Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-09-30 22:14:18

drumi

Gość

podanie Drumi

I Coś o sobie:

1) Imię: Bartek
2) Wiek: 27
3) Wykształcenie: wyzsze
4) Hobby: hobby coz moge powiedziec mysle ze wow to jedno hobby i sport drugie lecz nie ma czasu zbytnio na zaspokajaniu obu praca....xDDD
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: mysle ze wprowadze duzo humoru i mniej wazne dla mnie postacie w grze z gearem 5k+ bardziej stawiam na ludzi.
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie:Wiesz nie lubie opowiadac o sobie raczej zostawiam to innym niech oceniaja mnie ludzie.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij! nie jedynie sliweczka na torcie zycia bym powiedzial:D

II Postać i gra:

1) Nick postaci: Drumi
2) Klasa, Mainspec - GS i Offspec - Warlock Hybryda 5.3k+ Demo 5.3k+
3) Screen z ekranu logowania:
http://zapodaj.net/50f428ddb9cb8.jpg.html
4) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów (mainspec i offspec):
Nie bardzo rozumiem tego polecenia wiec jak bedzie trzeba poprosze kogos o wytlumaczenie


5) Screen z otwartym oknem postaci Mainspec oraz Offspec:
Main: http://zapodaj.net/e3170cf275ba3.jpg.html

6) Staż w grze: okolo 3 lat .
7) Staż postacią: Mam tylko Warlocka i nie zamierzam robic altow staz to okolo 2 lata wczesniej gralem dk
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Dragons Of Doom nie zbyt mila atmosfera no i rozpad Last Vengeance - odszedlem z powodu ze malo bylem online delegacje mialem i nie chcialem zasmiecac gildii

9) Screeny z osiągami postaci:
http://zapodaj.net/dde0a64f902dc.jpg.html

10) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell:
...
11) Dostępności w grze: online jestem od poniedzialku do piatku od godziny 18 a w weekendy praktycznie caly czas
12) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: mysle ze jestescie bardzo profesionalna gildii i chcialbym rozwijac sie dalej w waszym gronie i poznawac dalszy swiat World Of Warcraft
13) Czy ktoś z gildii może Cię polecić? Ci którzy wcześniej ze mną grali: raczej nie znam nikogo od was ale to moze sie szybko zmienic

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: nie mam zachamowan i nie jestem niesmialy jezeli chodzi o tsa:D

**V Pozostałe postacie:
1) Nick postaci: brak
2) Klasa, Mainspec
3) Link z setup'em talentów z użyciem kalkulatora talentów
4) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami:

Prosze o pozytywze rozpatrzenie mojego podania dziekuje i pozdrawiam ekipe Last Resort

 

#2 2012-09-30 22:47:31

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: podanie Drumi

NIE
NEIN
NO

Offline

 

#3 2012-09-30 22:54:09

Czevi

Gość

Re: podanie Drumi

sporo locków mamy chyba w gildi poza tym nie mam nic do gościa bylem z nim w gildi kiedyś a i lv tez chyba strasznie nie lamil;p

 

#4 2012-09-30 23:06:40

Terro

Gość

Re: podanie Drumi

Przyjęty za silną rekomendacje. Zamykam

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl