Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#16 2012-12-10 07:14:15

Terro

Gość

Re: Swidi

Dobra Swidi, to teraz mi jeszcze powiedz, dlaczego mielibyśmy dać Ci szansę? Równie dobrze może się to powtórzyć - pobędziesz chwile i cześć .

Jak odpowiedź będzie w miare z sensem to przypuszczam, że będę na tak

 

#17 2012-12-10 11:03:18

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Swidi

Podanie mi się nie podoba nic a nic, plus jakieś dziwne posty twoje , ale shaman jest potrzebny i skoro uważasz że się nadajesz i jesteś w stanie coś tam poprawić to ok powiedzmy że dałbym szanse

Ps. za cholerę cie nie pamiętam z gildii :x

Offline

 

#18 2012-12-10 17:45:31

Swidi

Gość

Re: Swidi

Wreście komputer... A więc Terro czemu nie? Czy byście na tym coś stracili? Rangi i tak i tak nie dostaje na start. Jak mnie na raid weżmiecie to szczęśliwym trafem w zastępstwo za kogoś. bo wiem że tak to działa w tej guild. ( chyba że się coś zmieniło? ) Miałem range raidera w grupie podajrze 2. Był to akurat czas tworzenia trzeciej grupy 10 i drugiej 25 na HC-ki. Prawda jest taka że jeśli sie nie spodobam dostane kick i pożegnamy się a nikt na tym nic nie straci, no chyba że ja bedę szukać innej drugorzednej guild.

Co do tego że postać dostałem. Gdy kończyłem przygode z sunwellem zaczełem grać na globie ( PORAŻKA!!! ) oddałem swoje konto z moim mainem kochanym shamem, na guild żegnałem sie koło 3dni. Możliwe że wiele ludzi mnie nie pamięta, ja ich także bo kto zwraca uwage na każdego? Ja sam pamiętam tylko tych z którymi najwięcej przegadałem, przesiedziałem na dungach i ts. To chyba normalne.

I jak zwykle sie rozpisałem...

 

#19 2012-12-10 18:21:06

Terro

Gość

Re: Swidi

Ogólnie taka odpowiedź mi starczy, ale dalej pieprzysz o ogólach, a ja Cię prosiłem o konkrety . Nicki były by fajne, bo widzę, że jakoś nikt się nie kwapi napisać "Ej! To ten Swidi!"

Jestem na tak.

 

#20 2012-12-10 21:15:50

 Jarlex

Administrator Techniczny

Skąd: Wrota Baldura
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 81
Punktów :   -3 

Re: Swidi

Ej to ten Swidi!


Always look on the bright side of life !

Offline

 

#21 2012-12-10 22:47:45

Terro

Gość

Re: Swidi

Dobra ktoś napisał "Ej to ten Swidi!"

Przyjęty, zamykam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpes manager kp otoja