Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#16 2012-10-05 16:24:25

Kosny

Gość

Re: Kosny

wnuk napisał:

Na nie, kolejny złodziej itemków leather i reszty dla restokin :(

Jakim prawem nazywasz mnie zlodziejem skoro nic Tobie i nikomu nie ukradlem? Skoro mowa o kulturze to licz sie ze slowami kolego Wnuk.. Jestem takim samym graczem jak Ty i reszta i mam prawo do rozwijania postaci. Jezeli bym z Wami raidowal to od Was zalezaloby czy dostane dany item, bo zapewne pierwszenstwo maja ci z wyzsza ranga. A ja gram dla funu. Poza tym jezeli chodzi o kwestie sprawdzenia parametrow PC sciagnij sobie program CPU-Z, kory pokaze ci wszystko co chcesz..

Terro jestem chetny na dyskusje ale jak juz zaznaczylem, nie na temat tego jak zostal SORMATOWANY TEKST PODANIA.. moim zdaniem podanie jest w miare przejrzyste.. prosze pytac o konkrety..
Tak poza tym nie sprawdzicie mojego skilla skoro mnie nie przetestujecie. to mialem na mysli ;)

 

#17 2012-10-05 16:25:17

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Kosny

Gear mnie nie obchodzi, a i ogarnięcia też nie zweryfikuje. Można byłoby dać szanse, ale po przebiegu rozmowy "wstępnej" w tym temacie, widać że masz problem z konstruktywną krytyką. W gildii byś był na nią narażony non stop. Nie to że jesteśmy potworami, po prostu wierz lub nie ale mamy resto druidów którzy na pewno by mieli jakieś "ale". Dodatkowo skakanie po serverach jak żabka nie chwali dyspozycyjności( a na prawdę nie wymagamy nie wiadomo czego) Na nie.


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

#18 2012-10-05 16:31:14

Terro

Gość

Re: Kosny

Hellu, nie musze czytać Waszych dyskusji, dla mnie z podania wynika, że postacią grał 2,5 roku... Mam się domyślać czy tu, czy gdzieindziej? Dla mnie i dla innych, co składali podanie, to jest logiczne i oczywiste, że chodzi o sunwell... Widać kolega ma swój świat. Na dyskusję innych zwracam uwagę dopiero, gdy faktycznie mnie coś zastanawia. Tutaj były rutynowe pytania, których wy z reguły nie zadajecie

Odrzucam, zamykam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl