Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-10-28 14:20:46

VLK

Gość

Podanie - VLK

I. Coś o sobie
Mam na imię Artur, kawaler, 28 lat, niekarany. Z wykształcenia mgr inż. mechanik budowy maszyn, z zamiłowania koneser i kolekcjoner roztworów etylowych. Od poniedziałku do piątku kieruję działem sprzedaży i serwisu maszyn do recyklingu odpadów. Hobby jako takiego nie mam, chyba że remont mieszkania mogę pod to określenie podciągnąć.

Przekonałem się niejednokrotnie, że w kupie raźniej, bezpieczniej i efektywniej, czy to w życiu czy w grze MMORPG. Dowiedzenie swojej przydatności i użyteczności jest kłopotliwe, bo na pytanie "czy będziesz pomagał?" każdy stwierdzi, że owszem, oczywiście, zawsze i wszędzie. Zamiast przechwałek wnioskuję o udzielenie mi kredytu zaufania, a gdyby moje słowa się nie potwierdziły, usunięcie mojej postaci z The Last Resort to zaledwie dwa kliknięcia.

II. Postać i gra
1) Nick postaci: VLK
2) Klasa: Rogue, Assassination - 4970 / brak
3) Ekran logowania:
http://img6.imagebanana.com/img/qqdfmdbp/thumb/WoWScrnShot_102812_131239.jpg
4) Build: http://wow-space.info/menu/kalkulator#r … 002|502000
5) Gram w Assasination, bo po przetestowaniu wszystkich 3 specjalizacji najlepiej mi się sprawdzał w grze "niezrzeszonej" (RHC, raidy z PLa itp.). Build skleciłem po lekturze działów poświęconych Rogue PVE na forach zagranicznych typu EliteJerks, Rogue-wow. Zdaję sobie sprawę, że w zorganizowanych rajdach gildiowych Combat przydaje się bardziej, więc jestem skłonny się przekwalifikować. Super by było, gdyby jakiś doświadczony combat rogal mi w tym trochę pomógł.
6) http://img6.imagebanana.com/img/xp7pwqza/thumb/stats.jpg
7) Całkowity staż w grze: 3 lata
8) Staż postacią: około 1 rok, z przerwami wynikającymi z frustracji poziomem rajdów PL'owych
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: CHAOSPHERE, brak dyscypliny na rajdach (proszenie się o buffy, afkowanie) nie trzymanie się regulaminu przez organizujących rajdy.
10) Screeny z osiągami postaci:
http://img6.imagebanana.com/img/uom1tug4/thumb/dps.jpg
http://img6.imagebanana.com/img/r3aptwi6/thumb/achi.jpg
Niestety tą postacią nie udało mi się zwojować niczego na Ulduar z tego mianowicie prostego względu, że znalezienie rozsądnego składu na cokolwiek wyżej niż Leviathan graniczyło z cudem. Wrzucam screen z TOC25. W czasach mojej gry po stronie Alliance, wielokrotnie zrobiłem całe TOGC25 oraz Ulduar 25 do Hodira włącznie, podejrzewam że mógłbym to screenami udowodnić.
11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell: Exalted Champion of the Undercity
12) Dostępności w grze (dni:godziny): według potrzeb, pracuję do 16 ale nie jestem w grze codziennie, jeżeli rajdy są ogłaszane wcześniej to jestem na 99%. Idealnie by było, gdyby rajdy były wpisywane do GC.
13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: chciałbym nauczyć się lepiej rajdować swoją klasą, lepiej ją poznać by wykorzystywać w 100% jej możliwości. Nie mam parcia na itemy, jeżeli będę chodził na rajdy z 3 czy 4 składem, z altami, to nie przeszkadza mi to. Mój ekwipunek i build pewnie odbiega od tego do czego jesteście przyzwyczajeni, będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. Byłem kilka razy w party z członkami Waszej gildii i nazwa zapadła mi w pamięć, a po lekturze Waszego forum stwierdziłem że powinienem się tu odnaleźć.
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Nie

III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie
4) Posiadanie trudnego charakteru: Tak. Uzasadnienie: Moja dziewczyna tak uważa, a ona zawsze wszystko wie najlepiej, więc to musi być prawda.

IV Komputer i internet:
i5, R4850, 8GB RAM
DSL z fajnymi pingami

V Pozostałe postacie:
Niskolevelowe, nieużywane, skupiam się na jednej głównej

 

#2 2012-10-28 15:09:41

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - VLK

bardzo dobry gear ! brać !

Offline

 

#3 2012-10-28 15:49:29

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie - VLK

Gear na naprawdę słabym poziomie. Nie mówię tego złośliwie, chodzi tylko że jeślibyś do Nas dołączył byłoby Ci ciężko nadgonić.
Osobą masz wiele do zaoferowania(treściwe i dobre podanie), ale na chwile obecną jako postać dla Nas nic.
Czekam na ponowne Twoje podanie w przyszłości. Na dzień dzisiejszy na nie.


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

#4 2012-10-28 15:55:33

Terro

Gość

Re: Podanie - VLK

Doooobra, więc tak podanie napisałeś bardzo dobrze. Widać, że poświęciłeś mu trochę czasu. Staż w grze to 3 lata, skoro tak, wnioskuję, że wcześniej musiałeś grać innymi postaciami. Ponad to staż tą postacią to rok, z przerwami, jak mówisz, a jej ubiór jak na rogala, też nie jest jakiś zaskakujący . To, że Chaosphere to jedna z gorszych gildii wiemy, nie trzeba było tego podkreślać . Prezentujesz całkiem niezła postawe swoją osobą, mianowicie taką, że jesteś skłonny się uczyć i przyjąć krytykę.

Stąd moje pytania:
Czym grałeś wcześniej i czemu zaprzestałeś?
Czemu tak słaby ubiór obecnej postaci?
I od mojej dziewczyny - Czemu jesteś pod pantoflem kobiety i czemu mgr inż. i nie żona, a dziewczyna ?

 

#5 2012-10-28 16:14:01

krizz

Archaic

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 152
Punktów :   

Re: Podanie - VLK

bene, rogal to jedna z latwiejszych klas do ubrania, a w lr teraz jest ile - 1, 2 rogali (jakis sie ostatnio przyjal ale go jakos slabo online widze)
imo lepiej niech go jakis rogal w praktyce sprawdzi, bo jezeli ogarnia, to mozemy uzyskac gracza w odpowiednim wieku (28 lat i mgr inz to mysle ze nie przydaza sie sytuacje "nie dali mi dbw skurvole niech zrom gruz ide z tej gópiej gildii). tak jak mowilem, ubrac rogala to nie problem, tym bardziej ze jest poczatek contentu i juz itemy rogalowe na dis ida. jedyny problem to brak dc (chyba bis), ale to moze uzyskac na wlasna reke (przynajmniej ten z normala)
what is more, 5k gs to mozemy go nakierowac na sciezke jaka chcemy (combat czy assa) nie marnujac jego gearu

oczywiscie, nie jest tak ze postac mi sie jakos uber podoba. moge sie juz przyczepic samego trinka pvp - jak na kogos, kto robi rhc, mozna bylo sie dorobic mirrora. tak samo w buildzie mysle mozna byloby cos zmienic (ale nie znam sie na rogalach, tak po prostu po przegladzie talentow stwierdzam). bardziej niz za przyjeciem twojej postaci bylbym za przyjeciem twojej osoby


ale tak w ogole to ja pleb jestem, mozecie zignorowac tego posta;d

Ostatnio edytowany przez krizz (2012-10-28 16:53:25)

Offline

 

#6 2012-10-28 17:29:30

VLK

Gość

Re: Podanie - VLK

Odpowiadam:

Czym grałeś wcześniej i czemu zaprzestałeś?
Priestem Disci w Przymierzu, zaprzestałem bo grałem tą postacią długo i stwierdziłem że nadszedł czas na "powiew świeżości"

Czemu tak słaby ubiór obecnej postaci?

Co się dało z AH wyszarpać - kupiłem, co się dało kupić za EOTy - kupiłem (prawie, coś tam jeszcze by się znalazło), resztę uzbierałem na TOC'ach których zbyt wiele zorganizować się nie udało. Generalnie rzecz ujmując, ubieranie się z rajdów z PLa potrafi skutecznie człowieka od gry odrzucić. Poświęcam tej zabawie kilka godzin tygodniowo i chciałbym ten czas maksymalnie wykorzystać. Nie jestem uber pro-gamerem i nie planuję nim być, ale na rajdy przychodzę zawsze z własnymi flaskami, scrollami, na gemy i enchanty złota nie żałuję - wszystko po to by maksymalnie wykorzystać możliwości słabego sprzętu który posiadam. Roszczeniowej postawy w stylu "nic nie mam, dajcie mi" obawiać się nie musicie

Czemu trinket PVP?
Mirrora nie kupowałem, bo celowałem w Pyrite Infuser z Levka, Ulduar zamknęli i się nie doczekałem.

Czemu taki dziwny build?
Nadal eksperymentuję z różnym zestawianiem talentów, dzisiaj jest taki, jutro będzie inny. Jeżeli jakiś Wasz stary rogalowy wyjadacz zasugeruje zmianę to posłucham i stworzę taki, z którego będzie najwięcej korzyści.

I od mojej dziewczyny - Czemu jesteś pod pantoflem kobiety i czemu mgr inż. i nie żona, a dziewczyna ?
Niniejszym dementuję jakobym pod pantoflem kobiety się znajdował, mogę przedstawić stosowne zaświadczenia.
Upgrade z wersji Dziewczyna 11.2 do Żona 1.0 RC planuję przeprowadzić, gdy to tego drugiego ukażą się (niezbędne moim zdaniem) patche

 

#7 2012-10-28 18:02:20

Quirrell

Archaic

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 20
Punktów :   

Re: Podanie - VLK

Olej talent z Vigora i wrzuc go do Close Quarters Combat. Talenty z Blood Spattera mozesz wrzucic do Quick Recovery(nie wiem jak helerzy sobie radza w nowym sezonie), jezeli dobrze to wrzuc we Fleet Footed. W przyszlosci przy dobrym gearze icc trzeba policzyc kiedy sie przerabiac pod haste. Zamiast trinka z resi mozna rzeczywiscie kupic mirrorke za 40 eohow(olac gs, gs nie gra). Zamien daggery kolejnoscia szybki i deadly w mainie, wolny i instant w offie.

Offline

 

#8 2012-10-28 18:34:15

Terro

Gość

Re: Podanie - VLK

Jesteś naprawdę dobrym materiałem, ale musimy Ci podziękować, gdyż nie będziesz miał nawet okazji się u nas ubrać. Zapraszam, jak się ubierzesz.

Odrzucam, zamykam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransport Piła taxi wałcz domki letniskowe sobieszewo