Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-10-28 21:44:58

Abi

Gość

Podanie Abi

I Coś o sobie:

1) Imię:Daniel
2) Wiek:20
3) Wykształcenie:średnie
4) Hobby:komputery, pływanie, piłkarzyki, sztuki walki
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: nie mam pojęcia, chociaż jestem otwarty na różne propozycje
6) Kilka słów o swojej skromnej osobie: nie wiem co mogę powiedzieć ; ) raczej jestem osobą spokojną, zawsze staram się pomagać(chyba że mam zły dzień)
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!
NIE, WoW to moja forma spędzania wolnego czasu ; )

II Postać i gra:
1) Nick postaci: Abi
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Paladin, Prot - 5631  / Holy - 5384
3) Screen z ekranu logowania: http://www.imagebanana.com/view/tpgwxfi … 212129.jpg
4) Link/Screen z setup'em talentów, z użyciem kalkulatora talentów (mainspec/offspec)  np. http://wow-space.info/menu/kalkulator
(trzeba przestawić na patch 3.3.3):
http://wow-space.info/menu/kalkulator#p … 2301|50200

5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?: Wole tankować, ogarniam prota, oczywiście jak jest potrzeba to i hilam
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
- Mainspec: http://www.imagebanana.com/view/yqutwpm … 212840.jpg
- Offspec: http://www.imagebanana.com/view/486o1l0 … 212948.jpg
7) Całkowity staż w grze: rok
8) Staż postacią: 6-7 miesięcy
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich:
Knights of the Darkness - aktualna moja gildia, chociaż mogę wyjść w każdej chwili. Zbiera się tam za dużo ludzi którzy nie ogarniają ; )
10) Screeny z osiągami postaci:
- (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25)http://www.imagebanana.com/view/4wpikbl … 213617.jpg
- (dps'em z kukly z Thunder Bluff'u/raidu, hps'em - najlepiej z valkirii hc/anuba hc - z wklejonym dodatkowo overheal'em) - tutaj nie mam czym się pochwalić, tylko tankuje, ale nie obawiam się nieogaru z mojej strony
**- (rozwinięte Achiev'y z Uldu 10/25) - Uldu dużo nie raidowałem, zaledwie kilka achi na 10(mały staż tą postacią, bardziej skupiałem się na jej ubranie i ogarnięcie)
11) Dodatkowe osiągnięcia PvE/PvP na serwerze Sunwell (raczej screeny z achievementami):
12) Dostępności w grze (dni:godziny):tutaj nie mogę niestety określić, zazwyczaj godziny ranne bądź wieczorne i oczywiście weekendy(jak potrzeba to tak jestem)
13) Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: zmiana gildi na bardziej ambitną -.-
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Nie orientuje się kogo w gildi mogę znać/kojarzyć ; )


III Komunikacja:
1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie
4) Posiadanie trudnego charakteru: Nie. Odpowiedź uzasadnij. : Nie ma co uzasadniać ;D nie jestem napalonym małolatem na itemy, często ustępuje

IV Komputer i internet:
(krótki opis sprzętu, na którym grasz):
Komp - Nie ma czym się chwialić, lecz na WoW'a wystarczający
Internet - 10mb/s - raczej bezproblemowo ; )

Ostatnio edytowany przez Abi (2012-10-29 19:52:33)

 

#2 2012-10-28 22:15:27

Alloha

Gość

Re: Podanie Abi

Kilka uwag odnośnie buildu.
Niepotrzebne pkt w reckoning - ten talent zadaje tak zabawne ilości dmg, że nie warto.
Brak pkt w Touched by the Light. Może cię to zdziwi ale aggro generujesz spelami, dodatkowe sp = więcej dmg = większe aggro.
Brak Seal of Command czyni cię mniej uniwersalnym. Dużo ciężej 3mac kilka targetow bez Seala do aoe.
Guardian's Favor jak dla mnie zbędne, hop'a jak często uzywasz? Jeśli często to świadczy to o twojej nieudolności w 3maniu aggra. Lepiej te pkt dac w retri w talent zwiększający crit. Więcej crita = więcej aggra.
Polecam także broń dla dps (wolną). Jesteś paladynem, najbardziej wytrzymalym tankiem, masz masę redukcji absorby, ardent guarda - czego chcieć więcej. Pal to jedyny tank który avoidance cap wyciska z samego holy shielda, więc ten 1-2% dodga z broni cię nie zbawi, tym bardziej na icc. Broń dla dps i tylko taka. Większy dmg = więcej threatu.

Podaj konfiguracje glyphow jeszcze.

 

#3 2012-10-29 06:18:12

Abi

Gość

Re: Podanie Abi

Odnośnie Touched by the Light - idąc Twoim tropem zakładając itemy pod holy(czyli sp) bede miał większy dmg?
HoP to nie tylko agro - przydatny prawie wszędzie, tym bardziej łatwiejszy do użycia posiadając heal bota.
Seal of Command jest dla ludzi nie umiejących trzymać kilku targetów.  Prawie wszystkie spele są aoe, a więc threat nabijasz zwykła rotacją.
Co do broni, nie mam zdania, ale wydaje mi się że nie ma one-handed z str zamiast agi.

Glyphy:
Divine plea
Judgment
Righteous Defense

Ostatnio edytowany przez Abi (2012-10-29 19:59:32)

 

#4 2012-10-29 06:55:35

Alloha

Gość

Re: Podanie Abi

Uważasz się za człowieka który ogarnia prota, jednak nie wiez co daje ci talent Touched by the Light - pozwól że pomogę, otóż zwiększa twój SP o 60% bazując na twojej str. Każdy twój spell pobiera z str oraz z sp. Sam siebie dmg pozbawiasz.
Załóżmy że dostałeś się do lr. Twierdzisz że Soc jest dla lamusów, nie wiem jaki poziom mają dps w kotd ale dpsi z lr szybko wyprowadza cię z założenia że Soc jest usless.

 

#5 2012-10-29 07:27:30

Terro

Gość

Re: Podanie Abi

Abi, akurat co do commanda kolega ma dużo racji, więcej niż 2 targety cięzko jest trzymać nie mając commanda, nie ważne jak super jesteś. Touched by the Light to podstawowy talent w procie, kiedyś to sprawdzałem i dzięki niemu generuje się 10-15% threatu więcej, polecam i Tobie sobie zobaczyć, bo widzę, że jesteś typem "wszystko wiem lepiej". Jednym z naszych wymogów to otwartość na krytykę, nie spełniasz go. Reckoning to czysty waste talentów, jeżeli inwestujesz w dodatkowy dmg-outcomming to "Eye for an Eye" z retri jest dużo lepsze (tak też sprawdzałem :>), a przy okazji rozdanie talentów w retri zapewni Ci commanda. Guardian's Favor? Wybacz, ale nawet jeżeli byś używał tego co cd (nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiej sytuacji na PvE) to i tak jest to marnotractwo talentów. Jeżeli chodzi o broń, to po prostu chodzi o jej maximum dmg - większy wbija więcej agro przy jednorazowym hicie, w konsekwencji wychodzi to lepiej. Widze, że jesteś typem samouczka, więc jeżeli chcesz to sobie sprawdź te rady lub po prostu obejżyj sobie podstawowe buildy dla pala nim zaczniesz klecić coś sam, innowacje są spoko, ale tylko wtedy, kiedy mają jakiś większy sens.

Dodatkowo źle uzupełniłeś podanie - nawiasy trzeba było usunąć, a pisanie czegoś w rubryce heal/dps w momencie, kiedy składasz jako prot...

Jestem na nie.

 

#6 2012-10-29 13:02:30

Abi

Gość

Re: Podanie Abi

Nie uważam że jestem osobą wszystko wiedzącą. Może macie rację co do touchnesa. Tak szczerze to build zmieniłem niedawno  i nie zdążyłem go sprawdzić.
Jeśli chodzi o prota to prawda, jestem samoukiem.
Co do commanda, nie mam porównania, ale bez niego nigdy nie miałem okazji tracić agra na więcej niż 3 targetach, faktycznie może to być przyczyna małego depsu a nawet na pewno.
Wszystko co napisałem wcześniej opiera się na  moim własnym doświadczeniu.

Wrócę do domu to z chęcią to wszystko sprawdzę.


@Edit

Touched by the Light - prawda, dmg większy ; ) kiedyś go używałem, zmieniłem bez sprawdzania tak naprawdę ; o

Ostatnio edytowany przez Abi (2012-10-29 19:50:16)

 

#7 2012-10-30 00:06:03

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie Abi

Zbyt wiele wątpliwości. Dobrze Ci idzie nauka ale jeszcze odrobinę brakuje. Czekam z niecierpliwością na ponowne podanie za jakiś czas, a na chwilę obecna odrzucam.


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl