Last Resort

Forum gildii Last Resort

Ogłoszenie

DKP

DPS <- soon ;x


#1 2012-02-11 13:36:29

Pydskask

Gość

Pydskask - Podanie

Coś o sobie:
(podaje jakiś schemat, aczkolwiek przysługuje dowolność, byle by było przejżyście)
1) Imię         Damian
2) Wiek         21 
3) Wykształcenie    Hmmm - Zawodowe,Elektryk + Koncze teraz srednie
4) Hobby - Kopmutery, Silownia, Rower, Siatkowka, etc.
5) W jaki sposób prócz gry możesz być użyteczny dla gildii
Na pewno oprocz rajdow bede siedziec na tsie i gadac rozniastych rzeczach.
Moge pomoc ulozyc diete i zaplanowac trening : D
Bedzie dobra atmosfera na tsie=]]
Postać i gra:
1) Nick Pydskask
2) Klasa, Mainspec -pve 5.2 i Offspec - pvp 5.0
3) Screen setup'u talentów z użyciem kalkulatora (mainspec i offspec) 
http://wow-space.info/menu/kalkulator#p … 005331350|   
4) Screen z ekranu logowania
http://imageshack.us/photo/my-images/832/lr2.png/
5) Screen z otwartym oknem postaci ("C" - ekwipunek postaci) Mainspec oraz Offspec

http://imageshack.us/photo/my-images/221/xaxapyds.jpg/
6) Staż w grze  2 lata?
7) Staż postacią   5 miesiecy?
8) Wszystkie poprzednie gildie i powód (powody) ich opuszczenia (wydalenia z nich):Last Bastion -Gra niby altem aczkolwiek gram nim wiecej niz main charem, bylem na wszystkich rajdach zadnych nie opuszczalem. Pomagalem im progresowac. Ale nawet to nei pomoglo.
9) Screeny z osiągami postaci (rozwinięte Achiev'y z TotGC 10/25, dps'em z kukly "Bossowej" z Thunder Bluff'u/raidu, hps'em - najlepiej z vlakirii hc/anuba hc - z wklejonym dodatkowo overheal'em)
Hpsu nie mam leczy bylem wczoraj z kolega z waszej gildii na tocu- co do hila to wnuq moz\e powiedziec ze nie bylo zle.
Taktyki znam wszystkie.

http://imageshack.us/photo/my-images/52 … uufqo.jpg/

10) Dodatkowe osiągnięcia

11) Dostępności w grze (dni:godziny)         Zawsze na rajdzie oraz wiecej, obecnie bez roboty robie jako nianka xD
12) Powód(Powody) chęci dołaczenia do gildii Gra u was tam z 3 kolegow i wiem ze jest dfobra atmosfera a nie jakas lordwarowa
13) Czy ktoś z guildi może cię polecić?  Alloha, Cassim, no i moze Wnuq, ale moze ktos u was jest jeszcze;p

Pydskask niby to moj alt a niby nie gdyz ostatnio gram nim wiecej niz xaxdp/ Na wszystkich rajdach na pewno sie zjawie nie ma sie o to nawet co martwic, wiec prosze o pozytywne rozpatrzenie mego wniosku=]

 

#2 2012-02-11 13:57:17

 Donq

Archaic

10530149
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 69
Punktów :   -6 

Re: Pydskask - Podanie

Zobaczylem build i facepalm ;x jak mozna grac holy prichem bez guardian spirita poza tym brak w buildzie body and soul, ktory sie bardzo przydaje na wiekszosci bosow na tocu, gear calkiem przyzwoity, spora ilosc haste, chociaz cos  malo sp, musialbym cie zobaczyc ingame, na minus male doswiadczenie na hc ... chociaz biorac pod uwage brak holy/disco pricha na 2 skladzie bardzo bys sie przydal wiec jestem na tak

Ostatnio edytowany przez Donq (2012-02-11 13:59:51)

Offline

 

#3 2012-02-11 14:57:03

 Hybrysia

Archaic

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 258
Punktów :   

Re: Pydskask - Podanie

Część typu "(podaje jakiś schemat, aczkolwiek przysługuje dowolność, byle by było przejżyście)" - btw Terro lami - można było usunąć, ale skoro piszesz z Gościa podanie i tak nie będziesz mógł edytować.
Gear średni, ale trinkety tragiczne. Oczywiście najlepszy byłby solace, który jest cieżki do zdobycia. I to samo co wyżej Donq, też zauważyłam brak punktów w Body and soul, a jest przydatny na Jarka, championy, Valkirie i anuba...
Dodatkowo to alt.

Offline

 

#4 2012-02-11 16:02:01

Pydskask

Gość

Re: Pydskask - Podanie

Jak juz pisalem z taktykami nie ma problemu no niestety nie moglem edytowac. Btw mysle ze build dobry. Konsultowalem sie z innymi hprejami. Min > Chibi + Badmama. Jesli chcecie moge oczywiscie zmienic.

 

#5 2012-02-11 16:04:15

Pydskask

Gość

Re: Pydskask - Podanie

A co do trinketu to tocowy wiem slaby , lecz ten drugi nei jest czasem najlepszym poczatkowym? Pozniej oczywiscie Solace.

Na moje to moge sie przystosowac do wszystkiego co chcecie.

 

#6 2012-02-11 16:09:35

Terro

Gość

Re: Pydskask - Podanie

1) Alt - nigdy tak naprawde nie będzie można na Tobie polegać, bo zawsze będzie druga gildia
2) Build - nigdy nie robiłem holy i nie czytałem jego talentów, ale zrobiłem to i nawet ja z zerowym doświadczeniem ułożyłbym lepszy build O.o
3) Ekwipunek - masz sporo bardzo kiepskich rzeczy, zwłaszcza trinkety poza nimi masz rzeczy z craftu i za emblemy
4) Doświadczenie - obecnie z dobrze ogarniętym raidem na plu można nawet zrobić factiony

Fajnie, że złożyłeś podanie i próbowałeś, dzięki też za szczerość, ale na nasze realia to co masz i oferujesz to ziemia a niebo . Wiem, że gear nie jest wyznacznikiem umiejętności, ale nie oszukujmy się dps nie zrobi dpsu bez gearu, a heal nie zrobi heala bez gearu

Odrzucam, zamykam.

 

#7 2012-02-11 16:11:31

 Donq

Archaic

10530149
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 69
Punktów :   -6 

Re: Pydskask - Podanie

Z tego co wiem chibi i badmama w takich buildach grali, ale wierz mi jest on bezsensowny, pozbawiasz sie jednego z najlepszych speli leczacych ... owszem trinket z hosa 5 bodajze jest calkiem przyzwoity, ale ten z toca to gruz straszny lepiej zainwestuj w jajko za heroismy ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl