Last Resort

Forum gildii Last Resort

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-12-21 15:39:16

Jeffafa

Gość

Podanie - Jeffafa

I. Coś o sobie:

1) Imię: Maciej.
2) Wiek: Niemal 23 wiosny na karku.
3) Wykształcenie: Średnie (technik kucharz).
4) Hobby: Jestem kucharzem z zamiłowania oraz z zawodu. Interesuje się muzyką (niemal każdym gatunkiem), filmem, majsterkowaniem, wędkarstwem, myślistwem, terrarystyką oraz ogrodnictwem (dla wtajemniczonych).
5) W jaki sposób, prócz gry, możesz być użyteczny/na dla gildii: Rozwiązywanie problemów to moja specialnoć, poza tym służę radą odnośnie swoich zainteresowań.
6) Obecnie mieszkam w Tomaszowie Maz. woj. Łódzkie choć w niedalekiej przyszłości będę się przenosił do Wawki lub Poznania. Na co dzień gram w wow'a, pomagam siostrze w wykonywaniu projektów (architektoniczne modele budynków w skali) oraz imam się wielu prac dorywczych. Joko, że nie lubię pisać o sobie, jeśli ktoś ma do mnie pytania proszę je zadać.
7) Czy WoW znaczy dla Ciebie więcej niż życie? Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij!: NIE - odpowiedz na pytanie dlaczego jest dość prosta, to tylko gra i pomimo iż ludzi z którymi gram traktuje jak najbardziej poważnie to do samej gry mam dość luźne podejście - nie mylić ze stosunkiem olewczym. Ogar musi być.


II Postać i gra

1) Nick postaci: Jeffafa
2) Klasa, Mainspec - GS / Offspec - GS: Affliction 5513 / Destruction (pvp) - jestem w trakcie zbierania full eq.
3) Screen z ekranu logowania:http://zapodaj.net/07465f34dfd60.jpg.html   nicki 2 postaci za zamazane ze wzgledu na to, ze są bankierami, Preferiti, Seraphy, Feffik oraz Jf zajmują nicki.
4) Mainspec - http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 5000005100
   Offspec - http://wow-space.info/menu/kalkulator#w … 1005031051
5) Jakie jest Twoje nastawienie do dostosowania buildu/specializacji postaci do potrzeb gildii?: Grałem każdym buildem warlocka i stanowczo najlepiej sprawdzam się jako affli, ale jeśli zajdzie taka konieczność jestem w stanie zmienic Main spec, choć będzie to wymagało czasu potrzebnego na przypomnienie sobie kilku rzeczy oraz zmiany cześci itemów, gemów oraz echy.
6) Screen z otwartym oknem postaci, z odpowiednimi statystykami ("C" - ekwipunek postaci):
Mainspec - http://zapodaj.net/dda3c9a33552a.jpg.html
Offspec - jak już pisałem, jestem w trakcie kompletowania eq więc nie będę Was narażał na atak śmiechu.
7) Całkowity staż w grze: Gram w wowa blisko 5 lat. Serwery: Sangreal (czy jakoś tak) około 6 miesięcy, Nexus od początku jego istnienia, aż do samego upadku, Sunwell nieco ponad 6 miesięcy.
8) Staż postacią: Warlock jest moim mainem od samego początku gry w wowa. Prócz tego grałem dk, dudu, warkiem, szamkiem, huntem.
9) Wszystkie poprzednie gildie i powód/powody ich opuszczenia lub wydalenia z nich: Lordwar(pierwsza moja G na Sunwellu) - niegdyś gildia pełna ogarnietych graczy jak i trolli, po dziwnym wyskoku GMa, który postanowił wywalić z gildii wszystkich jej członków stwierdziłem, że powinienem poszukać czegoś innego; Dragons of Doom - stado baranów prowadzone przez wilka jest groźniejsze niż stado wilków prowadzone przez barana; No Pain - gildia której byłem współtwórcą lecz nie byłem w stanie dogadać się z 3 oficerami, którzy chcieli mieć przedszkole, a nie gildie progresującą. Niestety ale wielu osobą wydaje się, że w gildii nie może panować jednocześnie dobra atmosfera jak i ogar.
10) Screeny z osiągami postaci:
http://zapodaj.net/9978fbd3a23b5.jpg.html - narazie biednie to wygląda, ale mam zamiar walczyć o It's oven 9000.
http://zapodaj.net/c361e7fe51e53.jpg.html
http://zapodaj.net/5999ae3895691.jpg.html
11) Jeśli chodzi o jakieś wybitne osiągnięcia, to ciężko mi ocenic które się do tego kwalifikują.
12) Dostępności w grze (dni:godziny): W zasadzie od poniedziałku do niedzieli w godzinach od około 15 nawet do 4 rano dnia następnego, choć wiadomo, są sprawy ważne i ważniejsze.
13. Powód/Powody chęci dołaczenia do gildii: Szukam gildii stabilnej, pewnej, progresującej, w której będę mogł dalej rozwijać swoje umiejętności. Poza tym słyszałem o Was wiele dobrego i mam wrażenie, że LR jest gildią, której szukałem.
14) Czy ktoś z gildii może Cię polecić?: Prawdę mówiąc, nie wiem. Choć na pewno znajdą się osoby mogące powiedzieć o mnie zarówno złe jak i dobre słowo.


III Komunikacja:

1) Posiadanie sprawnych słuchawek: Tak.
2) Posiadanie sprawnego mikrofonu: Tak.
3) Rozbudowana nieśmiałość: Nie - wręcz przeciwnie.
4) Posiadanie trudnego charakteru: Tak/Nie. Odpowiedź uzasadnij: I tak i nie - jestem racjonalistą, który uzna racje każdego sensownego argumętu mającego twarde podstawy, choć kompromis nie jest mi obcy, poza tym jako niedoszły żołnierz (względy zdrowotne) doskonale rozumiem hierarchię dowodzenia.


IV. Komputer i internet:
procek - Intel Core i7-2600K /3.4GHz
płyta - AsRock P67 PRO3
grafika -  Sapphire Radeon 6950 2GB DDR5
ram - 8 GB


V Pozostałe postacie:

1) Nick postaci: Knurbojowy
2) Klasa, Mainspec - GS: Dudu, feral tank - 5332
3) http://wow-space.info/menu/kalkulator#d … |203500010
4) http://zapodaj.net/9f50d7fb843f4.jpg.html


Ps.  Z Karganoxem gramy razem wuchte czasu przeszliśmy przez wiele serwerów oraz kilka topowych gildii serwera nexus. Wie jak grać warkiem podobnie jak ja loczkiem i chcielibyśmy grać razem w jednej gildii, tak jak to było przez ostatnie 4 lata.

Pozdrawiam Jeffafa.

Ostatnio edytowany przez Jeffafa (2012-12-21 15:44:31)

 

#2 2012-12-21 16:14:53

boneman

Zbanowany

Re: Podanie - Jeffafa

talenty i gear ok , tylko czy potrzebny nam lock w innym specu niż demo

 

#3 2012-12-21 16:26:43

Jeffafa

Gość

Re: Podanie - Jeffafa

Jeśli zajdzie tka konieczność mogę grać w demo choć nie jest to spec w którym czuję się najlepiej, a jeśli chodzi o affli to nie skromnie powiem, że mało jest loczków potrafiących wyciągnąć więcej na moim poziomie itemowym.

 

#4 2012-12-21 21:49:08

Terro

Gość

Re: Podanie - Jeffafa

To samo co u Twojego kolegi, proszę uzupełnić podanie zgodnie z wymogami - przekleić screen bez edycji.

Jeżeli byłbyś skory spróbować sił w demo i pokazać nam, że nawet w tym (chyba obecnie najgorszym pod względem dpsu) specu, jesteś w stanie coś wykręcić, to byłbym za.

 

#5 2012-12-22 15:56:40

Janek

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 333
Punktów :   

Re: Podanie - Jeffafa

Na chwile obecna kolejny lock typu affli,destro itp raczej średnio, jesli byłbyś skłonny na potrzeby gildii grać w demo i tak jak terro pisze zrobic dps na poziomie to będe na tak

Offline

 

#6 2012-12-22 18:16:19

Nostredame

Gość

Re: Podanie - Jeffafa

taki mały off top Terro wiesz, ze Cie szanuje i w ogolę , ale nie sraj się z tym wyglądem podania, przepierdalasz się o jakieś drobne szczegóły; ważne ze wiadomo czym gra i jakie ma osiągi postacią, to nie jest podanie o prace a zwyczajne info o osobie która chce dojść do gildii w głupiej gierce ...

i nie mowie tu tylko o tym tutaj, ale czytam twoje posty w każdym nowym podaniu ...
zresztą co ja mam do gadania, twoja gildia twój wybór

 

#7 2012-12-22 18:47:10

 Jarlex

Administrator Techniczny

Skąd: Wrota Baldura
Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 81
Punktów :   -3 

Re: Podanie - Jeffafa

Nie ma Cie majster w gildii to się nie przypierdalaj tak za przeproszeniem. Te szczegóły niejednokrotnie świadczą o osobie , o jej staranności co również może przekładać się na jej dyspozycje na rajdach. Skoro sam stwierdziłeś ,że nie masz nic do gadania to po kiego chuja cokolwiek piszesz ;f Skoro ta osoba złożyła to podanie tutaj to jednak są zasady które trzeba uszanować , zasady które zostały jasno i wyraźnie podkreślone przez Terro ( co zresztą jak sam stwierdziłeś powtarza w każdym podaniu ).


Always look on the bright side of life !

Offline

 

#8 2012-12-22 20:11:22

Terro

Gość

Re: Podanie - Jeffafa

No właściwie sposób, a raczej braki w podaniu, pokazują jaką osobą jest piszący, więc jest to ważne, zapewnia wstępną selekcje. Poza tym, jak się przyczepiam do czegoś to mam okazję zobaczyć, jak się zachowuje w trudnej sytuacji, co też jest ważne itp itd.

 

#9 2012-12-22 23:36:36

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie - Jeffafa

Co mam dodac? Co ując? Sprawdz sobie jak idzie Ci w demo i jeśli stwierdzisz ze nadal chcesz dołączyc do nas w tym speccu to zapraszam po inv.

I najlepiej napisz na forum prosze czy taki uklad Ci odpowiada


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

#10 2012-12-23 14:45:12

Jeffafa

Gość

Re: Podanie - Jeffafa

Wybaczcie ale pochłoną mnie weekend.
Co do podania, nie udostępnię nicków moich bankierów na forum ponieważ nie widzę ku temu żadnych powodów, są to postaci, które stoją w jednym miejscu od dobrych 4 miesięcy i są znane tylko mi.
Jeśli chodzi o granie w demo. Jak już mówiłem, będzie to wymagało nie tylko zmiany buildu, ale także gemowania (to nie jest problemem) oraz sporej części itemów. Co do samej specki, loczka affli mam ogarniętego w 110% natomiast demo gram dość średnio, więc nie wiem czy to jest do końca dobry pomysł, oczywiście jeśli znalazłby się ktoś kto wymasterował demo i zechciałby mi w tym pomóc, czemu nie.

 

#11 2012-12-23 14:56:54

Benaroth

Administrator - Oficer

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 143
Punktów :   -1 

Re: Podanie - Jeffafa

Spokojnie koło dupy nam sie az tak nie pali.
Na obecnie dostepnym quarterze mozesz isc nawet w arms! ( he he he taki zart bo lock nie ma arms he he he ..... *-*)
Tutaj chodzi o to zebys przez ten czas sobie na spokojnie ogarnal ogemowanie, gear oraz głownie rotacje i maksymalizacje dpsu. Na pomoc napewno mozesz liczyc. Oczywiscie badzmy powazni, jak bedziesz w demo robil wiecej niz jakis affi badz destro lock to sie zrobi roszade.
Podsumowujac:
Przyjęty, zamykam.

//Epicki żart milordzie


Jak pitbull w kurę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpes manager kp otoja