rajdowania, wyznaje zasade "dostosuje sie do wymogow"
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii:
w last resort znam wiele osob (czesc z lw, czesc po prostu z lr), dobry progres i podejscie do rajdow rowniez dzialaja na +
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?
mysle, ze znajdzie sie pare osob

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek:
tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu:
tak
3) Rozbudowana nieśmiałość:
nie, ale czasami sie mocze jak rozmawiam z nieznajomymi ;x

IV Dodatkowe info
1. sredniki - umiejetnosc nabyta w lordwarze, nie panuje nad tym, jezeli komus na prawde bedzie to przeszkadzalo, usune przycisk z klawiatury. podobnie jak jakis straszny slinotok mi sie nawinie, sproboje go ograniczyc i nie szturmowac nim /g zbyt usilnie
2. moj styl pisania nie uznaje istnienia polskich znakow ani duzych liter, tego nie sie nie pozbede. jednak ortografia i stylistyka jest dla mnie wazna.
3. moga pojawic sie zarzuty, ze gram na globie. owszem, gram, ale tak samo gra krvszer oraz voujin (i podobno jeszcze ktos ma zaczac). przyznam, nie mialem zamiaru juz grac na sunwellu, jednak informacja o wyjsciu icc i nowego sezonu zmienila moje nastawienie do sprawy. moge obiecac, ze na umowione rajdy (lub inne eventy) zawsze bede sie stawial.
4. co do mikrofonu, troche naklamalem. jestem teraz czesciowo w krakowie, a czesc z mikrofonem zostala niestety w moim rodzinnym miescie
5. krvszer ma malego
6. yanou ma malego, but still, krvuszer ma mniejszego

Offline

 

#2 2012-09-23 13:17:16

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

J.R.R Tolkien -"Krizz, czyli tam i z powrotem."    Byłeś u Nas, bo lordowar sie rozpadł, uciekłeś od Nas bo lordowar się reaktywował , a teraz chcesz wrócić do Nas bo... lordwar się rozpadł....Jakbym był dobry z matmy i znał się na ciągach ( he   he  ) to bym dalej to rozwinął. Nie przepadamy za "żabkami", ale nie można Ci ująć tego ze napierdalasz jak dziki tymi strzałami no i hunt by się przydał. Mam mieszane uczucia, dlatego czekam na zdanie innych.


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

#3 2012-09-23 13:52:56

wnuk

Member

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 228

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

Jeśli tak zrobił raz jak pisał bene to można wziąć

Offline

 

#4 2012-09-23 14:30:01

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

bene, nie bylem "przyjety", bylem w gosciach, bylem ostatni w kolejce do rajdowania i lootu. lordwar nie rozpadl sie wtedy, tylko zawiesil i proste bylo, z jezeli lw sie reaktywuje to do niego wroce

Offline

 

#5 2012-09-23 14:52:02

Thadien

Tyrant

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 150
Punktów :   

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

załóżmy taką hipotetyczną sytuację: lordwar wraca z globca na sunwell z bliżej nieokreślonego powodu, nie zamierzają wracać na retail. co robisz?

Offline

 

#6 2012-09-23 14:59:28

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

lordwar nie wraca. wiem to, bo ludzie z ktorymi bym gral, gdyby lordwar wrocil, graja na globie, i tam gram z nimi.
lordwar na sunwellu sie skonczyl.

Offline

 

#7 2012-09-23 15:09:08

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

sorry ale NIE , która to by była twoja wizyta u nas? 3? i nie wierze w bajki typu ''nie lordwar nie wróci na sunwell''

Offline

 

#8 2012-09-23 15:14:42

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

1. raz bylem, jak lordwar byl zawieszony, nie skladalem podania, bylem przyjety na zasadzie "gosc" z kilkoma innymi osobami (woda, jajcor, andel, piootrek)
2. raz bylem, jak lordwar skonczyl dzialalnosc, bylem moze 1 dzien w gildii, wyszedlem, gdyz nie mialem zamiaru rajdowac, mialem sesje and stuff. nie skladalem podania, napisalem do kogos /w [xxx] mozecie mnie przechowac bo mi smutno;s
3. raz zamierzam byc, oficjalnie, na pelnych prawach, dlatego skladam podanie. nie zamierzam wychodzic, cuz post wyzej.

Offline

 

#9 2012-09-23 15:58:10

Nostredame

Gość

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

ja tez na NIE, założę sie ze LW wróci jak wejdzie ICC

 

#10 2012-09-23 16:37:31

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

widze, ze sprowadza sie to do tego, ze musze napisac NIE WYJDE Z LAST RESORT JEZELI LORDWAR SIE REAKTYWUJE
ups, nie zrobie tego. lordwar to dla mnie wiecej niz wow i te glupie pixele w pakiecie z nim. jezeli lordwar by sie reaktywowal, bylbym pierwszy ktory by do niego wrocil. tak samo wiele innych osob, nawet jezeli mowia ze tego nie zrobia. jedyna roznica miedzy nimi a mna jest taka, ze ja mowie otwarcie o tym, a nie chowam sie po katach i wciskam jakis kit.
no ale nostre, ty wiesz lepiej co zrobi lordwar, przeciez codziennie sie z melcem mijasz i o tym rozmawiacie. ja tylko znam z rl prawie wszystkich liczacych sie czlonkow lw. i z nimi rozmawialem o tym, ze dalsza dzialalnosc lordwaru na sunwellu nie ma sensu. i wiem, ze sie nie reaktywuje. ale to przeciez nic, nostre i jego analiza psychiki czlonkow lordwaru wie lepiej, musze pogadac z moimi znajomymi z rl lordwaru, ze jednak sie mylimy i trzeba zaczac odbudowywac struktury

skladam podanie dlatego, ze lordwar sie nie reaktywuje. jezeli macie mnie nie przyjac dlatego, ze nie napisze ze nie wyjde z last resort, jak lordwar wroci, to trudno. tylko nie wiem co bardziej zaboli, to ze ja mowie prawde o tym, co bym zrobil gdyby lordwar sie reaktywowal, czy linijka "jebe mje lordwar, nie wroce do niego"

Offline

 

#11 2012-09-23 17:08:05

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

Dobra, bo rzeczywiście argument że jak lw się reaktywuję to wrócisz zaczyna być trochę przesadzony. Zresztą jestem pewien że wiele naszych członków ma do lr taki sam stosunek jak Ty do lw wiec po części Cię rozumiem. Jednak przjąłbym na "przedłużonym" okresie próbnym, sam chyba rozumiesz. Dalej czekam na resztę oficerki.


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

#12 2012-09-23 17:08:46

 Donq

Archaic

10530149
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 69
Punktów :   -6 

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

A ja bym dał szanse. Na tak

Offline

 

#13 2012-09-23 23:16:43

Terro

Gość

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

Nie będę kolejnym, który użyje argumentu "wrócisz do LW, jak sie reaktywują", ale skoro tak bardzo jesteście zżyci ze sobą i, jak mówisz, gracie na globie, to czy w momencie kiedy będziesz miał znowu "sesje and stuff", sunwell nie pójdzie w odstawkę na rzecz globala? Granie na dwóch serwerach, to jednak jest trochę kontrowersyjna sprawa. Zwłaszcza, że nie ukrywasz możliwości braku czasu. Odpowiedz mi na to pytanie, a ja jestem skory podpisać się pod decyzją Benarotha, ale będziesz musiał się z tym pogodzić, że to będzie bardzo długi okres próbny. Tylko z tego powodu, że jesteś niepewną osobą

P.S. Kruszera nie ma obecnie w gildii, ale to tak offtopowo.

 

#14 2012-09-23 23:20:23

sem

Gość

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

;d w podaniu o tym napisalem, w dodatkowym info
mialem nie grac na sunwellu, ale w zwiazku z wyjsciem icc i nowego sezonu zmienilem zdanie. czas zawsze znajde, na umowiony wczesniej rajd przyjde. poza tym, 2 serwery eliminuja czas spedzony na swieceniu gsem/ilvlem
oprocz tego, mialem sesje, i w odstawke poszedl i global i sunwell

 

#15 2012-09-23 23:50:42

Terro

Gość

Re: Podanie - Krizz, Hunter MM

Przyjęty, zamykam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpes manager kp otoja